Twitter | Search | |
Search Refresh
fatih portakal Dec 3
Yaradan, kimseyi ’deki ’li vekillerin durumuna düşürmesin. Yazık gerçekten...
Reply Retweet Like
Yavuz Selim KIRAN Dec 5
Libya ile Akdeniz’de Deniz Yetki Alanlarının Sınırlandırılmasına İlişkin Mutabakat Muhtırası Dışişleri Komisyonu’muzda görüşülerek kabul edildi ve Genel Kurul’a sevk edildi.
Reply Retweet Like
MEHMET FENDOĞLU Dec 5
Saat 03:00 Genel kurul çalışmalarımız devam ediyor.
Reply Retweet Like
Öznur Çalık🇹🇷👨‍✈️ Dec 5
Sabaha karşı 03:00'de Genel Kurulu çalışmalarını tamamladık. Bazı Kanunlarda ve 375 Sayılı KHK’da değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi ile Türk Vatandaşlığı Kanununda Değişiklik Yapılması Hakkındaki Kanun Teklifi kabul edildi. Hayırlı olsun.
Reply Retweet Like
Angel Tîlvăr Dec 2
Pleased that my invitation to is honoured these days by , Chair of EU Harmonisation Committee of & delegation. We continued our discussions on topics of common interest for 🇷🇴&🇹🇷 parliaments, as partner states at regional & level.
Reply Retweet Like
Mustafa Yeneroğlu Nov 30
Türkleri ile 'deki toplantımdan: "2017'de Çin'de tutuklandım. Beni kampa aldılar. Bir sene boyunca ayaklarımda 5 kilogramlık zincirler ile gezdim. Her gün farklı taktikleri vardı: Bir gün karanlık evlere kapatıyorlar, bir gün çırılçıplak soyuyorlardı."
Reply Retweet Like
Mehmet Saganak 22m
Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızı yakından ilgilendiren 2 önemli düzenleme ‘de kabul edildi. Yurtdışında yaşayan vatandaşların sorunlarını ve haklarını her platformda dile getiren sayın Zafer Sırakaya’ya ve emeği geçen tüm vekillere teşekkür ederiz.
Reply Retweet Like
Sermet Atay Nov 29
Minik ziyaretçimiz Kürşad Açıkbaş’ı TBMM’de odamızda ağırladık.
Reply Retweet Like
MEHMET FENDOĞLU Dec 5
Bugün 'de ziyaretimize gelen dünyalar güzeli Ayza Hilal kızımız Devlet dedesinin resmine sarıldı. Bizde Hilal kızımıza Devlet Dedesinin resminin olduğu kitabı bugün den gelecek yıllarda okuması dileğiyle hediye ettik. Gelecek nesillerden umutluyuz.🤗🇹🇷
Reply Retweet Like
Naci Cinisli Dec 6
’de Erzurum’umuzun son senelerdeki hak etmediği durumunu özetledim. Bir KADİM ŞEHİR bu kadar da istismar edilemez. sahipsiz değildir.
Reply Retweet Like
Mehmet Bozdaş 21h
Milletvekillerine çakar takma hakkı tanındı. Gece 03 civarında toplanıp millet gibi yaşayamayacağını ilan eden kendini milletin vekili olarak görenler, sizler milletin vekili değilsiniz çünkü onlar gibi yaşayamıyorsunuz buda onun kanıtı
Reply Retweet Like
Osman Ören Dec 4
Bugün Meclis genel kurulunda televizyon kanalında Ak parti grubumuz adına söz alacağım.
Reply Retweet Like
Yavuz Selim 2h
iş millete gelince senelerce bekleyen kanun teklifleri, yasalar var. ama iş keyiflerine geldimi harıl harıl çalışıyorlar....
Reply Retweet Like
Çiğdem ERDOĞAN ATABEK Dec 4
AB Uyum Komisyonu olarak Romanya Temsilciler Meclisi Avrupa İşleri Komitesi programında Romanya Temsilciler Meclisi Dış İlişkiler Komitesi ile gerçekleştirdik. Güzel ev sahipliği için Komisyon Başkanı Sayın Biro Rozalia ve değerli üye parlamenterlere çok teşekkür ediyorum.
Reply Retweet Like
Çiğdem ERDOĞAN ATABEK Nov 29
Avrupa Parlamentosu Komisyonu olarak, Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu Eş Başkanı Sayın ’i ve beraberindeki heyeti ağırlayarak Türkiye-AB İlişkileri konusunda değerlendirmelerde bulunduk. Ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederim.
Reply Retweet Like
Nilgün ÖK Dec 5
An itibariyle Bazı Kanunlarda ve 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamede Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi(2/2368) ile Türk Vatandaşlığı Kanununda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun Teklifinin görüşmelerini itibariyle tamamladık. Hayırlı uğurlu olsun.
Reply Retweet Like
Hakan Kahtalı Dec 5
’de Yeşilyurt Belediye Başkanımız ve Başkan Yardımcılarımız ile istişarelerde bulunduk. Gayretli çalışmalarından ve nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.
Reply Retweet Like
Ceyda Bölünmez Dec 5
Bugün Dışişleri Komsiyonu’nda görüşmelerini gerçekleştirdiğimiz Türkiye ile Libya Arasında Akdeniz'de Deniz Yetki Alanlarının Sınırlandırılmasına İlişkin Mutabakat Muhtırasının Onaylanmasının Uygun Bulunduğuna Dair Kanun Teklifi ’nda kabul edildi.
Reply Retweet Like
MEHMET FENDOĞLU Dec 4
Reply Retweet Like
KBHOCA 46m
Bundan sonra trafik lambalarına şu uyarı asılmalı "DİKKAT MİLLETVEKİLİ GEÇEBİLİR!"
Reply Retweet Like