Twitter | Search | |
مصطفی تاجزاده
1,385
Tweets
2,862
Following
241,684
Followers
Tweets
مصطفی تاجزاده Aug 5
با هشدار FATF به بانک‌های جهان، که ایران کشوری «پرریسک» است و در مظان «پولشویی» قرار دارد، مبادلات بانکی کشورمان با دنیا قفل شده است. حتی روسیه و چین هیچ‌گونه خدمات بانکی به ایرانی‌ها ارائه نمی‌دهند. را امریکا تحمیل کرد. را چه کسی به ایرانیان تحمیل کرد؟
Reply Retweet Like
مصطفی تاجزاده Aug 4
رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان خراسان گفت: «با اخذ مجوز ستاد امر به معروف و نهی از منکر، تصویب شد در مکان‌های عمومی و در ملا عام ممنوع باشد.» چرا اعضای فدراسیون دوچرخه‌سواری مشهد مانند سبزوار در اعتراض به این استعفا نمی‌دهند؟
Reply Retweet Like
مصطفی تاجزاده Aug 3
مرگ دلخراش فرهاد و آزاد خسروی، هنگام کولبری در دی‌ماه ۹۸ در کردستان کافی نبود تا مسئولان برای حل این مسئله تدبیری بیندیشند؟ از ارائه راه‌حل توسط حکومت ناامیدم. عجالتا به آنها شلیک نکنید.
Reply Retweet Like
مصطفی تاجزاده Aug 3
چقدر این عبارت که "با می‌جنگید در حالی که سنگرها را یکی یکی از دست می‌دهید"، عمیق و توصیف‌گر نگاه و راهبرد بخشی از حاکمیت ماست. کمر میهن و مردم را خم‌کرده، دنبال مبارزه با می‌روند، آنهم در عصر ارتباطات. خدا عاقبت این ملت را به‌خیر کند.
Reply Retweet Like
مصطفی تاجزاده Aug 2
ارجاع پرونده هسته‌ای ایران به شورای امنیت سازمان ملل آرزوی دولت امریکا بود تا دست بالا را در اعمال محدودیت علیه کشورمان پیداکند و کرد. خارج‌کردن پرونده از شورای امنیت با حفظ حقوق ایران بود.اگر بیرون‌آوردن پرونده از آن شورا خسارت‌بار بود، فرستادنش به آنجا درخور چه صفتی است؟
Reply Retweet Like
مصطفی تاجزاده Aug 1
بزرگ امریکا از در دو سال گذشته: چندبار تا مرز جنگ پیش رفتیم. صادرات نفت یک‌دهم شده و دولت‌ها بدهی خود را به ایران نمی‌دهند. بهای دلار و طلا ۶برابر شده و گرانی و تورم رشد بی‌سابقه یافته است. سردار سلیمانی ترور شد و شاهد دو اعتراض مردمی در ۹۶و۹۸ بودیم.
Reply Retweet Like
مصطفی تاجزاده Jul 31
اخبار ساعت ۱۴ امروز سیمای جمهوری اسلامی نه فقط مرزهای ادب و بی‌طرفی و واقع‌گویی را جابجا کرد، بلکه با ابداع اصطلاح "رئیس‌جمهور به‌ظاهر سیاه‌پوست سابق آمریکا" برای توصیف ، روش خبررسانی جدیدی پایه گذاشت. راستی چرا را "رئیس‌جمهور به‌ظاهر سفیدپوست" نمی‌خواند؟
Reply Retweet Like
مصطفی تاجزاده Jul 30
فرازی از دعای امام حسین در روز : خدایا مرا خشیتی ده که گویا تو را می‌بینم. غم‌هایم را برطرف کن و عیب‌هایم را مستور ساز. از خطاهایم درگذر و به گناهانم رسوا مگردان. از هرچه بترسم کفایتم کن و به افکار باطنی‌ام مفتضح مفرما و بر هر که بر من ظلم کند یاری فرما. ۱/۱
Reply Retweet Like
مصطفی تاجزاده Jul 29
به گفته آقای دستگاه قضا اعتراض را حق شهروندان می‌داند، اما اغتشاش و ناامنی را برنمی‌تابد. این سخن قانون است. غیرقانونی محکومیت ۴ و ۳ ساله خانم و آقای به‌دلیل شرکت در تجمع اعتراضی آرام است. یا قانون را کنار بگذارید یا ایشان را تبرئه کنید.
Reply Retweet Like
مصطفی تاجزاده Jul 28
آقای مداح! بله کسانی حاضرند برای باشکوه برگزارشدن عزاداری حسینی جان بدهند. اما قدرت تشخیص ندارد و جان همه عزاداران و نزدیکانشان را تهدید می‌کند. امکانات پزشکی کشور محدود است و از کنترل خارج‌شدن کرونا می‌آفریند. به احترام سیدالشهدا جان یک ملت را به‌خطر نیاندازید.
