Twitter | Search | |
Kampotu
55
Tweets
0
Following
11
Followers
Tweets
Kampotu Aug 13
19 yıldır edindiğimiz tecrübemizi bilim ışığında kullanıyor, ürettiğimiz her ürünle sağlıklı yaşam ortağınız olmaya devam ediyoruz.
Reply Retweet Like
Kampotu Aug 11
Kampotu olarak “Sıfır Atık Kampanyası”na gönülden destek veriyor, sürdürülebilir dönüşümü mümkün kılarak, doğayla birlikte yeni bir yaşama katkı sağlıyoruz.
Reply Retweet Like
Kampotu Aug 6
Kampotu bünyesinde yer alan kalite departmanımızla; kalite güvence, kalite kontrol, ruhsatlandırma, arge ve laboratuvar hizmet birimlerimizle üretim ve üretim sonrasında tüketicinin kaliteli ürünle karşılaşmasını sağlayacak tüm faaliyetleri eksiksiz yürütüyoruz.
Reply Retweet Like
Kampotu Aug 4
Yazın getirdiği sıcaklık, bazı sağlık sorunlarının artmasına da neden olabilir. Siz de beslenme alışkanlıklarınızı düzenleyerek sağlığınızı koruyabilirsiniz.
Reply Retweet Like
Kampotu Jul 30
Bu bayramın bize getireceği en güzel şeyin mutluluk, huzur ve sağlık olmasını diliyoruz… Bayramınız kutlu olsun.
Reply Retweet Like
Kampotu Jul 28
Kampotu olarak 2012 yılında, insanlara daha sağlıklı ve daha doğal bir yaşam sağlamak amacıyla yola çıktık. Bu yolculukta, doğadan aldığımız ilhamla sağlıklı yaşam ortağınız olmaya devam ediyoruz.
Reply Retweet Like
Kampotu Jul 23
Kampotu olarak ürettiğimiz her ürünle, yaptığımız her çalışmayla sizlerin sağlığına hizmet ediyoruz. 7’den 70’e herkese fayda sağlamakla da büyük bir gurur duyuyoruz.
Reply Retweet Like
Kampotu Jul 21
Fabrikamızda üretilen tüm ürünler için AR-GE laboratuvarımızda yeni ürün geliştirme ve ürün iyileştirme faaliyetleriyle tam hizmet veriyoruz.
Reply Retweet Like
Kampotu Jul 16
Bizim için yaşam dönüşümle başlar… Bu yüzden Kampotu olarak, tüm üretim aşamalarımızda “Atık Geri Kazanım Lisansı" almış tesislerle iş birliği yapıyor, geri dönüşümle yaşama destek oluyoruz.
Reply Retweet Like
Kampotu Jul 14
Kampotu İlaç olarak bilimin ışığında, 19 yıllık sektör tecrübemizle hiç durmadan çalışıyoruz. Ürettiğimiz ürünlerin her aşamasına tecrübemizi de katıyoruz.
Reply Retweet Like
Kampotu Jul 9
Kampotu olarak sürdürdüğümüz sağlık yolculuğunda en büyük yatırımımızı genç nesiller için yapıyoruz. Doğanın bize sunduklarını gelecek kuşaklara taşıyor ve bu ilhamla yarattığımız besin takviyelerini geleceğimizi taşıyan gençlerle buluşturuyoruz.
Reply Retweet Like
Kampotu Jul 7
Üretim tesisimizle sektörde fark yaratacak birçok farklı formda ürün üretiyoruz. Yaptığımız üretimle hem ülkemize hem de sektöre katkı sağlıyoruz.
Reply Retweet Like
Kampotu Jul 2
Ham madde temininden üretim aşamasına, ürünlerin ambalaj seçiminden son tüketiciye ulaşım anına kadar bütün basamaklarımızda sıkı denetim yapıyor, önceliğimizi kalitemize veriyoruz.
Reply Retweet Like
Kampotu Jun 30
Kampotu olarak “Sıfır Atık Kampanyası”na verdiğimiz katkı ile doğayı koruyor geri dönüşüme destek oluyoruz.
Reply Retweet Like
Kampotu Jun 25
Kalite bizim için, alınan bir belgeden dahaötedir. Tüm üretim süreçlerimizde kaliteönceliğimizdir.
Reply Retweet Like
Kampotu Jun 23
İnsanlara daha sağlıklı ve daha doğal bir yaşam sunmak için çıktığımız yolculukta, en büyük motivasyonumuz sizin ve sevdiklerinizin mutluluğu! Kampotu olarak, 7’den 70’e herkese fayda sağlamak için çalışmaya devam ediyoruz!
Reply Retweet Like
Kampotu Jun 20
Ne kadar büyürsek büyüyelim, arkamızdaki en sağlam dayanaktır babalar! Sevgisiyle yolumuzu şekillendiren, bize güveni hissettiren babalarımızın Babalar Günü kutlu olsun!  
Reply Retweet Like
Kampotu Jun 18
Kampotu olarak “Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği” kapsamında T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan “Atık Geri Kazanım Lisansı" almış tesislerle iş birliği yaparak atıklarımızı yaşam döngüsüne dahil ediyoruz.
Reply Retweet Like
Kampotu Jun 16
Yeni teknik ve bilimsel gelişmelerin ışığında faaliyet sürdüren üretim tesisisimizde, uzman ekibimiz hayatınıza değer katmak için durmaksızın çalışıyor!
Reply Retweet Like
Kampotu Jun 11
2012’de doğanın bize sunduklarını daha etkili hale getirerek insanlığa yarar sağlamak amacıyla yola çıktık. Çalışmalarımızın her aşamasında bilimin ve doğanın verdiği ilhamla geleceğe daha faydalı ürünler üretiyoruz!
Reply Retweet Like