Twitter | Search | |
News18 Assam & NE
News18 Assam NE, Network18 Group caters to News & information to the North East viewers. Network18 Group is presently the largest Television Network in India.
44,378
Tweets
59
Following
8,440
Followers
Tweets
News18 Assam & NE 4m
মৰাণৰ ২ নং ঘোঁৰাঘাচত ৰে’লৰ খুন্দাত প্ৰাণ গ’ল এগৰাকী মহিলাৰ। ডিব্ৰুগড় অভিমুখী ইণ্টাৰচিটী ৰে’লৰ খুন্দাত নিহত মহিলাগৰাকী অনামী পাণিকা। ৰে’লপথ পাৰ হওঁতেই সংঘটিত এই ঘটনা।
Reply Retweet Like
News18 Assam & NE 50m
দক্ষিণ কামৰূপৰ সোণতলীত শিশুৰ সলিলসমাধি। সমনীয়াৰ সৈতে খেলি থকা অৱস্থাত পুখুৰীত পৰি কৰুণ মৃত্যুক সাবটি ল’ব লগা হ’ল ৪ বছৰীয়া কণমানিটিয়ে। স্থানীয় ৰাইজে উদ্ধাৰ কৰে শিশুটিৰ মৃতদেহ। মৃত কণমানিটিৰ নাম কুলছুন নেছা।
Reply Retweet Like
News18 Assam & NE 3h
Replying to @News18Northeast
নাছিৰুজ জামান, হেমন্ত ডেকা আৰু আজাহাৰ আলীক ডবকা থানাত জেৰা চলাইছিল আৰক্ষীয়ে৷ ভাৰতীয় মুদ্ৰা সলনি কৰাৰ বাবে শ্বাহনৱাজ আলমে যোগাযোগ কৰিছিল এই তিনি যুৱকৰ সৈতে৷ সোধাপোছাৰ অন্তত মুকলি কৰি দিয়ে লোক তিনিজনক৷
Reply Retweet Like
News18 Assam & NE 3h
বৰপেটাৰ পৰা আটক কৰা ৩ যুৱকক মুকলি কৰি দিলে হোজাই আৰক্ষীয়ে৷নিষিদ্ধ ঘোষিত সংগঠন হিজবুল মুজাহিদীনৰ লগত জড়িত থকাৰ সন্দেহত যুৱককেইজনক শনিবাৰে সোধাপোছাৰ বাবে হোজাই আৰক্ষীয়ে আটক কৰিছিল৷
Reply Retweet Like
News18 Assam & NE 3h
Replying to @News18Northeast
এই আচঁনিৰ অধীনত প্ৰতিটো পৰিয়ালে বছৰি সৰ্বাধিক ৫ লাখকৈ স্বাস্থ্য বীমা লাভ কৰিব। আয়ুস্মান ভাৰতে সামৰি ল’ব অসমৰ ২৭ লাখ পৰিয়াল।
Reply Retweet Like
News18 Assam & NE 3h
Replying to @News18Northeast
অনুষ্ঠানত উপস্থিত মুখ্যমন্ত্ৰী সৰ্বানন্দ সোণোৱাল, স্বাস্থ্য মন্ত্ৰী হিমন্ত বিশ্ব শৰ্মা, কেন্দ্ৰীয় ৰে’ল ৰাজ্য মন্ত্ৰী ৰাজেন গোহাঁই, মন্ত্ৰী চুম ৰংহাং, পীযুষ হাজৰিকাসহ প্ৰশাসনৰ বহু শীৰ্ষ বিষয়া৷
Reply Retweet Like
News18 Assam & NE 3h
খানাপাৰা পশু চিকিৎসা মহাবিদ্যালয় খেলপথাৰত ৰাজ্য চৰকাৰৰ স্বাস্থ্য আৰু পৰিয়াল কল্যাণ বিভাগৰ উদ্যোগত বিশাল সভা৷ প্ৰধানমন্ত্ৰী জন আৰোগ্য যোজনাৰ অধীনৰ আয়ুস্মান ভাৰতৰ শুভ উদ্ধোধনী অনুষ্ঠান৷
Reply Retweet Like
News18 Assam & NE 3h
ধুবুৰীৰ পানবাৰীত ‍BSFৰ চোৰাংচোৱাৰ অভিযানত ড্ৰাগছসহ এজনক আটক। ধৃত লোকজনৰ নাম আশৰাফ খান। জব্দ কৰা ড্ৰাগছখিনিৰ মূল্য প্ৰায় ৪ লাখ টকা।
Reply Retweet Like
News18 Assam & NE 4h
APSCৰ তদন্তৰ সন্দৰ্ভত DGP কুল শইকীয়াৰ মন্তব্য- ‘তদন্তৰ আওতালৈ আহিব ন্যায়াধীশ দম্পতী, তদন্ত এতিয়াও শেষ হোৱা নাই, আংশিক অভিযোগনামাহে দাখিল কৰা হৈছে, পৰবৰ্তী আভিযোগনামাত অধিক লোকৰ নাম আহিব, কোনো কাৰণতে তদন্ত প্ৰক্ৰিয়া থমকি নৰয়।’