Reply Retweet Like
مصطفی تاجزاده Jul 28
پس از نصب رئیس دیوان محاسبات کشور گفت هر چه بود گذشت! البته که چشم مردم به آینده است و در این تردیدی نیست. اما حافظه ملت به اندازه ماهی نیست که جعل و دروغ و فریب را از یاد ببرد. راه درست، عذرخواهی است و انتخاب مدیر جدید.
Reply Retweet Like
مصطفی تاجزاده Jul 28
هر کشوری برای ملتش عزیز است. چرا دلواپسان به‌جای پرچم امریکا آدمک ترامپ را آتش نمی‌زنند تا احساسات میلیون‌ها امریکایی جریحه‌دار نشود و جنگ‌افروزان و تحریم‌گران بهانه پیدا نکنند؟ چرا دلواپسی که جای بزرگانی در دانشگاه تهران نشسته، خواهان سوزاندن بیشتر پرچم امریکا می‌شود؟
Reply Retweet Like
مصطفی تاجزاده Jul 27
آرش کسروی و دو دوست وی مفقودشدند و به قتل رسیدند. جسد آنها در جنوب کرمان پیدا شد. اگر نمی‌خواهند مردم رخداد اخیر را با قتل‌های زنجیره‌ای کرمان شبیه‌سازی کنند، قوه قضائیه به‌فوریت و با کمک نهادهای اطلاعاتی قاتلان را شناسایی و علنی محاکمه کند.
Reply Retweet Like
مصطفی تاجزاده Jul 26
آقای روحانی! وضعیت کرونایی ۱۷۲شهر قرمز(بسیار پرخطر) و ۱۳۸شهر نارنجی(پرخطر) است و تنها سه استان شهرستان قرمز ندارد. مهمتر از حفظ جان مردم نداریم. برگزاری یا سیدالشهدا تنها در حدی و به شرطی مجاز است که رعایت کامل پروتکل‌ها ممکن باشد. درغیراینصورت نباید انجام شوند.
Reply Retweet Like
مصطفی تاجزاده Jul 25
حسین‌فلاحی نماینده همدان: «در دیگر کشورها مدیریت فضای مجازی در اختیار نیروهای مسلح است.» وی خواستار سلب مسئولیت از دولت و سپردن فضای مجازی به نیروهای مسلح است. چه اشتراک دیدگاهی است بین ⁩ و⁧ ⁩ برای تبدیل ایران به فقیر و عقب‌مانده.
Reply Retweet Like
مصطفی تاجزاده Jul 23
مجلس مومن و انقلابی دیروز با ۸۰درصد آرا به دوفوریت طرح توزیع رایگان دو میلیون تن به پیمانکاران رای داد. مصوبه رانتی ۶۰۰میلیون دلاری معادل ۱۲ هزار میلیارد تومان برای عده‌ای خاص ایجاد می‌کند. نهادهای حکومتی و مدنی مدعی مبارزه با فساد، نظری در این مورد ندارند؟
Reply Retweet Like
مصطفی تاجزاده Jul 22
محمدعلی شاه برای رهایی از شرّ پارلمان به روسی و به توپ بستن مجلس متوسل شد. او نمی‌دانست با هم می‌توان مخالفان را حذف کرد و پارلمان را از خاصیت انداخت. تازه شمشیر هم بالای سر راه‌یافتگان نگه داشت تا به محض نافرمانی، از مجلس اخراج شوند.
Reply Retweet Like
مصطفی تاجزاده Jul 21
نامه آیت‌الله خامنه‌ای به افسر نگهبان زندان در سال ۱۳۴۶: «من به تلفن احتیاج دارم و این حقی است که قانون برای زندانی مقرر ساخته که در صورت احتیاج بتواند با خارج تماس تلفنی داشته باشد.» نرگس محمدی ۱۱ ماه است که از حق تماس تلفنی با فرزندان خود محروم شده‌ است.
Reply Retweet Like
مصطفی تاجزاده Jul 20
سال پیش از سخن می‌گفتند. آیا منظور قطع ارتباطات کلامی مادر و جگرگوشه‌هایش بود؟ قوه قضائیه طبق کدام قانون شرعی یا عرفی یک شیرزن زندانی را از شنیدن صدای فرزندان خود محروم کرده است؟ به این مجازات غیرانسانی و قرون وسطایی پایان دهید.
Reply Retweet Like
مصطفی تاجزاده Jul 20
آقای امام جمعه! منتقد نیست و حذف او خوشحالی ندارد. موریانه است که با ردصلاحیت چهره‌های مستقل و کاردان در حال خوردن و پوک‌کردن نظام از درون است. جمهوری اسلامی تنها به شرطی می‌ماند که منتقدان خود را به‌رسمیت بشناسد و دعوت عام دهد تا همه بیایند.
Reply Retweet Like