Twitter | Search | |
Search Refresh
Serdar İbrahim Keleş Jun 2
Hizmet Demek AŞ Demek iş Demek Umut Demek..! Mazluma Yoldaş Gariplere Sırdaş Demek
Reply Retweet Like
İbrahim Aydemir Jun 4
Bayramlaştık, kucaklaştık; kardeşlik ahdimizi güncelledik. Teşkilatımızla, dadaşlarla Yakutiye Meydanında İstanbul Belediye seçimlerini istişare edip, 23 Haziran’ı İstanbul Bayramı yapmada kavilleştik; ve millete hizmet aşkı olduğunda ittifak ettik.
Reply Retweet Like
Tülay Kaynarca🇹🇷 Jun 3
Reply Retweet Like
Av. Fatih ÜNAL Jun 7
Recep Tayyip Erdoğan'ın ve AK Parti'nin,İstanbul'a ve İstanbullulara ne derece önem verdiği adayımızdan belli değil mi... İstanbul'a Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Binali Yıldırım,her konuda rüştünü ispatlamış bir kişi. İnsan merkezli icraat demek...
Reply Retweet Like
Ahmet Eşref Fakıbaba Jun 22
Küçükçekmece Söğütlüçeşme Mahallesinde esnaf ziyaretinde bulunduk. Hemşehrilerimize gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. 23 Haziran zaferle sonuçlanacaktır inşallah. hizmet demek.
Reply Retweet Like
Murat Aydın Jun 5
millete hizmetle geçmiş bir ömür, sayısız proje ve engin bir belediyecilik anlayışı demektir.
Reply Retweet Like
okcan83 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 Jun 2
Sokak röportajında, “Bir önceki seçimde Binali Yıldırım'a oy verdim. Bu seçimde CHP adayına oy vereceğim” diyen kişinin Kartal Meclis Üyesi Adayı Umut Daştan olduğu ortaya çıktı :) Ne kadar kolay yalan söylüyorlar değil mi?
Reply Retweet Like
Hülya naz demir 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 Jun 3
Benim oyum Tabiki.😊 O halktan biri, iyimser, vatan sever kalbi ile gönülleri feteti bile.. Sevdiklerinizle nice sağlıklı,huzur dolu bayramlara inşallah. ALLAH gönlünüzce versin saygı deger baskanim. 🤲 selam ve dua ile sevgimle.🙋‍♀️😊
Reply Retweet Like
Ömer Arısoy Jun 3
Binali Yıldırım'ı anlamak isteyenler için bazı ipuçları⬇️ 🛫İstanbul Havalimanı 🌉Yavuz Sultan Selim Köprüsü 🚇Marmaray 🚘Avrasya Tüneli 🚄Hızlı Tren 🌁Osmangazi Köprüsü ; Anadolu'nun maharetli elleri, gür sesi demek. İstanbul'a yeni bir nefes demek.
Reply Retweet Like
Şükrü BERBER Jun 7
Reply Retweet Like
İbrahim Ulusoy Jun 6
Mega projeler demektir. hızlı ulaşım demektir. ülkesi için gecesini gündüzüne katmak, çalışmak demektir. gelecek demektir.
Reply Retweet Like
🇹🇷 Cem Sahir Islam ✈️ Jun 8
İstanbullu, aklını başına devşir. İstanbul da bugün hayatını kolaylaştıran şeylerin yarısı demektir. Dahasını istiyorsan 23 Haziran’da 🗳 oyunu Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım’a ver. Sözen pişmanlığını bir daha yaşama!
Reply Retweet Like
🇹🇷MURAT⚔REİS🇹🇷 Jun 2
Türkler eline kılıcını alsın, İsterse üzerine dünya gelsin. Bütün şer odakları iyi bilsin, Alemde şer,Oğuzda er tükenmez AK Parti Erzincan Milletvekilimiz Sn 'a takip Önemle arz olunur
Reply Retweet Like
A.Haşim BALTACI Jun 19
⚡ Gönlünde davası ❤ Vatanına sevdası olan demektir.🇹🇷
Reply Retweet Like
M. Turgay Bilge Jun 2
Türkiye Cumhuriyeti'ne Başbakanlık ve Meclis Başkanlığı yapmış bir kişinin bu laubaliliği kendisine yaptırmaya hakkı yoktur. Kazanılacak hiçbir seçim bu kadar hafifleşmeye değmez!
Reply Retweet Like
Yılmaz TUNÇ Jun 3
Nezaket demek... İstanbul’a yakışan, yüreği güzel, gönlü güzel başkanım sizin de
Reply Retweet Like
Aynur OĞUZHAN🇹🇷 Jun 23
Hayatın herşeye rağmen güzel olduğunu hissettiren insanlar vardır iyiki varsın Senin samimiyetin tevazun bizlerin gönlüne taht kurdu.
Reply Retweet Like
Emine Yavuz Gözgeç Jun 17
İstanbul- İzmir Otoyolu ve Dünyanın en uzun asma köprülerinden biri; ’ndeyiz. İşini hakkıyla yapan, bu memlekete sevdalı yiğit demektir. Ne dediysek yaptık, Sayın ile .
Reply Retweet Like
Mehmet MOĞAL Jun 16
Hizmet demek, Tevazu demek, Çalışkanlık demek, İstanbul’a başkan demek...
Reply Retweet Like
Dr.Ravza KAVAKCI KAN Jun 16
İstanbul'un derdinden anlayacak tecrübe demektir.
Reply Retweet Like