Twitter | Search | |
Sadin
We are the No.1 publication house of Assam & North-east by the name of Sadin Group of Publications.
12,768
Tweets
284
Following
2,882
Followers
Tweets
Sadin 12h
গৰিমা অৰোৰা হৈছে ভাৰতৰ প্ৰথম গৰাকী মহিলা চেফ যিয়ে বিশ্বৰ ৰেষ্টুৰেণ্টসমূহৰ ভিতৰতে সবাতোকৈ শ্ৰেষ্ঠ বঁটা মিচেলিন ষ্টাৰ পাবলৈ সক্ষম হৈছে। . .
Reply Retweet Like
Sadin 17h
মাৰিয়া চান্টা মাৰিয়া,উইল্মা ৰ'ড্ৰিগোইচ,ৰিচা মোহন,ডা:দীপা কেনন,হংস নন্দীৰ দৰে নাৰী সৱলিকৰণত উদগনি যুগুৱা সাত গৰাকী নাৰীৰ বিষয়ে সবিশেষ পঢ়ক সৱলীকৰণৰ পথেৰে সপ্ত মুকুতা এই সপ্তাহৰ সাদিনৰ এই প্ৰৱন্ধটিত
Reply Retweet Like
Sadin Nov 13
অসমীয়া নাৰীক মোডীৰ বঞ্চনা ৰাজ্যত মহিলা আৰু কন্যা শিশুৰ বিকাশৰ ৯ খন আঁচনিৰ নামত কেন্দ্ৰৰ ভেঁকোভাওনা সবিশেষ পঢ়ক এই সপ্তাহৰ সাদিনত
Reply Retweet Like
Sadin Nov 13
বিবাহৰ পূৰ্বে দীপিকা আৰু ৰণবীৰে নিমন্ত্ৰিত অতিথি লৈ কৰিছে এক বিশেষ অনুৰোধ। বিবাহ অনুষ্ঠানত নিমন্ত্ৰিত অতিথিয়ে উপহাৰৰ সলনি দীপিকাৰ মুনাফাবিহীন সংস্থা "The Live Love Laugh Foundation" লৈ সাহায্য দানৰ বাবে অনুৰোধ দীপিকা আৰু ৰণবীৰৰ
Reply Retweet Like
Sadin Nov 12
আমেৰিকাত জন্মগ্ৰহণ কৰি বৰ্তমান নেপালত শিশুগৃহ আৰু অসহায় মহিলা সকলৰ কাৰণে কাম কৰি আহিছে তেওঁ মেগী ডয়নে মানৱতাই যাৰ ধৰ্ম সবিশেষ পঢ়ক এই সপ্তাহৰ সাদিনত
Reply Retweet Like
Sadin Nov 11
মাওবাদীৰ আক্ৰমণ ! সংসদীয় কমিউনিজিম প্ৰতিষ্ঠাৰ প্ৰয়াস প্ৰৱন্ধটোৰ সবিশেষ পঢ়ক এই সপ্তাহৰ সাদিনত
Reply Retweet Like
Sadin Nov 10
বিজেপি -আৰ এছ এছৰ অসম আক্ৰমণ প্ৰৱন্ধটিৰ সবিশেষ পঢ়ক এই সপ্তাহৰ সাদিনত
Reply Retweet Like
Sadin Nov 9
গুৱাহাটীৰ কৌটিপতি বিজেতা বিনীতা জৈনৰ পাছত এইবাৰ হটছীটত বহিল গোৱালপাৰাৰ হালিমা খাটুনে। ছ'নী টিভি যোগে সম্প্ৰচাৰিত 'কৌন বনেগা কৌড়পতি - ১০' অনুষ্ঠানটিত হালিমা খাতুন অসমৰ দ্বিতীয়গৰাকী প্ৰতিযোগীতা। এই পৰ্যন্ত ১,৬০,০০০ টকা জয় কৰিছে।
Reply Retweet Like
Sadin Nov 8
ধলাৰ গণহত্যাত কাৰ হাত? শাসকীয় পক্ষৰ এটা অংশই বিচাৰিছে ৰাজ্যৰ অস্থিৰতা সবিশেষ পঢ়ক এই সপ্তাহৰ সাদিনত
Reply Retweet Like
Sadin Nov 7
যন্ত্ৰ মানৱৰ সুখ দুখ কৃত্ৰিম বুদ্ধিমত্তাক সম্পূৰ্ণভাৱে মানুহৰ নিয়ন্ত্ৰণলৈ আনিব পাৰিলে মানুহৰ জীৱন পৰিক্ৰমা সুস্থিৰ হব নে? সবিশেষ জানিবলৈ পঢ়ক এই সপ্তাহৰ সাদিনত
