Twitter | Search | |
Search Refresh
Barbara Lekarczyk 2h
Do końca grudnia można oglądać w Muzeum Narodowym w Szczecinie interesującą wystawę prac Sławomira Lewińskiego: "Niesamowita Słowiańszczyzna".
Reply Retweet Like
MOCAK 4h
Dzisiaj startuje Festival! 🎉 Jednym z punktów programu festiwalu jest AUTOBUS MOCAK-u! W dniach 19–20 listopada zapraszamy wszystkich do zwiedzania Kolekcji Wizytującej – mobilnej .
Reply Retweet Like
MOCAK 4h
Guido Casaretto „Duchy materii” w -u do marca 2020! Artysta analizuje materie Wszechświata, a następnie za pomocą różnorodnych mediów tworzy ich atrapy. Tym samym sugeruje, że nasza przyszłość to perfekcyjna sztuczność. Więcej 👉🏼
Reply Retweet Like
kubakuba🇪🇺🏳️‍🌈🇵🇱 Nov 15
Reply Retweet Like
Barbara Lekarczyk Nov 17
Tylko do 24 listopada 2019 roku można oglądać w Muzeum Historii Katowic, w Dziale Teatralno-Filmowym, wystawę poświęconą wybitnemu inscenizatorowi Konradowi Swinarskiemu.
Reply Retweet Like
Targi Poznańskie 23h
Odbywająca się u nas wystawa prac 39. edycji Konkursu im. Marii Dokowicz Obszary Sztuki jest w całości skonstruowana z elementów kartonowych - biodegradowalnych. Prace studentów Uniwersytetu Artystycznego można oglądać w pawilonie 10.
Reply Retweet Like
Codzienny Poznań Nov 15
Poznańskie Targi Piwne, Targi Hobby, Betlejem Poznańskie - jak spędzić sobotę w Poznaniu? -
Reply Retweet Like
Liceum Podkowiańskie Nov 14
Kim były polskie bojownice i o co walczyły❓ Dlaczego dynamit znakomicie nadawał się do gorsetu❓Zapraszamy na wystawę„Nasze bojownice. 100-lecie praw wyborczych Polek”. wystawa na parkanie PLO60 w dniach 20.11.2019 do 30.01.2020
Reply Retweet Like
Barbara Lekarczyk Nov 17
A tymczasem w Muzeum Historii Katowic taka wystawa kaligrafii koreańskiej: "Cisza i tusz", rymująca się z książką Jolanty Krysowatej "Skrzydło anioła"😀
Reply Retweet Like
Grupa MTP 24h
Prawie od 100 lat wspieramy sztukę! Konferencją prasową rozpoczynamy wystawę prac studentów Uniwersytetu Artystycznego im. Marii Dokowicz w konkursie na najlepszy dyplom. Specjalnie zaaranżowaną przestrzeń można odwiedzać do 24.11.
Reply Retweet Like
10minutTV Nov 14
Punks Not Dead! Wystawa w Galerii Małego Formatu w Liceum Plastycznym w Słupsku
Reply Retweet Like
Zamek Królewski 22h
Dlaczego Zygmunt III przeniósł stolicę do Warszawy? Zastanowimy się nad tym z dr. Rafałem Szmytką już 24 listopada o godz. 12.00. Zapraszamy @wykład do Sali Odczytowej (Kinowej). Bilety (10 zł) w kasie i online.
Reply Retweet Like
ZUMMO Polska Nov 12
Zapraszamy po moc innowacji do Krakowa na 2019 ! Będzie soczyście i pysznie w dniach 20-22.11.2019 ! Czekamy na Was na naszym stoisku 🍊🍋💪
Reply Retweet Like
Barbara Lekarczyk Nov 15
Unikatową pracę Warhola „Dolar” z 1982 roku można oglądać do 21 listopada w DESA Unicum. Na wystawie również wielu wybitnych współczesnych twórców: Władysław Strzemiński, Wojciech Fangora, Jan Lebenstein..
Reply Retweet Like
Chopin Airport, WAW 22h
Przekrojowa z okazji 85-lecia to coś czego nie możecie przegapić. Na ponad 50 zdjęciach zobaczycie piękną kartę historii oraz losy naszego portu. Gorąco . Więcej ➡
Reply Retweet Like
Szymon Zdziebłowski Nov 17
"Poza tym, co widzialne. Teledetekcja i skanowanie laserowe w polsko-peruwiańsko-włoskich badaniach w " - już za kilka dni ciekawa na
Reply Retweet Like
Archiwa Państwowe Nov 13
Kino, teatr i inne rozrywki... już od jutra na wystawie „Na scenie, estradzie i srebrnym ekranie. Życie kulturalne Radomia od 2 poł. XIX w. do lat 30-tych XX w.” w Archiwum Państwowym w Radomiu. Zapraszamy! Więcej:
Reply Retweet Like
NAC Nov 12
WARSZAWA (mniej) OFICJALNIE… 13 listopada o godz. 18:00 serdecznie zapraszamy do Fotoplastikonu Warszawskiego na sentymentalną podróż po stolicy lat 50. i 60. na fotografiach Zbyszka Siemaszki. Wszystkie fotografie prezentowane na wystawie pochodzą z zasobów NAC.
Reply Retweet Like
Kulturalna Warszawa Nov 11
„Potęga sekretów” w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski to eksperymentalna, solowa , która po raz pierwszy tak przekrojowo prezentuje sztukę Karola Radziszewskiego 👏😊 Więcej na:
Reply Retweet Like
Infoludek.pl 18m
Już od czwartku mieszkańcy Szczecina i turyści będą mogli podziwiać kultowe skarby techniki z fabryki Stoewera w Muzeum Techniki i Komunikacji!
Reply Retweet Like