Twitter | Search | |
Search Refresh
İYTE Jun 26
Rektör Baran'ın YKS'ye girecek Gençlere Mesajı Bu hafta sonu sınava girecek tüm üniversite adayı öğrencilere başarılar dileriz.
Reply Retweet Like
Yalova İmes Makine İhtisas OSB Jun 30
Yerli, Yenilikçi ve Yeşil üretim üssü YALOVA İmes Makine İhtisas OSB'de sanayicilerimizin katılımları sürüyor. Alüminyum profil kalıp imalatı yapan sanayicimiz Kazım TOPAL, OSB katılımcımız oldu. Hayırlı olsun.
Reply Retweet Like
Yalova İmes Makine İhtisas OSB Jul 1
Yalın dönüşüm yolculuğumuza Yalın Enstitü önderliğinde tüm ekibimizin katılımıyla ilk adımı attık.
Reply Retweet Like
Yalova İmes Makine İhtisas OSB 7h
Yalova İmes Makine İhtisas OSB’mizin kamulaştırma sınırları içerisinde arazisi bulunan, Yapı Merkezi İnşaat ve San. A.Ş. katılımcımız oldu.Hayırlı olsun.
Reply Retweet Like
Enerji ve Tesisat Jul 1
Reply Retweet Like
Onur Önel_Kurumsal Jun 26
Umutsuzluk ve çaresizlik en kolay başvurulacak kapılardır. Bunun sonucu da mutsuzluktur. Siz o kapılardan uzak durun. Yeter ki birisi patrona gerçeği söylesin… Nobel Akademik Yayıncılık'tan çıkan kitabımdır. Güzel okumalar 👍
Reply Retweet Like
Nejat Özonay Jun 30
Türk firmaları 2022’ye kadar F-35 parçalarını üretmeye devam edecek.. 10 Türk firması, uçak gövdesinin 817 farklı parçasını ve 188 farklı motor parçasını üretiyor. Mevcut kontratların değeri 12 milyar dolar...
Reply Retweet Like
Millî Gazete Jun 29
ASELSAN'dan dikkat çeken karar! 2 katına çıkarıldı
Reply Retweet Like
BİDÜNYA YATIRIM - Tuna KAYA Jul 1
Sanayi üretim endeksi dipten hızlı bir dönüş yaptı. 50 seviyesinin üzerine çıktı. Burada kalırsan daha iyi olacak. Borsadaki çıkışın nedenini şimdi daha iyi anlıyoruz değil mi...
Reply Retweet Like
Metehan Aydın 11h
Reply Retweet Like
Endüstri Medya 12h
Ak-Kim Kimya Yatırım ve Proje Müdürü Sinan Aykut, “Özellikle proses güvenliği, yangın güvenliği ve deprem güvenliği konularında çok ciddi yatırımlar yapıyoruz." dedi.
Reply Retweet Like
Süleyman 13h
Harika haber. Türkiye sanayicileri destan yazıyor. Saygıyla selamlıyorum sizleri.
Reply Retweet Like
Aksaray OSB Müdürlüğü 14h
Online Ödeme İle Ödeme İşlemlerinizi Rahatlıkla Yapabilirsiniz Linkinden Online Ödeme Sayfasına Ulaşabilirsiniz ✅✅Üreten Değerler İçin Varız 📱☎Danışma Hattı: 0 (382) 266 22 88 🔎🔎
Reply Retweet Like
Endüstri Medya 15h
Dolum hatlarında robotlardan faydalandıklarını belirten Polisan Kansai Boya Tedarik Zinciri Direktörü Ahmet M. Eryaman, böylece hızlı dolum hatlarını tam kapasite kullanabildiklerini söylüyor.
Reply Retweet Like
EndüstriForum 16h
2020 yılı ilk 6 ayında dünyada birçok şey değişti. Peki bu değişen koşullarda yılın ikinci yarısında hangi firma ne yapacak? Siz de Endüstri Forum'a yazın hem birlikte istişare edelim hem de Araştırma Dosya'sında yer alın.
Reply Retweet Like
İBRAHİM MOLLA Jul 1
Buğün itibari ile "MOLLA TEAM GAYRİMENKUL'' Markamız Türk Patent Enstitüsü tarafından TÜM TÜRKİYE'de geçerli olmak üzere tescillenmiştir. HER YENI GÜN GÜÇLENİYORUZ "BÖLGENİN EN GÜÇLÜ EMLAK OFISİYİZ"
Reply Retweet Like
TOSPAK MAKİNE Jul 1
K25 Saçlı Piston Keçesi 16x185x30 Stoklarımızda. Pnömatik Çabuk Bağlantı Elemanları Stoklarimizda. ▪️ ▪️ ▪️ ▪️ ▪️
Reply Retweet Like
NALOVTY MEDYA Jul 1
ve Bakanı Varank: "Üretiminin öncü göstergesi imalat PMI endeksi haziranda 53,9'a yükseldi. Şubat 2018'den beri en yüksek değer."
Reply Retweet Like
Millî Gazete Jul 1
İmalat sanayi endeksi yükseldi
Reply Retweet Like
BESİAD Jul 1
BESİAD 📞 İRTİBAT NO: 0533 271 58 32 📍1 TEMMUZ KABOTAJ BAYRAMI KUTLU OLSUN...
Reply Retweet Like