Reply Retweet Like
Sadin Nov 7
ট্ৰেইলাৰ মুক্তিৰ ৪ দিন পাছতে অভিলেষ গঢ়িছে বলিউডৰ বহু প্ৰত্যাশিত ছবি জিৰ'য়ে | উল্লেখ্য যে এই ছবি খন ৪ দিনতে ১০০ মিলিয়ন দৰ্শকে ট্ৰেইলাৰ উপভোগ কৰি ভাৰতীয় চিনেমাৰ ভিতৰত কম দিনতে আটাইতকৈ বেছি দৰ্শকে ট্ৰেইলাৰ চোৱা চিনেমা ৰূপে পৰিগণিত হৈছে |
Reply Retweet Like
Sadin Nov 6
ডিজিটেল মাধ্যমত পৰেশ বৰুৱাৰ মৃত্যুৰ খবৰক লৈ চাঞ্চল্য পৰেশ বৰুৱাৰ মৃত্যুৰ খবৰ!লুকইষ্ট নামৰ এটা ৱেব পৰ্টেলত প্ৰচাৰিত হৈছে এই খবৰ।চোৰাংচোৱা সূত্ৰৰ আঁত ধৰি আলফা স্বাধীনৰ মুৰব্বী পৰেশ বৰুৱাৰ মৃত্যুৰ খবৰ প্ৰচাৰ কৰিছে পৰ্টেলটোৱে।
Reply Retweet Like
Sadin Nov 6
শিখ ধৰ্মাৱলম্বীসকলক আঘাত হানিছে কিং খানে, এজাহাৰ দাখিল বিধায়কৰ শ্বাহৰুখ খানৰ বিৰুদ্ধে এজাহাৰ দাখিল দিল্লীৰ বিধায়ক মনজিন্দৰ সিং চিৰছাৰ।অভিনেতাগৰাকীৰ আহিবলগীয়া ছবি শিখ ধৰ্মাৱলম্বীসকলক আঘাত হানিছে কিং খানে |অভিনেতা আহিবলগীয়া ছবি ‘জিৰ’ত শিখসকলক অপমান কৰাৰ অভিযোগ।
Reply Retweet Like
Sadin Nov 6
দীপাৱলীৰ শুভেচ্ছাৰে...🎆🎇🎉
Reply Retweet Like
Sadin Nov 5
ৰাজ্যৰ পঞ্চায়ত নিৰ্বাচনৰ তাৰিখ ঘোষণা ঘোষণা হ’ল ৰাজ্যৰ পঞ্চায়ত নিৰ্বাচনৰ তাৰিখ।ৰাজ্যত দুটা পৰ্যায়ত অনুষ্ঠিত হব পঞ্চায়ত নিৰ্বাচন।৫ আৰু ৯ ডিচেম্বৰত অনুষ্ঠিত হব পঞ্চায়ত নিৰ্বাচন।
Reply Retweet Like
Sadin Nov 2
পুৱাই আলফা স্বাধীনৰ মেইলঃ শদিয়া গণহত্যাৰে জড়িত নহয়
Reply Retweet Like
Sadin Oct 30
জনশূন্য পথাৰত বিজেপিৰ কাশ্মীৰ দখল প্ৰৱন্ধটোৰ সবিশেষ পঢ়ক এই সপ্তাহৰ সাদিনত
Reply Retweet Like
Sadin Oct 30
অৱশেষত মঙলবাৰে পুত্ৰ সন্তানৰ মাতৃ হ'ল টেনিছ তাৰকা ছানিয়া মিৰ্জা
Reply Retweet Like
Sadin Oct 29
শেহতীয়াভাৱে সমগ্ৰ বিশ্বতে আলোড়ন সৃষ্টি কৰা এক আন্দোলন| নাৰী নিৰ্যাতনৰ কেতবোৰ ভয়াবহ দিশৰ উন্মোচন কৰা এই আন্দোলনৰ নাম মি টু কেম্পেইন বা ইয়াৰ বিষয়ে সবিশেষ পঢ়ক এই সপ্তাহৰ সাদিনত
Reply Retweet Like
Sadin Oct 29
যোৱা নিশা কন্ঠশিল্পী ছানলৈ দৰ্শকে শিলগুটি দলিওৱা নাছিল বুলি অৱশেষত নিশ্চিত কৰিলে আৰক্ষীয়ে।কাগজৰ টুকুৰাত গানৰ অনুৰোধহে লিখি দলিয়াইছিল সংগীত অনুৰাগীয়ে। দে‍ওবাৰে গুৱাহাটীৰ অনুষ্ঠানক লৈ সৃষ্টি হোৱা বিতৰ্কৰ সন্দৰ্ভত মন্তব্য প্ৰকাশ কৰিছে বলীউডৰ জনপ্ৰিয় কণ্ঠশিল্পী ছানেও।
Reply Retweet Like