Twitter | Search | |
ZFP akadémia, a.s.
Vzdelávanie a školenia v oblasti finančnej gramotnosti a podnikania. Vyberte si to, čo chcete, nie to, čo musíte!
292
Tweets
170
Following
124
Followers
Tweets
ZFP akadémia, a.s. May 15
Prečítajte si inšpiratívny rozhovor s Marekom Rygelom a aj vy v sebe prebuďte ducha víťaza.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. May 9
Nie len počas letnej sezóny ale aj počas ostatného roka cestujeme, navštevujeme bližšie aj vzdialenejšie krajiny. Nemali by sme však zabúdať na cestovné poistenie, ktoré nám často krát môže ušetriť veľmi veľa financií.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. May 2
Koľko toho viete o histórii peňazí?
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Apr 24
Do takejto situácie sa človek môže dostať veľmi ľahko, dlžník neprehodnotí výšku svojho úveru a nezvládne mesačné splátky. Čo má však robiť ručiteľ v takejto situácii?
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Apr 17
Tému dôchodky a dôchodkový systém z pohľadu odbornej verejnosti, obchodného partnera NN i Petra Urbanca, sme si podrobne prešli 4.4.2019 v Senci na stretnutí.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Apr 17
Jedným z dôležitých pojmov v ekonómií sú aktíva a pasíva, aká je ich funkcia a poznáte medzi nimi rozdiel? Otestujte sa v našom kvíze.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Apr 12
Chceme byť dlhodobo najlepší nie len vo vzdelávaní širokej verejnosti v oblasti finančnej gramotnosti, ale i na ľade! Opäť sme sa teda zúčastnili už 4. ročníka ZFP GROUP HOCKEY CUP v Břeclavi. Link na galériu:
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Apr 11
Stretnutie profesionálov, na ktorom sme si detailne "posvietili" na tému dôchodky a dôchodkový systém z pohľadu odbornej verejnosti, obchodného partnera NN i Petra Urbanca, sa konalo 4.4.2019 v Senci.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Apr 10
Národná banka Slovenska vydala správu o činnosti útvaru dohľadu nad finančným trhom Národnej banky Slovenska za rok 2018.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Apr 3
Poznáte pojmy týkajúce sa finančného trhu?
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Apr 2
Kráčajte s nami “Zlatou érou ZFP” i vďaka videu z výnimočnej konferencie a pripomeňte si momenty tohto dňa.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Mar 29
Vidina rýchlo požičaných peňazí je veľmi lákavá. Mali by ste si však dávať veľký pozor. NBS upozorňuje na vymáhanie peňazí rôznymi nekalými praktikami.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Mar 26
Profesionál má snahu o neustále sebazdokonaľovanie, osobnostný rozvoj a rast. Riaditelia štruktúrnych regionálnych kancelárií sa stretli pri takejto príležitosti na celodennom intenzívnom workshope pod vedením Petra Urbanca.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Mar 25
HORY ...a nie len tie v Zakopanom, ale aj HORY ZÁŽITKOV a HORY INFORMÁCIÍ vám v ZFP prinášame! Navštívte naše semináre a zažite s nami stále niečo naviac. Tešíme sa na vás v ZFP akadémii.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Mar 22
Investovanie je určite veľmi lákavé pre nejedného z vás. Vidina zlepšenia finančnej situácie je lákavé. Čo by sme si mali uvedomiť ešte pred tým ako svoje finančné prostriedky investujeme do jednej z možností investovania? Dočítate sa v tomto článku.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Mar 18
Máme pre Vás poslednú, teda tretiu časť galérie z konferencie Zlatá éra ZFP. Heslo k stiahnutiu plnej verzie galérie je k dispozicii na Vašich štruktúrnych regionálnych kanceláriách. Link na galériu:
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Mar 13
Foriem investovania je veľmi veľa, poznáte aj tie menej frekventované?
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Mar 13
Zlatá éra ZFP pokračuje a my Vám prinášame druhú časť fotografií z tohtoročnej obchodnej konferencie. Heslo k stiahnutiu plnej verzie galérie je k dispozícii na vašich štruktúrnych regionálnych kanceláriách. Link na galériu:
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Mar 12
Zlatá éra ZFP so sebou priniesla aj skvelé hudobné vystúpenie: MARIÁN ČEKOVSKÝ & BAND . Vychutnajte si úžasnú atmosféru, skvelý hudobný a humorný zážitok aspoň prostredníctvom týchto pár fotografiíí.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Mar 11
Výnimočnú konferenciu s týmto názvom si pripomeňme v našej fotogalérii. Heslo k stiahnutiu plnej verzie galérie je k dispozícii na vašich štruktúrnych regionálnych kanceláriách.
Reply Retweet Like