Twitter | Search | |
standard.al
28,567
Tweets
496
Following
160
Followers
Tweets
standard.al Jan 29
WhatsApp Video 2018 12 12 at 11 06 28: via
Reply Retweet Like
standard.al Jan 16
WhatsApp Video 2018 12 07 at 10 04 18 7: via
Reply Retweet Like
standard.al Dec 27
Erion Veliaj pergjigjet per Tiranen! 21 shtator 2017 1 1: via
Reply Retweet Like
standard.al Jul 26
sigaro toscano: via
Reply Retweet Like
standard.al Jul 17
Luan Rama ja merr kenges: via
Reply Retweet Like
standard.al Jul 17
WhatsApp Video 2018 07 17 at 07 39 35: via
Reply Retweet Like
standard.al May 9
Meta ne Skrapar: via
Reply Retweet Like
standard.al Mar 28
Aktivistet e shoqërisë civile tek gërmimet për varrezat greke: via
Reply Retweet Like
standard.al Mar 22
VIDEO EKSKLUZIVE
Reply Retweet Like
standard.al Mar 21
Alarmohet situata në Shirokë, uji arrin në lagjet e Shirokës: via
Reply Retweet Like
standard.al Feb 26
Deklarata e Ramës për President të Përbashkët si shashkë politike
Reply Retweet Like
standard.al 17 Sep 17
September 17, 2017: via
Reply Retweet Like
standard.al 17 Sep 17
Moter e vella: via
Reply Retweet Like
standard.al 12 Sep 17
video 1505211346 1: via
Reply Retweet Like
standard.al 12 Sep 17
Kur shteti mungon dhe turistët shpëtohen nga qytetaret heronj: via
Reply Retweet Like
standard.al 12 Sep 17
"Çunat heronj": via
Reply Retweet Like
standard.al 12 Sep 17
Mbytje ne dhermi: via
Reply Retweet Like
standard.al 12 Sep 17
Dhermi mbytja: via
Reply Retweet Like
standard.al 12 Sep 17
Mbytje ne dhermi: via
Reply Retweet Like
standard.al 12 Apr 17
Hyni brenda kryeqytetit botëror të seksit (Foto)
Reply Retweet Like