Twitter | Search | |
This is the legacy version of twitter.com. We will be shutting it down on 15 December 2020. Please switch to a supported browser or device. You can see a list of supported browsers in our Help Center.
Дует ГОРИСЛАВА
Професійний вокальний дует ,провідні майстри сцени,артисти. Організація та проведення весілля під ключ, концертів, приватних вечірок, заходів та урочистостей.
147
Tweets
29
Following
2
Followers
Tweets
Дует ГОРИСЛАВА Oct 3
ВІТАЄМО ВЧИТЕЛІВ з професійним святом : ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ .📚🖍 Нехай Вам завжди посміхається доля, міцного здоров'я та довголіття, родинного тепла і затишку, гарних учнів. ВИ, ОСВІТЯНИ , ДАЄТЕ НАДІЮ ЛЮДСТВУ НА ПОДАЛЬШИЙ РОЗВИТОК !
Reply Retweet Like
Дует ГОРИСЛАВА Sep 30
ПРЕМ'ЄРА ВІДЕОКЛІПУ від Дуету "Горислава". 📺😉😃 "ОЙ, КУПИЛА ПІВНЯ" сл.А.Лихошвай, муз.О.Чухрай. 🐓👉 Бажаємо затишку і добробуту у ваших оселях💕 Гарного настрою.😉 Приємного перегляду. 🎬
Reply Retweet Like
Дует ГОРИСЛАВА Sep 29
Вітаю всіх з чудовим святом - Днем Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Нехай в кожному з вас живе віра, нехай ніколи не покидає надія, нехай зігріває любов, і нехай мудрість не дозволить збитися зі шляху.🙏🙏🙏
Reply Retweet Like
Дует ГОРИСЛАВА Sep 14
На пісенному святі у М.І Гаденка! Три години насолоди!!!
Reply Retweet Like
Дует ГОРИСЛАВА Aug 24
Дует "ГОРИСЛАВА" вітає українців з ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ і ПРЕЗЕНТУЄ новий альбом "МІЙ КРАЙ-МОЯ КОЛИСКА".
Reply Retweet Like
Дует ГОРИСЛАВА Aug 23
З ДНЕМ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРА УКРАЇНИ! 🇺🇦 Державний прапор України - Це стяг із двох подовжніх смуг. Він символ вільної людини, У ньому український дух! У синім – небо Батьківщини, Його безкрайність і блакить, І вище нього, Україно, Хай пісня нації летить!
Reply Retweet Like
Дует ГОРИСЛАВА Aug 20
ВІТАЄМО , ДРУЗІ ! 🙂 Пісню "ЖУРАВОЧКА" у виконанні Дуету "Горислава" 🔊🎙🎙🔊 СЛУХАЙТЕ та ЗАВАНТАЖУЙТЕ на улюбленій музичній платформі ➡️ 📎 ПІДПИСУЙТЕСЬ на YouTube канал ⬇️
Reply Retweet Like
Дует ГОРИСЛАВА Aug 19
Reply Retweet Like
Дует ГОРИСЛАВА Aug 19
Дует "Горислава" - "Журавочка". Слухайте та завантажуйте на улюбленій музичній платформі➡️ 📎 YouTube канал⬇️ 📎Підписуйтесь на YouTube-канал
Reply Retweet Like
Дует ГОРИСЛАВА Aug 19
ВІТАЄМО ВАС , ДРУЗІ, З ЯБЛУНЕВИМ СПАСОМ ! 🍏🍇🍎🍇🍐🍇🍎🍇🍏 Нехай життя буде солодким і соковитим, як стигле яблучко, а барвистим, ароматним, немов пишний яблуневий сад, нехай буде лад у родинах, Бог відведе всі недуги й хвороби. Бажаємо кожен день зустрічати з радістю.
Reply Retweet Like
Дует ГОРИСЛАВА Aug 17
Дует "Горислава" можна знайти в музичних світових каталогах.
Reply Retweet Like
Дует ГОРИСЛАВА Aug 4
Творчі робочі моменти зйомки фільму "Квіти для Королеви" за участі Дуету "Горислава" акторів, співаків Мудра . Авторська презентація дитячої пісеньки "КВІТОЧКА У ЛУЗІ". (Метелики) на вірші К. Дмитрів, муз. Г. Мудрої.
Reply Retweet Like
Дует ГОРИСЛАВА Aug 2
ПРИЄМНА НОВИНА❗❗❗ Дорогі друзі, вашій увазі ПРЕМ'ЄРА ПІСНІ для малечі від ДУЕТУ "ГОРИСЛАВА". Хвилююче відчуття, бо самі прийняли участь у її народженні. Отже... 😃🔆 " Квіточка у лузі". муз. Г. Мудрої, сл. К.Дмитрів Приємного перегляду! 😉
Reply Retweet Like
Дует ГОРИСЛАВА Aug 1
Дует "ГОРИСЛАВА" на творчому вечорі Клавдії Дмитрів в якості ВЕДУЧИХ подарував глядачам своє мистецтво ще й ПРЕЗЕНТУВАЛИ ПРЕМ'ЄРУ ПІСНІ 🎶, А ЯКУ ?..😉 слідкуйте за наступними пулікаціями 🎧🎙🎙🎧🙂.
Reply Retweet Like
Дует ГОРИСЛАВА Jul 16
Морем грає колосся, Безкраї рідні поля... Небо, вітер і сонце, Все це ти - Україно моя! Л. Близнюк.
Reply Retweet Like
Дует ГОРИСЛАВА Jul 11
ФБ нагадав і привітав з річницею дружби з прекрасною творчою людиною, народним артистом України Мар'яном Іллічем Гаденком. Від імені "Горислави" хочу подякувати Вам за дружбу, добрі слова підтримки,за чудові проекти. Нехай Вам щастить!
Reply Retweet Like
Дует ГОРИСЛАВА Jul 7
ЗІ СВЯТОМ ІВАНА КУПАЛА 🌿🌼🙂 Кохання безмежного і палкого щиро бажає ДУЕТ "ГОРИСЛАВА"😉💕 "У ніч на Івана" автор слів та музики А.Петрушкевич.
Reply Retweet Like
Дует ГОРИСЛАВА Jul 2
ВІД СЬОГОДНІ ДУЕТ "ГОРИСЛАВА" в каталозі талантів "МУЗИЧНИЙ БЕРЕГ "🎷🎹🎸🎧💻📱 ЗАПРОШУЄМО ДО ТВОРЧОЇ СПІВПРАЦІ. З питань організації та замовлень концертів Дуету "Горислава" по Україні та за її межами звертатись за👇 ☎+380673089995 ☎+380975541479
Reply Retweet Like
Дует ГОРИСЛАВА Jul 2
ДО УВАГИ ТИХ , ХТО ЛЮБИТЬ УКРАЇНСЬКУ ПІСНЮ ❗📻🎧🎤🎤📺🙂 ДУЕТ "ГОРИСЛАВА", ПРОПОНУЄ СПІВПРАЦЮ з ОТГ, міськими, районними, обласними управліннями культури, приватними підприємцями, організаціями різних галузей, Будинків, Палаців культури.
Reply Retweet Like
Дует ГОРИСЛАВА Jul 1
СЛУХАЙТЕ УКРАЇНСЬКУ МУЗИКУ. 🎧💿СПІВАЙТЕ З ДУЕТОМ "ГОРИСЛАВА" 😉🎶🎙🎙😃Check out Дует "Горислава" on
Reply Retweet Like