Twitter | Search | |
Search Refresh
Escola Futbol Delta de l’Ebre Jun 8
(2/2) 🏆 XII MEMORIAL ALBERT JUAN FRANCH 🏅 Fase Plata: CF Ampolla 🎖 MVP: Marcos Fernandez Moya (CD Castellon) 🎖 Millor porter: Pol Bernabé Ingles (Base Pallaresos) 🎖 Màxim golejador: Valentin Martínez Guijarro (7 gols, CD Castellon)
Reply Retweet Like
Unió Esportiva Creixell Jun 8
Reply Retweet Like
Escola Futbol Delta de l’Ebre Jun 8
🏆 XII MEMORIAL ALBERT JUAN FRANCH 📋 Semifinals Fase PLATA: ⚽️ EF Garrigues 0-3 Escola A ⚽️ Escola B 1-5 CF Ampolla
Reply Retweet Like
Escola Futbol Delta de l’Ebre Jun 8
🏆 XII MEMORIAL ALBERT JUAN FRANCH 📋 Final Fase PLATA ⚽️ Escola A 0-2 CF Ampolla 📋 3r/4t lloc OR ⚽️ At Sant Just 6-0 Vinaròs EFC
Reply Retweet Like
Escola Futbol Delta de l’Ebre Jun 8
🏆 XII MEMORIAL ALBERT JUAN FRANCH 📋 Final Fase OR ⚽️ CD Castellon 2-0 Base Pallaresos
Reply Retweet Like
Navata CF Jun 11
Reply Retweet Like
CN Terrassa Futbol Jun 15
🔴26é Torneig Escola de Futbol ➡ BENJAMÍ 3a Divisió⭐ 🏆 Campió CE Vacarisses 🏅 2n 🎖3er Benjamí F 🎖4rt 🎖5é 🎖6é Prebenjamí A 🎖7é Benjamí E 🎖8é Benjamí D
Reply Retweet Like
FAN Jun 10
📌Max Suarez: 2n medalla plata 🥈 en 200 lliures!!! 📌Nil Vinyes 3er medalla bronze 🥉a la Q64 📌Jan Laya 8è a la Q64 diploma 📜 👏🏻👏🏻💪🏻💪🏻 🇦🇩 👉Molt bé els nostres benjamins: 3 medalles, 3 finalistes i molt bones classificacions. Hi ha futur! 🔮
Reply Retweet Like
FAN Jun 10
Aquest matí els benjamins de l'any 2008 han nedat diferents proves amb els resultats següents!! 📌Nil Vinyes 5è 200 lliures 📌Jan Laya 10è 200 estils 📌 Max Suarez 21è Q64 🐟💪🇦🇩💪🐠
Reply Retweet Like
Unió Esportiva Creixell Jun 9
Resultats XVIII edició Torneig 🏆 ⚽ categoría : Campió: Subcampió: 3er Clasificat: 4t clasifcat:
Reply Retweet Like
Sagrat Cor Sarrià Jun 9
El nostre equip de s'ha proclamat guanyador a del Torneig de Cloenda de la Fundació del Bàsquet Català. Felicitats campions!! 🏆🏀
Reply Retweet Like
Notícies Digitals Jun 9
🆕⚽️El Benjamí A del CDCastelló es proclama campió de la XII Memorial Albert Juan Franch a Delta de l'Ebre
Reply Retweet Like