Twitter | Search | |
Tirana Observer
Gazeta Tirana Observer Lajme nga Bota dhe Shqiperia Daily Albanian News
52,857
Tweets
213
Following
1,781
Followers
Tweets
Tirana Observer 2h
Horoskopi, e martë 13 nëntor 2018 - American Eye
Reply Retweet Like
Tirana Observer 3h
“Nuk bëjmë pazar miljesh me Greqinë për detin, pse marrëveshja e Berishës është fantazëm” - American Eye
Reply Retweet Like
Tirana Observer 3h
“PE-ja bllokoi kërkesën e eurodeputetes “non grata” për çështjen e minoritetit grek” - American Eye
Reply Retweet Like
Tirana Observer 10h
Nuk është film apokaliptik: Si zjarri shkrumboi edhe shtëpitë e yjeve të Hollivudit - American Eye
Reply Retweet Like
Tirana Observer 13h
Nadia, një japoneze në “Radio Tirana” - American Eye
Reply Retweet Like
Tirana Observer 15h
Janë të lumtur të kamurit e këtij vendi? - American Eye
Reply Retweet Like
Tirana Observer 15h
Misteret e mëdha brenda Tokës/ Shkencëtarët: 3 oqeane gjenden në formën e hidrogjenit - American Eye
Reply Retweet Like
Tirana Observer 16h
Toka ka “temperaturë” dhe nuk mund të shërohet më! - American Eye
Reply Retweet Like
Tirana Observer Nov 11
Nga dashi te peshqit, njihuni me sjelljet që urren çdo shenjë - American Eye
Reply Retweet Like
Tirana Observer Nov 11
Mediat serbe: Ja si na e injoruan presidentin në Paris. Vuçiç: Nuk doja të bëja skandal - American Eye
Reply Retweet Like
Tirana Observer Nov 11
Lufta e Parë Botërore: Historia e amerikanit që u vra një minutë para hyrjes në fuqi të paqes - American Eye
Reply Retweet Like
Tirana Observer Nov 11
Akaki Horava, kush ishte aktori gjeorgjian pas imazhit të Skënderbeut - American Eye
Reply Retweet Like
Tirana Observer Nov 11
Ana tjetër e Bularatit: atletja shqiptare e Greqisë, më e mira në Europë!
Reply Retweet Like
Tirana Observer Nov 11
Afrodita, kush ishte hyjnesha e dashurisë dhe e bukurisë - American Eye
Reply Retweet Like
Tirana Observer Nov 11
Pse u hoq “shqiponja”? Rama: E bënte hyrjen e Tiranës si skenë filmi horror - American Eye
Reply Retweet Like
Tirana Observer Nov 11
Paolo Fox parashikon në detaje çfarë do të ndodhë me 12 shenjat e horoskopit gjatë datave 12-18 nëntor - American Eye
Reply Retweet Like
Tirana Observer Nov 11
Dritan Hila: Dy gabimet e mëdha të Mit’hat Frashërit që e shumëzojnë me zero - American Eye
Reply Retweet Like
Tirana Observer Nov 11
Nga Australia tek Zelanda e Re, 17 vendet ku mund të “blesh” një pasaportë (FOTO) - American Eye
Reply Retweet Like
Tirana Observer Nov 11
Studimi: Sa kohë duhet të jesh i/e lidhur me dikë para se të martohesh? - American Eye
Reply Retweet Like
Tirana Observer Nov 11
Britania krijon “busullën” e parë kuantike në botë: Kushtoi miliona paund - American Eye
Reply Retweet Like