Twitter | Search | |
Search Refresh
Patrycja Aug 24
Trup na plaży i inne sekrety rodzinne to całkiem dobry lekki kryminał idealny na letnie wyjazdy. Choć może z racji miejsca znalezienia trupa - niekoniecznie idealny na plażę
Reply Retweet Like
Jeszczerozdzial Apr 23
Co byś zrobił gdyby Twój ojciec zaproponował wyjazd na bezludna wyspę? Czy umiał bys zostawić wszystko i pojechać? Powinien bym pomyśleć dokładnie o tym wyjeździe
Reply Retweet Like
Jeszczerozdzial Apr 15
Daję 8/10. Obniżam za odczucia, które są mało wiarygodne. Są dokładnie opisane ale bez wiarygodności. Radzę przygotować sporo znaczników bo cytatów naprawdę sporo.
Reply Retweet Like
Łukasz Duszczak 12 Sep 17
Książka jedno wielkie rozczarowanie. Nie dowiedziałem się jak oglądać piłkę nożną. Książka zupełnie o niczym...
Reply Retweet Like
Krasnal99 Jul 8
Reply Retweet Like
AniaWiktoria Feb 19
Jacek Łukawski i jego debiutancka powieść "Krew i stal" to mieszanka klasycznych koncepcji zawartych w popularnych utworach fantasy. Początek nie zachwyca, ale warto czytać dalej, ponieważ z każdą stroną akcja staje się ciekawsza. Polecam!
Reply Retweet Like
Izabela M Sep 7
Muszę powiedzieć, że ta książka dosyć długo leży na mojej półce. Dorwałam ją na wymianie chyba ponad rok temu i przez cały czas chcę ją przeczytać. Ciekawi mnie jej świat i te "trzy minuty", które trzeba przeżyć.
Reply Retweet Like
Julia Grzesiak Aug 6
Byłam pozytywnie nastawiona do "Podróżniczki" i nie zawiodłam się. Chwyciła mnie za serce już od pierwszych stron. Zabiera nas do niezwykle niebezpiecznego świata przepełnionego magią. . Muszę przyznać, że Alexandra Bracken odwaliła kawał dobrej roboty. Polecam!!
Reply Retweet Like
Izabela M Sep 2
Stos e-hańby czyli nieprzeczytane książki elektroniczne Nie posiadam papierowej wersji Klucza niebios więc ta pozycja ładuje na oddzielnym stosie.
Reply Retweet Like
Niedoskonała Jul 3
"Pocałunek Zdrajcy" autorstwa Erin Beaty, to historia o odważnej Sage robiącej wszystko po swojemu, kraju na krawędzi wojny i próbie jej zapobiegnięcia, tajemnicach, przygodach, a wokół tego lawirują swatki! Jestem zachwycona! ♥
Reply Retweet Like
Justyna 🇵🇱 May 21
"Ludzie, których kochasz nigdy nie umierają.Przynajmniej nie całkowicie.Żyją w twoim umyśle tak jak zawsze żyli w tobie. Utrzymujesz ich światło przy życiu. Jeśli przestaniesz ich opłakiwać, a zaczniesz słuchać, wciąż będą mieli moc by zmienić twoje życie”.Polecam
Reply Retweet Like
Justyna 🇵🇱 Jun 10
Nowy kryminał Wojciecha Chmielarza "Żmijowisko". Grupa znajomych ze studiów razem z rodzinami wyjeżdża na wakacje. Po jednej z mocno zakrapianych imprez okazuje się, że zniknęła córka jednej z par, piętnastoletnia Ada. Na duży plus bardzo zaskakujące zakończenie
Reply Retweet Like
Emilia Zglińska Jun 30
Tomasz Marchewka - "Wszyscy patrzyli, nikt nie widział". Przyjemna powieść o kanciarzach i oszustach, o przemocy i hazardzie. Warto zajrzeć w świat tej bandyterki.
Reply Retweet Like
Izabela M Sep 2
Stos e-hańby Jak się zacznie to warto skończyć. Tak więc i Reguły gry lądują na stosie
Reply Retweet Like
Testerka Produktów Dec 8
„(...) problem z kłamaniem jest taki, że trzeba pamiętać szczegóły tego kłamstwa, aby za każdym razem do siebie pasowały. Każda kolejna wersja czyni to coraz trudniejszym”.
Reply Retweet Like
Patrycja Aug 24
Nie ma to jak całkowicie zagłębić się w prozie Jakuba Małeckiego. Dżozef po raz kolejny okazał się powieścią niemal doskonałą 😍
Reply Retweet Like
Emilia Zglińska Jul 18
Wojciecha Chmielarza - pozycja obowiązkowa dla fanów thrillerów i dobrej książki. Bomba w zakończeniu! Polecam ;)
Reply Retweet Like
Blog niezdecydowanej Jan 26
Tak zaczyna się zabawa z Zapraszam do zapoznania się z ich stroną. Może i ty dasz się porwać książkom.
Reply Retweet Like
Klaudia Grygierek Jan 3
"Wszyscy patrzyli, nikt nie widział", czyli dzieło Tomasza Marchewki, które jak na debiut robi wrażenie! Lekka, wciągająca, z zaskakującą fabułą opowieść o wielkiej grze!
Reply Retweet Like
Klaudia Grygierek 15 Nov 17
Miała być wielka gra, wielkie emocje, zaangażowanie... a wyszło? "Endgame. Wezwanie", mimo że zapowiadało się dobrze, niestety nie powala. Może kolejne części rozkręcą fabułę, bo póki co książka wypada słabo.
Reply Retweet Like