Twitter | Search | |
Jacek Prusinowski
Sędzia P.Juszczyszyn miał już swoje medialne 5 minut w 2015 r. To historia bez związku z ostatnimi wydarzeniami, ale w szerszym kontekście istotna. Jakby kolejny akapit w tekście o tym dlaczego nie demonstruje w obronie sądów.
Reply Retweet Like More
Andrzej Ciszewski Dec 1
Nawet 6 minut, bo akurat w tej minucie pojawia się "bohater ostatnich dni" w tym wstrząsającym reportażu.
Reply Retweet Like
Izabela Dec 4
Już nieaktualne 😎
Reply Retweet Like
prowincjusz Dec 2
I to się mści. Co zrobił potem Ziobro w tej sprawie ? Jeżeli w takich sprawach będą tylko artykuły, a potem nic z tym nikt nie robi, to mamy jak mamy. Pomału nie wierzę że ktoś może to ruszyć.
Reply Retweet Like
Jatylkopytam Dec 1
I dlatego już za chwile u mnie w studio Sebastian Kaleta...jakie to przewidywalne. Wczoraj Nawacki wyciągnął sprawę i dzisiaj grzejemy-jeszcze nie zapomnijcie o Frasyniuku. Może warto zadać pytanie dlaczego w dużych sądach, referaty czesto maja po 800-1000 spraw a terminy za rok?
Reply Retweet Like
Jacek Prusinowski Dec 2
Przewidywalne, staram się przygotowywac do rozmów, ta dotyczyła wymiaru sprawiedliwości więc trochę szperałem w internecie na ten temat.
Reply Retweet Like
Marcin Wątrobiński Dec 2
Tymczasem 2 dni temu. Napisać "karma wraca", to strywializować tragedię życiową tego człowieka z 2015 r.
Reply Retweet Like
Dorota Lewa Dec 1
Szkoda, że człowiekowi nie da się już pomóc, zrobilibyśmy zrzutkę i przynajmniej ostatnie lata życia miałby lepsze. A pan „sędzia” powinien przestać być sędzią, natychmiast...
Reply Retweet Like
Marcin Rosołowski Dec 1
To w ogóle pytanie, na ktore powinni sobie odpowiedzieć obrońcy sadów: czy ludzie chcą bronić sędziów uniewinniajacych drogowych piratów, bo sa ono celebrytami i wydających takie orzeczenia? Dlatego IMO zdecydowana większość dystansuje sie od obu stron sporu
Reply Retweet Like
Sen Madame Dec 2
Czyli sędzia Juszczyszyn to kolejny sędzia "zasłużony" dla ohydnej najwyższej kasty.
Reply Retweet Like