Reply Retweet Like
News18 Assam & NE 4h
‘হিজবুলৰ সৈতে সম্পৰ্ক থকা যুৱক অসমত আৰু থাকিব পাৰে, বৰপেটাত আটক কৰা ৩ যুৱকক জেৰা চলাই থকা হৈছে, আৰক্ষীৰ জেৰাত বহু তথ্য পোহৰলৈ আহিছে।’- হিজবুল মুজাহিদ্দিন সন্দৰ্ভত মন্তব্য DGP কুল শইকীয়াৰ।
Reply Retweet Like
News18 Assam & NE 5h
মৰাণৰ সমীপৰ হালমাৰি চাহ বাগিচাত আটছাৰ উত্তাল প্ৰতিবাদ। বাগিচাত দেশীয় সুৰা বন্ধ কৰাৰ দাবীত প্ৰতিবাদী সমদল অসম চাহ জনজাতি ছাত্ৰ সন্থাৰ হালমাৰি উপ-শাখাৰ।
Reply Retweet Like
News18 Assam & NE 5h
বিশ্বনাথৰ মোনাবাৰী বাগিচাত গঁড়ৰ মুক্ত বিচৰণ। কাজিৰঙাৰ ষষ্ঠ সংযোজনৰ পৰা গঁড়টো ওলাই অহাৰ সন্দেহ একাংশৰ। ঘটনাস্থলীত বন বিভাগৰ লোক উপস্থিত হৈ গঁড়টোক কাজিৰঙালৈ খেদি পঠোৱাৰ চেষ্টা।
Reply Retweet Like
News18 Assam & NE 5h
Replying to @News18Northeast
লামডিঙৰ অভিমন্যু চৌহানক ঠিকা দিছিল শ্বাহনাৱাজে সম্প্ৰতি হোজাইৰ আৰক্ষীৰ জালত আটাইকেইজন উজনি অসমতো জেহাদীৰ কূটাঘাটৰ পৰিকল্পনা কূটাঘাটৰ বাবে ব্লু্’প্ৰিণ্ট প্ৰস্তুত কৰিছিল শ্বাহনাৱাজ আলমে
Reply Retweet Like
News18 Assam & NE 5h
অসমত কূটাঘাটৰ লক্ষ্য আছিল হিজবুলৰ! কূটাঘাটৰ বাবে বৃহৎ পৰিমাণ ধন বিনিয়োগৰ পৰিকল্পনা মুদ্ৰা সলনিৰ বাবে যোগাযোগ কৰিছিল বৰপেটাৰ যুৱকৰ সৈতে অস্ত্ৰৰ বাবে শ্বাহনাৱাজ আলমে ঠিকা দিছিল এজন যুৱকক
Reply Retweet Like
News18 Assam & NE 5h
জুৰীয়াত পুখুৰীত পৰি শিশুৰ সলিলসমাধি। খেলি থকা অৱস্থাত পুখুৰীত পৰি কৰুণ মৃত্যুক সাৱটে মুচফিকা বেগম নামৰ শিশুটিয়ে। স্থানীয় ৰাইজে উদ্ধাৰ কৰে শিশুটিৰ মৃতদেহ।
Reply Retweet Like
News18 Assam & NE 6h
গোৱালপাৰাৰ ধূপধৰাত সাপ্তাহিক বজাৰৰ গৃহত এটা অচিনাক্ত মৃতদেহ উদ্ধাৰ স্থানীয় ৰাইজে মৃতদেহটো প্ৰত্যক্ষ কৰি খবৰ দিয়ে আৰক্ষীক ঘটনাসন্দৰ্ভত আৰক্ষীৰ অনুসন্ধান অব্যাহত
Reply Retweet Like
News18 Assam & NE 6h
কৰিমগঞ্জৰ ছলগৈত পথ দুৰ্ঘটনাত নিহত এজন লোক
Reply Retweet Like
News18 Assam & NE 6h
শোণিতপুৰৰ ৰঙাপৰাত বন্যহস্তীৰ উপদ্ৰৱ। শনিবাৰে নিশা বনৰীয়া হাতীৰ এটা জাকে ১নং নামনি গাঁৱৰ বৌদ্ধ মন্দিৰৰ সমীপত সন্ত্ৰাস চলায়। ৰাজেশ কৰ্মকাৰ, নাৰু মুণ্ডা, মহেশ দাস আৰু ধনীৰাম দাস নামৰ লোককেইজনৰ বাসগৃহ ভাঙি লণ্ড ভণ্ড কৰে হাতীৰ জাকটোৱে।
Reply Retweet Like
News18 Assam & NE 6h
মাজুলী মিচামৰাত ব্ৰহ্মপুত্ৰৰ ভয়াৱহ খহনীয়া। লুইতৰ খহনীয়াত জাহ যায় ৬টাকৈ পৰিয়ালৰ বাসগৃহ। ঘৰৰ সা-সামগ্ৰী লৈ নৈ পৰীয়া ৰাইজে ঢাপলি মেলিছে নিৰাপদ স্থানলৈ।
Reply Retweet Like
News18 Assam & NE 8h
আজি সন্ধিয়া গেংটকত উপস্থিত হ’ব প্ৰধানমন্ত্ৰী । কাইলৈ পুৱা পাকয়ং গ্ৰীণফিল্ড বিমানবন্দৰ শুভ উদ্ধোধন কৰিব প্ৰধানমন্ত্ৰীগৰাকীয়ে। পাকয়ং হ’ল ভাৰতৰ শততম বিমানবন্দৰ।
Reply Retweet Like