Twitter | Search | |
Search Refresh
Marek Szafraniec Apr 15
The Notre Dame cathedral is on fire. Probably arson.
Reply Retweet Like
TOP TVP INFO 19s
Przed obradami okrągłego stołu dla oświaty powinno nastąpić wyciszenie emocji. Nie podejmuje się ważnych decyzji w momencie, gdy obie strony konfliktu obrzucają się poczuciem winy – ocenił Jakub Pacan z
Reply Retweet Like
TOP TVP INFO 2h
Trwa protest pod . Nauczyciele, którzy dzisiaj przyszli pod ministerstwo, mówią, że to nie jest protest. Twierdzą, że chodzi o obronę godności zawodu nauczyciela i żeby w polskiej szkole nastąpiły zmiany, które pozwolą im lepiej zarabiać.
Reply Retweet Like
TOP TVP INFO 16h
Komuniści byli mistrzami w fałszowaniu znaczenia słów. Demokracja była nazywana totalitaryzmem, ale demokracja socjalistyczna już nie - powiedział prof. Wojciech Roszkowski w rozmowie z w programie .
Reply Retweet Like
Zbyszekski 6h
Joasia Lichocka 👇 lokomotywą przyjechała do Ślady węgla widoczne na czole Joasi. Przybrudzony jest też prowadzący program, który nie potrafi Joasi uciszyć. Normalny jubel 😂😂😂
Reply Retweet Like
Gazeta Polska 4h
Reply Retweet Like
Whiskey Apr 21
Mam dość ekumenizmu...
Reply Retweet Like
🆀🅾🅿🅾🆃 2h
Mam w hotelu niestety i po 3 dniach dochodzę do wniosku, że gdyby chcieli być fair w stosunku do widzów, powinni przejść na rosyjski, a paski stukać cyrylicą. No po prostu chce się rzygać...
Reply Retweet Like
TOP TVP INFO 16h
"Pamiętaj! Jest zasada, u siebie rób jak u siebie a u obcego na..."
Reply Retweet Like
TOP TVP INFO 21h
Trwają powroty do domów po świętach. Wzmożonego ruchu na drogach pilnuje ponad 5,5 tys. policjantów. Szczególną uwagę zwracają na trzeźwość kierowców.
Reply Retweet Like
Zbyszekski 5h
Joasia Lichocka do Pudłowskiego: -Niech Pan coś przeczyta Pudłowski: -To są poważne argumenty. 😂😂😂
Reply Retweet Like
Zbyszekski 15h
Pan Oficer kulturalno oświatowy
Reply Retweet Like
Zbyszekski 6h
Fundacja OTWARTY DIALOG Ludmiły Kozłowskiej w ogniu krytyki. Pranie pieniędzy, służby Rosji itd. Dlaczego jeszcze nie siedzi ? Przecież się nie ukrywa. Joasi Lichockiej proponuję bajeczki na wstrzymanie.
Reply Retweet Like
TOP TVP INFO 17h
Teraz mamy potwierdzenie z innego źródła o podejrzeniu, że Fundacja "Otwarty Dialog" jest organizacją, gdzie są silne wpływy rosyjskie. Są to tak zwani agenci miękkiego wpływu i w wielu państwach powinni być persona non grata - powiedziała w .
Reply Retweet Like
TOP TVP INFO 18h
Kolejne kłopoty wydalonej z Polski szefowej Fundacji "Otwarty Dialog" Ludmiły Kozłowskiej i jej męża Bartosza Kramka. Brytyjska prasa pisze, że fundacja była zaangażowana w pranie brudnych pieniędzy. Te informacje pochodzą z komisji parlamentu Mołdawii.
Reply Retweet Like
TOP TVP INFO 21h
W pogrążonej w kryzysie Wenezueli bieda aż piszczy. Według ONZ dotyka niemal 95 proc. mieszkańców. W biednych częściach Caracas coraz więcej kobiet decyduje się sprzedać swoje włosy. Dzięki temu kupują jedzenie.
Reply Retweet Like
TOP TVP INFO Apr 22
Wprowadzenie euro w Polsce uzależni naszą gospodarkę od interesu Niemiec i Francji. Zostalibyśmy pozbawieni takiej instytucji jak bank centralny. Euro jest walutą służącą przede wszystkim gospodarce niemieckiej - powiedział w rozmowie z .
Reply Retweet Like
TOP TVP INFO Apr 21
Istnieje ciche przyzwolenie na prześladowanie chrześcijan; świat o tym milczy. Każdego roku, tylko i wyłącznie za wiarę ginie około 200 tys. chrześcijan. Gdzie są zachowane prawa człowieka? - pyta abp Stanisław Gądecki, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski.
Reply Retweet Like
TOP TVP INFO 19h
290 osób zabitych, 500 rannych, to ostatni, ale niestety jeszcze nie ostateczny bilans ofiar zamachów na Sri Lance. Dziś doszło do kolejnej eksplozji tym razem w czasie rozbrajania bomby. Wybuchła ciężarówka zaparkowana przed kościołem.
Reply Retweet Like
Tomek Wcisło Apr 15
Replying to @Diablica_Zwinna
Błagam czy ktoś może potwierdzić ze korespondent tak powiedział?😂
Reply Retweet Like