Twitter | Search | |
Search Refresh
@Vatansever_fb_1907 #ϜϓſϞ#SizçoksunuzBizTÜRKÜZ Apr 28
Replying to @HATzortzis
"Water is cold,but you get used to it when you get in" Nikolaos Trikupis Head of Greek invasion forces İf you dont take your lesson from history,We will keep teaching you mr british agent zortingen... Yunan , ,
Reply Retweet Like
recnid Apr 28
Hamza, next time when you come toTurkey to disrespect to the founder of Turkey our father Ataturk, the real Turks will be there and it will not be clapping you will hear but the anger of our hearts, we know who is holding your leash and it is not new to us.
Reply Retweet Like
Morrison Ellis - Audiobook Producer Feb 24
Reply Retweet Like
Alpaslan Düven Nov 1
We are kindly asking (requesting from) Turkish people (who are living in the United Kingdom) do not vote for the Conservative Party. This is againts the UK's and our interest. Save NHS.
Reply Retweet Like
Deniz Engelhardt Apr 14
Replying to @sputnik_TR
zaten la good so let him learn Arabic too -;))))
Reply Retweet Like
geceninhakimi_99 Apr 28
Allah kimseyi kendi ülkesinde kendi ülkesini kuran Atatürk’e hakaret eden Yunan lı bir ‘i alkışlayacak kadar şerefsiz yapmasın.
Reply Retweet Like
Uğur Arslan Apr 28
Kurtuluş Savaşında Yunan safında savaşan, askerlikten kaçan, ordu içinde isyan çıkaranların torunları napıyor diye merak ediyorsanız cevabı aşağıdaki resimde. Uşaklığa ve vatan hainliğine alkışlarla devam ediyorlar.
Reply Retweet Like
Cihan ÖZKAN Apr 28
Fransız askerlerinin, Cezayir işgalinde çekildikleri bir fotoğraf. Semineri alkışlayanların anneanne ve babaannelerinin bu tarz hatıra fotoğrafından mahrum bırakılmasından duyduğu üzüntüye açıkcası anlam veremiyorum. Atatürk’e hakaret eden Yunan Hamza Andreas Tzortzis
Reply Retweet Like
İsmail ALKAYA Dec 3
Başkan, mi? Yoksa ’de mi? polisinin kıyafetinden ancak çözebildim Londra’da ki sevgi seli
Reply Retweet Like
Lena Apr 28
Bu fotoğrafa iyi bak Yunan asıllı bu benim Atam geçmişim geleceğim şanlı tarihim... Asıl şeytan sizsiniz sana bu şekilde konuşma fırsatını veren alkışlayanlarada yazıklar olsun.
Reply Retweet Like
Buket KÜPELİ Apr 28
Öyle yazarım demekle olmuyor bu işler.!
Reply Retweet Like
Sermin Kandaz🌓🇹🇷 Dec 14
Çayında SAATİMİ olur.. miyim ben.. 😏🤭
Reply Retweet Like
Jade.,✈️ Apr 28
Boğaziçi de kirlendi !!! Konuşmacıyı kim davet etti ? Şeytan dediğinde salon neden boşalmadı ? Keşke İngiliz kazansaydi diyen vatan hainleri sizi !!!! s...r olun gidin Ata'mın ülkesinden ...
Reply Retweet Like
Kenan  Toprak Nov 24
Binlerce / kadını Güneydoğu Nijerya'daki yöneticileri tarafından uygulanan politikalara karşı büyük bir ayaklanma düzenlediler... "24 Kasım 1929“ Aba İsyanları" veya "Kadınlar Savaşı" olarak tarihe geçti...
Reply Retweet Like
BEDRİYE ARIK ÇAMBEL Apr 28
Reply Retweet Like
Rabia Apr 28
Senin o Kuran’ı kaldırdı dediğin Atatürk Cumhuriyeti kurduktan sonra ilk iş olarak Kuran’ı Türkçe’ye yani milletin anlayabileceği dile tefsir ettirdi, üstelik kendi cebinden! Sen ve senin Yunan asıllı ataların bilmezler ama biz Türk milleti olarak çok iyi biliriz!
Reply Retweet Like
ömer Apr 28
Bizde vatan hastalığı var ALLAH şifa vermesin...!!!
Reply Retweet Like
Râşid bin Ahmed 9h
Hayat damarı kabarmışların, mücâdelesi hakkında konuşma hakları yoktur.Bugün kaç coniyi geberttilerse, onlar oradan defolana kadar hep az kalacaktır! 100 sene önce piçlerini, 50 sene önce köpeklerini defetmişlerdir; conileri de aynı şekilde defedeceklerdir!
Reply Retweet Like
Dosya Analiz Jan 26
🔴Libya'da her 6 kişden birinin 🚩TÜRK olduğunu biliyor muydunuz? Cevabı bu videoda 👇💌🚦⬇
Reply Retweet Like
İsmail Güzel Jan 22
Replying to @haskologlu
The Sun gazetesi bu virüsün da bir turiste bulaştığını yazmış.
Reply Retweet Like