Twitter | Search | |
ZFP akadémia, a.s.
Vzdelávanie a školenia v oblasti finančnej gramotnosti a podnikania. Vyberte si to, čo chcete, nie to, čo musíte!
279
Tweets
165
Following
127
Followers
Tweets
ZFP akadémia, a.s. 4h
HORY ...a nie len tie v Zakopanom, ale aj HORY ZÁŽITKOV a HORY INFORMÁCIÍ vám v ZFP prinášame! Navštívte naše semináre a zažite s nami stále niečo naviac. Tešíme sa na vás v ZFP akadémii.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Mar 22
Investovanie je určite veľmi lákavé pre nejedného z vás. Vidina zlepšenia finančnej situácie je lákavé. Čo by sme si mali uvedomiť ešte pred tým ako svoje finančné prostriedky investujeme do jednej z možností investovania? Dočítate sa v tomto článku.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Mar 18
Máme pre Vás poslednú, teda tretiu časť galérie z konferencie Zlatá éra ZFP. Heslo k stiahnutiu plnej verzie galérie je k dispozicii na Vašich štruktúrnych regionálnych kanceláriách. Link na galériu:
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Mar 13
Foriem investovania je veľmi veľa, poznáte aj tie menej frekventované?
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Mar 13
Zlatá éra ZFP pokračuje a my Vám prinášame druhú časť fotografií z tohtoročnej obchodnej konferencie. Heslo k stiahnutiu plnej verzie galérie je k dispozícii na vašich štruktúrnych regionálnych kanceláriách. Link na galériu:
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Mar 12
Zlatá éra ZFP so sebou priniesla aj skvelé hudobné vystúpenie: MARIÁN ČEKOVSKÝ & BAND . Vychutnajte si úžasnú atmosféru, skvelý hudobný a humorný zážitok aspoň prostredníctvom týchto pár fotografiíí.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Mar 11
Výnimočnú konferenciu s týmto názvom si pripomeňme v našej fotogalérii. Heslo k stiahnutiu plnej verzie galérie je k dispozícii na vašich štruktúrnych regionálnych kanceláriách.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Mar 6
Ekonomická situácia a jej zlepšenie či zhoršenie nezávisí od nás ale najmä od zahraničia. Ovplyvňuje to hlavne zahraničie, ako napríklad obchodné vojny či spomalenie nemeckej ekonomiky.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Mar 4
ZFP plavba 2019 na lodi MSC Seaside plná zážitkov a dychberúcich výhľadov. Miami - Jamajca - Cayman Islands - Mexico - Bahamas Celé video na našom Youtube:
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Feb 27
Otestujte si svoje vedomosti z finančnej terminológie.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Feb 21
Výška dôchodkov sa v roku 2019 mierne zvýši. Dôchodky sa budú zvyšovať buď o dôchodcovskú infláciu, alebo o valorizačnú sumu. O zvýšenie dôchodku nie je potrebné žiadať, bude navýšený podľa postupov. Viac sa dočítate v tomto článku.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Feb 13
Chcete vedieť viac o 3. pilieri? Otestujte si vedomosti v našom kvíze.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Feb 10
Zlato sa používa už od roku 6 000 pred našim letopočtom. Drží si stále svoju stabilnú hodnotu. Ochráni však zlato vaše financie napríklad pred infláciou? Rastie stále cena zlata?
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Jan 30
Viete prečo je výhodné vstúpiť do 2. piliera ?
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Jan 23
Pred viac ako dvomi rokmi si Briti zvolili v referende Brexit, ktorý sa blíži do finále. Aké sú možné scenáre odchodu Británie z Európskej únie a aký vplyv by mohli mať na Slovákov sa dočítate v článku.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Jan 16
Po týždni opäť zaujímavý kvíz. Ostávame v téme investícií, no tentokrát do akcií. Ste zvedaví na svoje výsledky?
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Jan 9
Myslíte si, že ste dobrí odborníci v oblasti investícii? Skúste sa otestovať v ďalšom zaujímavom kvíze a uvidíte, či vás výsledky prekvapia. :)
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Jan 3
Rok 2018 bol úspešným rokom aj pre ZFP akadémiu. Udialo sa toho veľa, máme za sebou veľmi veľa úspešných seminárov, ale hlavne teambuildingov a rôznych iných akcii. Čo všetko ZFP akadémia zažila tento rok? Dočítate sa v tomto článku.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Dec 22
Pozrite si oficiálny dokument ZFP Race, ktorý sa konal 24.8.2018. Bola to výzva, ktorú sme úspešne zvládli. Trať mala 5 km a boli na nej rôzne prekážky, sprievodný program nesmel chýbať. Všetci sme si to veľmi užili, veď posúďte sami.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Dec 22
Rok 2018 sme už tradične ukončili Vianočnou minikonferenciou v našom partnerskom Hoteli Akademie vo Veľkých Bílovicích. Ako sa na ukončenie úspešného roka patrí, nechýbala ani zábava vo forme nášho firemného Inkognita a ZFPravé vianočné trhy. 😀
Reply Retweet Like