425
Followers
Tweets
NŠ Mura 2h
🎥I Zmaga nad Sežano ⚽️ 🎙Ante Šimundža "Bili smo zbrani do konca in potem te tudi nogomet nagradi."
Reply Retweet Like
NŠ Mura 23h
Zmaga Mure nad Sežano, tri točke so ostale doma!
NŠ Mura 23h
‼️GOOOL ⚽️ Mura je v 77. minuti vendarle strla obrambo Tabor Sežane, zadel je Luka Bobičanec!
NŠ Mura 24h
Prvi polčas brez zadetkov.
NŠ Mura Sep 15
NŠ Mura Sep 14
🎙️I Ante Šimundža pred tekmo s Tabor Sežano "Verjamem, da bomo dominirali, diktirali tempo in ob pomoči naše zveste publike pričakujem pozitivni rezultat." Na tekmi s Sežano bo navijaška skupina Black Gringos proslavila 28 let delovanja.
NŠ Mura Sep 13
🎥⚽️Remi brez zadetkov v Domžalah 🎙Alen Kozar
Tudi v letos na vseh treh osnovnih šolah v Murski Soboti ter na podružnični osnovni šoli v Krogu nogometni krožek v organizaciji Nogometne šole Mura. Program je namenjen spoznavanju z nogometom za otroke v prvem in drugem razredu osnovne šole.
Točka iz zaostale tekme 3. kroga v Domžalah. Mura po 8. krogih zaseda 4. mesto s 13 točkami. V nedeljo na Fazaneriji priložnost za nove tri!
NŠ Mura Sep 12
Delitev točk v Domžalah.
Prvi polčas v Domžalah brez zadetkov.
NŠ Mura Sep 11
🎙I Mura nocoj igra v Domžalah I ⚽️ "Ta teden smo trenirali še več, vrnili se bomo na zmagovalno pot." - Marin Karamarko. 👉
🎥Pred tekmo z Domžalami 🎙Marin Karamarko
NŠ Mura Sep 9
Za nogometaše se reprezentančni premor zaključuje prej. V četrtek je na sporedu gostovanje v . Vstopnice za tekmo, ki se bo začela ob 20.10, so od danes naprej po ceni 10 evrov na voljo tudi v baru na stadionu Fazanerija.
NŠ Mura Sep 6
⚽️I Tekma s Sežano v znamenju mladih in skupine Black Gringos 🎫Začetek predprodaje vstopnic za domačo tekmo s Tabor Sežano 👉
NŠ Mura Sep 5
🎙I Trener Ante Šimundža o napredku, delu med premorom in prihajajočim zgoščenim ritmom tekem, kjer bo prav prišla širina kadra.
NŠ Mura Sep 2
Ante Šimundža po prvem porazu: Premor dobrodošel za večjo prilagoditev novincev, nato z dodatno kvaliteto nad Domžale.
NŠ Mura Aug 31
Konec tekme v Kidričevem s prvim porazom Mure v letošnji sezoni .
V 91. minuti vodstvo Aluminija z 2:0 po nesrečnem avtogolu v gol Mure. Aluminij : Mura 2:0