Twitter | Search | |
Veselības ministrija
SKAIDROJAM📜 Uzzini, kas jāievēro, atrodoties pašizolācijā, karantīnā un izolācijā jeb atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem.
Reply Retweet Like More
Ieva Zagante Apr 1
Kas īsti ir ikdienas gaitas?
Reply Retweet Like
Aldis Lauzis Apr 2
Ikdienas gaitas? Abstrakti par ikdienas gaitām mēdz dēvēt to cilvēka darbošanās daļu, kas attiecīgajā dzīves posmā diendienā atkārtojas. Ko tas nozīmē konkrēti, vieglāk būs secināt no piemēriem: (kārtot "pēc datuma (dilstoši)").
Reply Retweet Like
Catherine Kunakovskaya Apr 1
Divaini tikai, ka pašizolācijai nav domāta slimības lapa, bet tajā pašā laikā cilvēks var tikt sodīts par režīma neievērošanu. Bet kopumā, paldies par paskaidrojumiem :)
Reply Retweet Like
Miks Miķelsons Apr 2
Paldies par skaidrojumu! Vai ir kādas vadlīnijas LV pilsoņiem, kuri atgriežas no Lietuvas vai Igaunijas, šķērsojot robežu ar auto? Vai ir jāievēro pašizolācija, ja Lietuvā (darba vieta) jau 3 nedēļas ir pašizolējies?
Reply Retweet Like
Olga Dzene Apr 2
Vai pašizolācijā esoda persona drīkst iziet pastaigāties ārā?
Reply Retweet Like
AK Apr 4
Covid-19 infekcijas ārstēšanai specifisku zāļu nav, ārstēšana ir simptomātiska. LR Veselības ministrijas atbilde Nr.3855/2020
Reply Retweet Like
Diana Apr 1
Un ko nozime pashizolacija tiem kas no ārzemēm... A ja es nebiju ārzemēs kas nedrikstu izoleties un nesat nikab? Kas man to liedz? Un man pietika ka uz manis aptieka uzklepoja. Un kads var atbildēt vai Aizkraukles apotheka tika parbaudita? 😡😡😡
Reply Retweet Like
Helmuts Apr 2
Vēl viens trollis 🤣
Reply Retweet Like
Olesja Vasiljeva Apr 2
Atvainojos, bet var but laujiet cilvekiem stradat. Ja visi stradinieki ir veseli, kapec aizveras veikali un citi uznemumi? Vienkarsi var parbaudit uz temperaturu ieejas zona, ka ari uzvelk maskas un izmantot dezinfektorus. Ka ari var invest QR-kods, ka Kina. Est gribetos!
Reply Retweet Like
Helmuts Apr 2
Obanā. Trollis ar klāt 🤭
Reply Retweet Like