Twitter | Search | |
ZFP akadémia, a.s.
Vzdelávanie a školenia v oblasti finančnej gramotnosti a podnikania. Vyberte si to, čo chcete, nie to, čo musíte!
264
Tweets
160
Following
124
Followers
Tweets
ZFP akadémia, a.s. Jan 16
Po týždni opäť zaujímavý kvíz. Ostávame v téme investícií, no tentokrát do akcií. Ste zvedaví na svoje výsledky?
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Jan 9
Myslíte si, že ste dobrí odborníci v oblasti investícii? Skúste sa otestovať v ďalšom zaujímavom kvíze a uvidíte, či vás výsledky prekvapia. :)
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Jan 3
Rok 2018 bol úspešným rokom aj pre ZFP akadémiu. Udialo sa toho veľa, máme za sebou veľmi veľa úspešných seminárov, ale hlavne teambuildingov a rôznych iných akcii. Čo všetko ZFP akadémia zažila tento rok? Dočítate sa v tomto článku.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Dec 22
Pozrite si oficiálny dokument ZFP Race, ktorý sa konal 24.8.2018. Bola to výzva, ktorú sme úspešne zvládli. Trať mala 5 km a boli na nej rôzne prekážky, sprievodný program nesmel chýbať. Všetci sme si to veľmi užili, veď posúďte sami.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Dec 22
Rok 2018 sme už tradične ukončili Vianočnou minikonferenciou v našom partnerskom Hoteli Akademie vo Veľkých Bílovicích. Ako sa na ukončenie úspešného roka patrí, nechýbala ani zábava vo forme nášho firemného Inkognita a ZFPravé vianočné trhy. 😀
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Dec 20
Pozrite si zostrih z našej opäť vydarenej koncoročnej mimikonferencie. Sme radi, že ste našou súčasťou a uz teraz sa tešíme, že účasť na našich seminároch či konferenciách bude naďalej narastať i v roku 2019. Smerujme spolu k zlatej ére ZFP i naďalej.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Dec 20
21.12.2019 o 20:00 Premiera dokumentu ZFP RACE. Bola to výzva, ktorú sme úspešne zvládli. Trať mala 5 km a boli na nej rôzne prekážky, sprievodný program nesmel chýbať. Všetci sme si to veľmi užili, veď posúďte sami.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Dec 19
ZFP akadémia, a.s. Vám praje krásne prežitie vianočných sviatkov a úspešný štart do Nového roka 2019. Nech sa Vám darí či už po súkromnej ale aj pracovnej stránke. Nech rok 2019 je plný výziev a splnených cieľov.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Dec 19
Zlato je stále lukratívna komodita na investíciu. Otestujte si vaše znalosti o zlate a investovaní do zlata. Oplatí sa to? Dozviete sa v kvíze.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Dec 17
Otestujte si svoje znalosti o realitných fondoch.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Dec 5
Banky menia svoje cenníky. Mali by ste si dávať pozor na výber z cudzích bankomatov ale takisto aj na výber z terminovaných vkladov v čase viazanosti. Ktoré banky zmenili svoje sadzobníky? Dočítate sa v článku.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Nov 28
Mnohí podnikatelia si kladú otázku – sú paušálne výdavky pre každého? Ak patríte medzi nich prečítajte si náš blog.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Nov 26
V rámci stálej profesionalizácie a vdzelávania našich spolupracovníkov sme zorganizovali jedno z dalších intenzívnych školení. Stretnutie profesionálov sa uskutočnilo vo Vysokých Tatrách v Hoteli Lesná.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Nov 21
Veľa ľudí si zdanlivo myslí, že dôchodcom s nízkym dôchodkom nemajú čo zobrať. Ako je to naozaj – koľko zostane dôchodcovi po exekučnej zrážke a na čo všetko môže exekútor siahnuť? Čítajte ďalej a dozviete sa odpoveď.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Nov 16
Z tlačovej správy Európskej centrálnej banky (ECB) vyplýva, že všetky banky pod jej dohľadom preukazujú väčšiu odolnosť voči finančným šokom. Banky intenzívne pracujú na tvorbe kapitálových rezerv a zaoberajú sa aj riešeniami problémových aktív.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Nov 16
Našu prácu robíme najlepšie ako vieme. Kvalita, odbornosť s profesionalita sú pre nás veľmi dôležité. Dôkazom je aj veľký záujem o školenia aj z našich vlastných radov. Preto sme zorganizovali ZFP Drive 2 aj vo Vysokých Tatrách.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Nov 12
Pozrite sa ako to vyzeralo na stretnutí našich spolupracovníkov ZFP DRIVE 2. O hodnotné informácie sa s nami podelil náš lektor Michal Reisinger, či medzinárodne uznavaný školitel Peter Urbanec.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Nov 7
V prvom rade sa treba naučiť riadiť pravidlom najprv zaplať sebe. Keď vám príde výplata, finančné odmeny alebo bonus, peniaze, ktoré nepotrebujete by ste si mali hneď odložiť bokom. Vyhnete sa zbytočnému míňaniu.
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Nov 5
Už sa to blíži! Ani s blížiacim sa koncom roka nezaháľame a pripravujeme skvelé novinky pre rok 2019. I pilotný projekt spolupráce s našou dcérskou spoločnosťou ZFP GOLD je v plnom prúde, aby ste v novom roku dostali všetko "na zlatom podnose"
Reply Retweet Like
ZFP akadémia, a.s. Nov 1
Od januára 2019 totiž prichádza do platnosti nová 8-percentná daň, ktorá ovplyvní všetky produkty neživotného sporenia, okrem zákonom povinného zmluvného poistenia (PZP).
Reply Retweet Like