Twitter | Search | |
Search Refresh
ÇiğdemMaden💧EYT Jan 18
Bu çocuklar şimdinin genç seçmenleri Aileleri ✔️ Vaktinde Sizlere GÜVENMİŞTİK.. diyen Vekillere diyen Vekillere diyen Vekillere Yani gereken cevabı aileleriyle birlikte verecekler✔️ Biz SÖZÜMÜZÜ tutarız 💪
Reply Retweet Like
SGK NEWS Mar 11
Nasıl bir ülkede yaşıyoruz arkadaş!! Suriyelilere 3.5 milyon kalıcı konut yapmayı planlayan hükümeti primlerini 2 kat ödeyen için diyor.
Reply Retweet Like
Sinan OK May 9
Reply Retweet Like
MHP TBMM Grubu #MHP Oct 9
MHP : Çiftçimiz hem hem hem de girdilerinin yüksek olmasından dolayı KAYIP içerisinde. Bu kaybı gidermek ve gelecek yıl çiftçimizin tekrar pamuk ve diğer ürünleri ekmesini temin edebilmek adına bazı tedbirleri almamız gerektiği kanaatindeyim.
Reply Retweet Like
tuik.gov.tr Oct 25
Kurumsal Sektör Hesapları, 2018 📊🔍 Gayrisafi Milli Hasıla 2018 yılında 3 trilyon 665 milyar 901 milyon 664 bin TL oldu. Detaylar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. ↪ . .
Reply Retweet Like
Remax Piramit Merih Akyol Aug 27
Reply Retweet Like
YÜCEL BALLI (EYT) Feb 20
Sen kalk bana sormadan 5 milyon savaş kaçkını arabı ülkeye doldur ve 40 milyar dolar harca Ben hakkımı istediğim de de. buna ta cevabı vermezse yazıklar olsun bize
Reply Retweet Like
Özkan Yalım Feb 18
Sadece 5 başlıkta fiyatlar düşürülebilir; 1- Mazotta ve alınmamalı 2- maliyetleri düşürülmeli 3- , maliyet fiyatına verilmeli 4- nakliyecilerine yönelik teşvik verilmeli 5- ve faturalarında KDV % 8'e düşürülmeli
Reply Retweet Like
tuik.gov.tr Sep 23
İnşaat Maliyet Endeksi, Temmuz 2019 İnşaat maliyet endeksi aylık %0,62 düştü.📊👷‍🏗 Detaylar için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 🔗 . .
Reply Retweet Like
Yeni Mesaj Gazetesi Apr 5
Reply Retweet Like
Özkan Yalım Feb 2
Fiyatlar Neden Yükseliyor?? YÜKSEK VERGİ ⬇️ YÜKSEK MALİYET ⬇️ DÜŞÜK ÜRETİM ⬇️ İTHALAT
Reply Retweet Like
Özen Kompresör May 28
Basınçlı hava maliyetinizi doğru makineyi seçerek ve düzenli bakım yaparak azaltabilirsiniz. --- You can reduce your cost of compressed air by selecting the right machine for your applications and performing regular maintenance.
Reply Retweet Like
Enerji Portalı Apr 24
RES, GES ve Enerji Depolama Maliyetleri Beklenildiğinden Daha Hızlı Düşüş Gösterdi!
Reply Retweet Like
Eğitim-İş Sep 3
Eğitim-İş olarak okul öncesi ilkokul, ortaokul ve liseye başlayacakların başlangıç maliyetlerini açıkladık. Konuyla ilgili Genel Başkan'ımız Orhan Yıldırım'ın açıklamaları gazetelere yansıdı. . . .
Reply Retweet Like
Tufan TravisPine 8 Dec 18
Ihracat kısıtlı problemli limon 70 kuruş mandalin 75 kuruş Çiftçi. Ihracatçı mutsuz sarı çizmeli editörü İrfan donat ın önerisi okullarda Çocuklara süt gibi de dağıtılsın İyi Fikir 📈 belediye başkanları harekete geçmeli 🌞
Reply Retweet Like
Levent ÖZGÜL Sep 16
A thread written by : "Altay tankı ile devlete 3 milyar avroluk bir tasarruf sağladık” İstek üzerine yeniden üzerine thread’i yayımlıyorum. İyi okumalar
Reply Retweet Like
A.Zafer ACAR Aug 11
Replying to @AZaferACAR
7. Söylenen kadar olmasa da yeni otoyolun kazandırdığı doğrudur. Ancak gerek / gerekse diğer yurtiçi ve uluslararası otoyol örnekleriyle karşılaştırmada oldukça pahalı olduğu ortada. İyi yolculuklar.
Reply Retweet Like
Universal Robots TR Apr 9
Tekrarlayan işlerinizi kolay programlanan, az yer kaplayan iş birliğine dayalı robotlarına bırakabilir; yüksek fire oranı, kalitesiz , geç , memnuniyetsizlik, yaralanma riski ve yüksek gibi sorunlarınızı çözebilirsiniz.
Reply Retweet Like
AEA Technologie Dec 11
Reply Retweet Like
Aysun KILIÇ Dec 8
Reply Retweet Like