Twitter | Search | |
Search Refresh
ELEMENTS Oct 14
Just a friendly reminder of the last trade shows we’ll be attending before 2019 draws to a close. If you’re visiting any of these we’d love to spend some time talking all things ELEMENTS with you.
Reply Retweet Like
iAMPhyr🔥 Oct 13
Definitely worth the wait
Reply Retweet Like
Satınalma Dergisi Yıl:7 Sayı:82 25m
☕️Bu sabah sektör yöneticimiz Sn. Emre Erceiş, "Pazarlamada Dijital İnovasyona Hazır mıyız?" gündem yazısı ile bizimle. Keyifli güzel bir haftasonu diliyoruz.7 Gün 7 ayrı Gündem. Yazılarınızı dergi@satinalmadergisi.com a gönderebilirsiniz.
Reply Retweet Like
Dolar Kaç TL? 6m
: ₺5,7503 : ₺5,8288 19.10.19 - 11:00
Reply Retweet Like
Projede Fırsat 21h
Satış, form ve performans odaklı hizmet veren Projede Fırsat ilk temsilciliğini Bursa'da açtı!
Reply Retweet Like
Burcu Oct 11
Reply Retweet Like
ERSAĞ Oct 17
ERSAĞ ODA SPREYLERİ 3 FARKLI SEÇENEĞİ İLE SATIŞTA. EVİNİZİN HER ALANINDA RAHATLIKLA KULLANIN. ❌ZARARLI KIMYASAL İÇERMEZ!❌ KONSANTRE OLARAK ÜRETİLDİ, EKONOMİK DIR!🌸 DETAYLI BİLGİ VE ALIŞVERİŞ İÇİN INSRAGRAM HESABIM ersag_maltepe YORUM YA DA DM DEN ULAŞIN LÜTFEN.
Reply Retweet Like
GÜRSOY OTO 3h
GÜRSOY OTO 2. EL SHOWROOM 📲 0324 357 34 00 📍Mezitli / Mersin . @mavibeyazbutikotel
Reply Retweet Like
Koluman 20h
Mercedes-Benz'inizi yalnız bırakmayın! İkinci Mercedes-Benz'inizi alırken faydalanabileceğiniz avantajlarla ilgili satış danışmanlarımızdan bilgi almayı unutmayın!
Reply Retweet Like
Ercoşkun Bilgisayar Oct 10
Logo Mobile Sales ile sahada tüm kontrol sizde! Sahadaki tüm işlemlerinizi mobil ortama taşıyarak zaman ve maliyet tasarrufu sağlayın; işletmenize verim, ekibinize hız kazandırın! Logo Mobile Sales avantajlarıyla tanışmak için: 👉🏻
Reply Retweet Like
Aktuel Avrupa Gayrimenkul Oct 17
1 milyon TL bandındaki konut fiyatlarının konut alıcısı için çok yüksek fiyat oluşturması , inşaat maliyetlerindeki % 60’lık artışı ve İstanbul’daki arsa stokundaki sorunu,2020’de daha az konut üretilecek ve bugünkü fiyatlardan daha yüksek olacaktır.
Reply Retweet Like
next4biz EMEA 19h
next4biz CRM her bir satış fazını yaptığınız etiketlemeler ile otomatik olarak günceller. Bu şekilde her bir aşamaya farklı bir strateji belirleyebilir ve farklı pazarlama stratejileri uygulayabilirsiniz.
Reply Retweet Like
Azim Ticaret Oct 15
iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max 18 Ekim Cuma gününden itibaren Azim mağalarında, sahiplerini bekliyor!
Reply Retweet Like
Kürşat Tuncel 🔸 Satış Küpü®️ Oct 11
Reply Retweet Like
Satış Uzmanları Oct 10
Kuaför Salonları, Berber Salonları, Güzellik Salonları, Masaj Salonları, Solaryum Merkezleri, Zayıflama Merkezler ve Estetik Merkezlerine özel çözümler. ☎️ 0216 232 26 40 📧 bilgi@satisuzmanlari.com 🔍
Reply Retweet Like