Twitter | Search | |
Mero Baze
Mero Baze belongs to the first generation of journalists of pluralism in Albania, which started after 1990.
112,725
Tweets
364
Following
14,049
Followers
Tweets
Mero Baze 16m
Gazetari italian për protestën e opozitës: Nuk është një revoltë popullore, në Shqipëri një larje hesapesh mes partive
Reply Retweet Like
Mero Baze 17m
Pas Idrizit, Basha merr edhe mbështetjen e Dukës: Ja dy gjërat që duhet të bënte para djegies së mandateve. Ne do gjejmë forcë për të sjellë ndryshimin real
Reply Retweet Like
Mero Baze 44m
Ernest Gjoka largohet nga drejtimi i Kamzës
Reply Retweet Like
Mero Baze 1h
FOTOT: Askush s'e besonte por çifti me sindromën Down feston 23 vjetorin e martesës
Reply Retweet Like
Mero Baze 2h
Dialogët "sekretë" në PD pasi Basha deklaroi që opozita do djegë mandatet
Reply Retweet Like
Mero Baze 2h
Basha merr edhe mbështetjen e Shpëtim Idrizit për djegien e mandateve: Na ka kapluar kriza ekonomike, duhen zgjedhje të parakohëshme dhe qeveri e re
Reply Retweet Like
Mero Baze 2h
Vendimi i Bashës: Ja çfarë thotë legjistlacioni për djegien e mandatit
Reply Retweet Like
Mero Baze 2h
Reply Retweet Like
Mero Baze 2h
Çfarë ndodh nëse opozita djeg mandatet e deputetëve
Reply Retweet Like
Mero Baze 2h
Djegia e mandateve, reagon PS: Tha se do digjte qeverinë, vendosi të djegë opozitën. Nuk do t'i marrin më rrogat për ta ndotur Parlamentin me baltë e bojë
Reply Retweet Like
Mero Baze 3h
VIDEO/ Real Madrid turpërohet në “Santiago Bernabeu”, disfatë ndaj Gironës
Reply Retweet Like
Mero Baze 3h
VIDEO/ Skandali në Laç, penallita “fantazmë” e arbitrit Klajdi Kola kundër Partizanit
Reply Retweet Like
Mero Baze 3h
24 orë pas ditës më qesharake të historisë
Reply Retweet Like
Mero Baze 4h
Salianji dakord, Grida në dyshim: Të miratojmë propozimin e Bashës për djegien e mandateve
Reply Retweet Like
Mero Baze 4h
Basha propozoi diegien e mandateve, reagon Monika Kryemadhi: Rama nuk ka parë gjë akoma
Reply Retweet Like
Mero Baze 4h
"Rama nuk liroi karrigen", Basha: Gati t'i prij shqiptarëve, vendim për djegie mandatesh
Reply Retweet Like
Mero Baze 4h
Vuçiç: Po rritet në mënyrë dramatike mbështetja për “Shqipërinë e Madhe”
Reply Retweet Like
Mero Baze 4h
Djegia e mandateve nga opozita, deputeti i PS: Mos kini merak se Luli dhe Monika nuk i lëshojnë mandatet
Reply Retweet Like
Mero Baze 5h
Reply Retweet Like
Mero Baze 5h
Atentati në Vlorë, flet një prej banorëve të zonës: Dëgjuam shumë të shtëna, thamë se ishte dasmë
Reply Retweet Like