Twitter | Search | |
Radio Słupsk
📻 Radio Słupsk, czyli program miejski 🎧 95,3 FM ☎ 59 8 401 401
159
Tweets
112
Following
130
Followers
Tweets
Radio Słupsk Oct 27
Zwolnienie ze składki ZUS za listopad, wypłaty postojowego, bezzwrotne dotacje w wysokości 5 tys. zł, zwolnienie z opłaty targowej z cały 2021 rok - to elementy najnowszego wsparcia dla przedsiębiorców dotkniętych obostrzeniami związanymi z epidemią
Reply Retweet Like
Radio Słupsk Oct 19
Naukowiec z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, który w poniedziałek był gościem porannego „Studia Bałtyk uważa, że potrwa minimum do kwietnia przyszłego roku.
Reply Retweet Like
Radio Słupsk Oct 16
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad umieści dzisiaj w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej ogłoszenie o przetargu na przygotowanie studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowego dla obwodnicy Słupska i Kobylnicy - poinformował
Reply Retweet Like
Radio Słupsk Oct 15
Rzecznik rządu , który dziś był gościem porannego „Studia Bałtyk” zapowiedział, że w związku z tym prawdopodobnie jeszcze dziś rząd ogłosi kolejne obostrzenia związane z pandemią koronawirusa.
Reply Retweet Like
Radio Słupsk Oct 13
Dr Michał Tabiszewski, koordynator Oddziału Ortopedycznego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku, został nagrodzony Laurem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.
Reply Retweet Like
Radio Słupsk Oct 3
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w kupił separator komórkowy do wyodrębniania komórek macierzystych dla Oddziału Hematologicznego i Transplantacji Szpiku. Urządzenie kosztowało 300 tys. Zakup nie byłby możliwy bez pomocy darczyńców.
Reply Retweet Like
Radio Słupsk Oct 2
❗️51 powiatów w kraju będzie od soboty w strefach żółtej i czerwonej związanych z zakażeniami koronawirusem. 👉Powiat Słupski znajdzie się w strefie żółtej. Dla samego miasta sytuacja nie zmienia się.
Reply Retweet Like
Radio Słupsk Oct 1
poinformowało, że w 51 powiatach w prowadzono dodatkowe obostrzenia. 17 znalazło się w strefie czerwonej, a 34 w strefie żółtej. Powiaty bytowski i słupski znalazły się w strefie żółtej. jest zagrożony dodatkowymi obostrzeniami.
Reply Retweet Like
Radio Słupsk Sep 30
„Nowa struktura rządu ma służyć lepszemu podejmowaniu decyzji, a zasadniczo uspójnieniu pewnych działań w ramach różnych resortów, które będą powiększone w wielu obszarach i w wielu miejscach." - powiedział
Reply Retweet Like
Radio Słupsk Sep 29
We wtorek ostatnie rozmowy dot. przedstawienia wszystkich rekomendacji politycznych w ministerstwach - powiedział rzecznik rządu . Przyznał także, że w poniedziałek ustalono wszystkie nazwiska dotyczące podziału resortów.
Reply Retweet Like
Radio Słupsk Sep 28
Lekkoatletyczne zmagania przez dwa dni były rozgrywane na stadionie 650-lecia. Słupszczanie wywalczyli cztery złote, dwa srebrne i trzy brązowe medale. Akademia zdobyła pierwsze miejsce spośród 248 klubów.
Reply Retweet Like
Radio Słupsk Sep 28
Spadek w tym roku może być płytszy niż 3,5 proc. - poinformował na poniedziałkowej konferencji prasowej po posiedzeniu rządu premier
Reply Retweet Like
Radio Słupsk Sep 27
Wicewojewoda pomorski Mariusz Łuczyk wręczył odznaczenia państwowe w imieniu prezydenta Andrzeja Dudy oraz szefa Urzędu do Spraw kombatantów i Osób Represjonowanych Jana Józefa Kasprzyka.
Reply Retweet Like
Radio Słupsk retweeted
Ustka na fali Sep 22
Tym razem chcielibyśmy pokazać Wam Ustkę o trochę innej porze niż zazwyczaj...
Reply Retweet Like
Radio Słupsk Sep 23
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, już za kilka miesięcy firma Biomed Lublin SA wprowadzi na rynek pierwszy na świecie, który ma być powszechnie wykorzystywany w leczeniu Covid-19. Dostępny będzie w formie ampułek.
Reply Retweet Like
Radio Słupsk Sep 23
Ratusz zamierza przeznaczyć 10 milionów złotych na zakup 36 w pełni wyposażonych mieszkań (18 dwupokojowych i 18 trzypokojowych) przy ulicy Dywizjonu 303
Reply Retweet Like
Radio Słupsk Sep 17
Mija 81 lat od ataku Związku Radzieckiego na Polskę. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy Piotra Głowackiego z profesorem Wojciechem Skórą dyrektorem Instytutu Historii Akademii Pomorskiej w Słupsku
Reply Retweet Like
Radio Słupsk Sep 17
Jak wykazują te badania, populacja ryb w rzekach regionu słupskiego zmniejsza się. Aby ten trend odwrócić pracownicy parku wdrażają programy ochronne dla ryb.
Reply Retweet Like
Radio Słupsk Sep 11
Zaproszenie Piotra Głowackiego do rozmowy w naszym przyjęli: Bartosz Gwóźdź-Sproketowski – zastępca burmistrza , Paweł Lisowski – starosta słupski i Arkadiusz Walach - wójt gminy Smołdzino.
Reply Retweet Like
Radio Słupsk Sep 11
Według wiceminister środowiska i posłanki , która w piątek była gościem porannego , wyniki badań z września 2019 roku to jeden z powodów, dla którego rząd zajął się regulacją hodowli zwierząt futerkowych.
Reply Retweet Like