Twitter | Search | |
Search Refresh
US Army Europe Feb 20
Chief of the General Staff of the Polish Armed Forces Gen. Andrzejczak 🇵🇱 and Lt. Gen. Cavoli, Commanding General of the 🇺🇸 met in Warsaw to discuss matters relating exercise 20.
Reply Retweet Like
Cpt Smewes Jan 24
Reply Retweet Like
The Jdash Morning Show Apr 21
On the next: Shooting Gallery Wrestling Podcast! Jdash is caught in some kind of trance of enlightenment. set for Is Nia Jax Dangerous? QUALIFYING MATCHES. Much more on Recap
Reply Retweet Like
Cpt Smewes Jun 14
Reply Retweet Like
Sztab Generalny WP Aug 31
Na zaproszenie dyrektora Muzeum II Wojny Światowej szef zapoznał się z wystawą oraz eksponatami z okresu . Spuścizna tamtych czasów udokumentowana w muzeum nie pozwala zapomnieć o dramacie wojny, która pochłonęła miliony ludzkich istnień.
Reply Retweet Like
Sztab Generalny WP Sep 11
Attaché wojskowy, a także attaché morski przy Ambasadzie USA rozpoczęli misję dyplomatyczną w Polsce. Podczas wizyty zapoznawczej w Sztabie Generalnym Wojska Polskiego oficerów przyjął I zastępca szefa gen. broni dr pil. Tadeusz Mikutel.
Reply Retweet Like
Sztab Generalny WP Sep 16
Funkcjonowanie pionów operacyjnych w zintegrowanym środowisku informacyjnym oraz doświadczenia z udziału Wojska Polskiego w przeciwdziałaniu były tematem dyskusji w ramach konferencji zorganizowanej przez Zarząd Planowania Użycia Sił Zbrojnych i Szkolenia .
Reply Retweet Like
Ministerstwo Obrony Narodowej 🇵🇱 Jul 17
W trwa video konferencja ministra z przedstawicielami i Wojewódzkich Sztabów Wojskowych dotycząca m. in. optymalizacji procesu rekrutacji do służby wojskowej w Siłach Zbrojnych RP 🇵🇱 -
Reply Retweet Like
MILMAG Aug 29
Gen. kandydatem na Szefa Komitetu Wojskowego :
Reply Retweet Like
Sztab Generalny WP Sep 3
Dwudniową wizytę w Rumunii szef rozpoczął od spotkania z Szefem Obrony tego kraju gen. broni Danielem Petrescu. Podczas pobytu w Bukareszcie gen. spotka się także z ministrem obrony i weźmie udział w Forum Bezpieczeństwa Morza Czarnego i Bałkanów.
Reply Retweet Like
Dowództwo Operacyjne Jun 15
Szef generał R. T. i Rodzajów Sił Zbrojnych gen. broni T. Piotrowski rozmawiali w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej na temat realizacji zadań cywilno-wojskowych oraz o współpracy z na rzecz obronności państwa.
Reply Retweet Like
WKU Chełm Mar 12
W trosce o zdrowie żołnierzy rezerwy oraz żołnierzy służących w jednostkach wojskowych, a także ich rodzin, szef podjął decyzję o odwołaniu trwających ćwiczeń . Szkolenia zaplanowane do końca maja br. w tym zakresie, zostaną przeprowadzone w późniejszym terminie.
Reply Retweet Like
Disinfo Digest May 13
CYBER HIGIENA - Jak bezpiecznie korzystać z Internetu. Poradnik opracowany przez , i . Via 👉
Reply Retweet Like
Joanna Klejszmit Mar 18
Szef : Bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy z dużym zaangażowaniem niosą pomoc - zwłaszcza służbom medycznym, żołnierzom wojskowych zespołów zadaniowych i pełniącym dyżury bojowe w kraju oraz za granicą.
Reply Retweet Like
Joanna Klejszmit Jul 13
Zarządzanie refleksyjne czy operacje informacyjne, specjalne, są dziś tak samo skutecznym elementem sztuki operacyjnej jak uderzenia pancerne i operacyjne grupy manewrowe oraz nadają charakter współczesnej rosyjskiej sztuce operacyjnej - zaznaczył w przedmowie szef .
Reply Retweet Like
Rafał Zgryziewicz Feb 20
Z tą kropką bym się wstrzymał. Dziś dyskutowaliśmy w kwestię informowania w zakresie 20. Wszystko zgodnie z planem. Niebawem więcej informacji jeśli chodzi o kluczową rolę Polski.
Reply Retweet Like
Żandarmeria Wojskowa Jun 4
Przedstawiciele uczestniczą w rajdzie motocyklowym weteranów 🏍️🏍️🏍️ Dziś w Luszynie na grobie jednego z poległych żołnierzy wspólnie z kolegami z innych instytucji i jednostek wojskowych zapalą znicz od szefa 🕯️🕯️🕯️
Reply Retweet Like
SmutasAs 💯 🇵🇱 Wróż na raz💪 Mar 16
NASZ Szef Rajmund T. Andrzejczak:
Reply Retweet Like
Joanna Klejszmit Jul 17
W najbliższą niedzielę żołnierzy promował będzie gen. dyw. Dariusz Łukowski - zastępca szefa . ---- W programie: - podniesienie flagi państwowej na maszt; - akt promocji; - ślubowanie oficerskie; - błogosławieństwo kapelanów poszczególnych wyznań; - defilada pododdziałów.
Reply Retweet Like
Polskie_Sluzby Jul 22
Nowy attache obrony Francji 🇫🇷 wspólnie z oficerem kończącym służbę na tym stanowisku złożyli wizytę w . Gen. dyw. Dariusz Łukowski przedstawił strukturę i zadania oraz omówił obszary współpracy obu krajów, szczególnie w ramach wspólnych ćwiczeń wojskowych.
Reply Retweet Like