Twitter | Search | |
This is the legacy version of twitter.com. We will be shutting it down on 15 December 2020. Please switch to a supported browser or device. You can see a list of supported browsers in our Help Center.
Слухай
Бібліотека аудіокниг українською мовою
327
Tweets
576
Following
566
Followers
Tweets
Слухай Nov 24
Оксфордський словник опублікував «календар слів» замість «слова року». 👉🏻 У січні популярними словами були «лісова пожежа» й «імпічмент». 👉🏻 У березні, квітні — «covid-19», «коронавірус», «соціальна дистанція» та «локдаун». 👉🏻 У серпні — «belarusian». 👉🏻 А у жовтні — «net zero».
Reply Retweet Like
Слухай Nov 21
З Днем Гідності та Свободи, українці!🇺🇦 ⠀ 👉🏻 «Свою Україну любіть. Любіть її... Во врем'я люте. В останню тяжкую минуту за неї Господа моліть» — Тарас Шевченко Поділіться, а які цитати приходять вам на думку? Можливо, сучасних письменників?👀
Reply Retweet Like
Слухай Nov 17
Новинка🥳 Психологічна драма «Безталанна» Івана Карпенко-Карого вже на просторах бібліотеки. 👉🏻 У творі автор зобразив любовні колізії та показав людські почуття у всіх можливих відтінках. українською, поширюй та ділись враженнями — 🎧
Reply Retweet Like
Слухай Nov 9
З Днем української писемності та мови! Спілкуйтесь, надихайтесь та слухайте українською❤️ Щоб насолодитися аудіотворами українських митців, переходьте в онлайн-бібліотеку «Слухай» — 🇺🇦
Reply Retweet Like
Слухай Nov 2
Цікавий факт😱 👉🏻 Іван Нечуй-Левицький трапезував завжди вдома і лише у визначений час. Деінде він не пив навіть чаю, бо це могло вибити його із колії. ⠀ Як вам така звичка? До речі, тримайте посилання на аудіокниги автора — . українською 🎧
Reply Retweet Like
Слухай Oct 28
Віртуальний музей Івана Франка🔥 Він містить 3D-тури та аудіогіди різними мовами, має зручну навігацію та панораму😱 Здійснити мандрівку можна просто зараз на сайті . А прослухати аудіотвори митця — у нашій онлайн-бібліотеці 🎧
Reply Retweet Like
Слухай Oct 23
На «Слухай» з’явився перший нон-фікшн! 🎉 Автор книги «Виховання шахами» Олександр Демарьов говорить, що книжка адресується всім, чия діяльність пов’язана із вихованням, особливо батькам і тим, хто готується ними стати. українською — 🎧
Reply Retweet Like
Слухай Oct 21
А Іван Франко створював тренди! Як саме? 😍 Він був першим, хто почав носити вишиванку під піджаком! Думаємо, цей тренд ви вже давно перейняли. Тоді пропонуємо створити новий! Як щодо тренду на аудіокниги Івана Франка? Вмикайте та насолоджуйтесь — .
Reply Retweet Like
Слухай Oct 13
Цікавий факт👇🏻 Безліч сценаріїв Олександра Довженка залишились нереалізованими. Наприклад, він мріяв зняти фільм про Тараса Бульбу, але завадила Друга світова війна. 🎧 Зануритися в атмосферу творчості митця можна в онлайн-бібліотеці «Слухай» — .
Reply Retweet Like
Слухай Oct 9
🎧 Наші слухачі все частіше залишають захопливі відгуки про повість «Бабине літо» Марка Лівіна. А ми радіємо! Бо вона, справді, особлива. українською в нашій онлайн-бібліотеці — .
Reply Retweet Like
Слухай Oct 2
ТОП-20 сучасних українських авторів за даними соцмереж: 1️⃣ Оксана Забужко Багато обговорень було про книжку Your Ad Could Go Here. 2️⃣ Ліна Костенко Прихильники все частіше цитують її поезію! 3️⃣ Сергій Жадан Найбільше уваги було до онлайн-читань та презентацій. Продовження👇🏻
Reply Retweet Like
Слухай Sep 22
А ви знали, що Леся Українка ввела в українську мову такі слова, як «напровесні» та «промінь». А Олена Пчілка, мати Лесі, дала життя слову «мистецтво». До речі, знайомитися з аудіотворами Лесі Ураїнки ви можете в нашій онлайн-бібліотеці — 🎧
Reply Retweet Like
Слухай Sep 18
BookForum Best Book Award 2020 назвав переможців конкурсу. 🎉 Гран-прі отримала книга «Українська абетка. Малюнки Георгія Нарбута» — за перше повне видання видатної пам'ятки української графіки у досконалому мистецькому оформленні та поліграфічному виконанні.
Reply Retweet Like
Слухай Sep 6
До начитування творів приєдналася Лілія Ребрик — українська акторка та телеведуча. Тому сьогодні знайомимо вас із поезією Ліни Костенко, Павла Тичини та Бориса Олійника в її начитуванні. Впевнені, вам сподобається🎧 українською — .
Reply Retweet Like
Слухай Sep 3
А чи знаєте ви, скільки пам‘ятників Тарасу Шевченку встановили за кордоном?🤔 Це національний рекорд: 78 пам’ятників поету у 42 країнах світу. Пропонуємо відсвяткувати це досягнення прослуховуванням аудіотворів митця! 🎧 Насолоджуйтесь — .
Reply Retweet Like
Слухай Aug 31
На сайті «Слухай» новинки!🔥 Твори Олександра Довженка «Мати» та «Воля до життя» вже чекають на вас в онлайн-бібліотеці. 🎧 «Мати» — ; 🎧 «Воля до життя» — . Насолоджуйтесь оповіданнями та діліться враженнями у коментарях!
Reply Retweet Like
Слухай Aug 25
Проєкту «Mozilla» потрібні волонтери для начитування текстів🎙 👉🏻 ; Кожен, хто хоче допомогти українській мові й сприяти її ширшому використанню у сучасних технологіях, може приєднатися до начитування текстів.
Reply Retweet Like
Слухай Aug 22
Новинка! Поезії Ліни Костенко в начитуванні Даші Астаф’євої вже в онлайн-бібліотеці «Слухай». 🎧 «Так мовчиш» — ; 🎧 «Синівська молитва» — . Слухайте та насолоджуйтесь! До речі, а ви були знайомі з цими віршами?
Reply Retweet Like
Слухай Aug 20
Коли хочеться послухати щось тепле та хороше — вмикайте усмішки Остапа Вишні. Щирі, витончені, з нотками іронії та неприхованою любов‘ю... твори цього автора закохають у себе з перших секунд. 🎧 Слухати аудіокнигу: . Робіть репости та залишайте ❤️.
Reply Retweet Like
Слухай Aug 16
Книжковий Арсенал оголосив переможців конкурсу «Найкращий книжковий дизайн 2020». У номінації «Візуальна книга» перемогло видання «Знак...» видавництва IST Publishing. 😍 Ця ж книга отримала гран-прі — концептуальну статуетку, що виготовлена зі старих запрошень на фестивалі.
Reply Retweet Like