Twitter | Search | |
Search Refresh
Łukasz Tulwiński Jul 15
Replying to @mgzpr
Tego nie wiem. Ale z pewnością ceny spadną jak zredukujemy podatek VAT na artykuły dziecięce i szkolne. To z pewnością byłby kolejny dobry krok w polityce prorodzinnej o czym postuluje w swoim programie.
Reply Retweet Like
Michał Maliński 13h
Wielka strata dla opolskiego środowiska narodowego. Zmarł kol. Janusz Golinkiewicz. Działacz . Wieloletni dyrektor opolskiego aeroklubu. Jako prezes chciałbym złożyć kondolencje bliskim zmarłego, a także władzom i działaczom .
Reply Retweet Like
Paweł Usiądek 8h
Najwyraźniej zapomnieli dopisać, że sondaż był prowadzony w redakcjach Agory-głównego adwokata aborcji oraz Onetu. Proponuję w najbliższym sondażu zadać pytanie: "Czy uważasz, że kobieta powinna mieć prawo ZAMORDOWAĆ swoje dziecko?"
Reply Retweet Like
Aleksander Kowaliński Jul 12
Zapraszam w poniedziałek na spotkanie otwarte RN Warszawa . Będzie można zapoznać się historią i ideą ruchu narodowego.
Reply Retweet Like
Narodowa Łódź Jul 15
Patrioci i narodowcy w proekologicznej akcji w Łodzi! Gdzie Hanka nie może tam pomoże ;)
Reply Retweet Like
Paweł Usiądek Jul 12
Replying to @prezydentpl
Pamięć władz Polski: "Pamiętamy, ale nie pogrzebiemy. Pamiętamy, ale nie spotkamy się z rodzinami ofiar. Pamiętamy, ale uczcimy ich pamięć po cichu. Pamiętamy, ale nie przeszkadza nam gloryfikacja banderyzmu na Ukrainie. Pamiętamy raz do roku. Wystarczy".
Reply Retweet Like
Łukasz Tulwiński Jul 11
Dziś kol. w Imieniu Iława złożył wniosek o zmianę nazwy ul. Andrzeja Szeptyckiego. Jednocześnie, na skrzynki mailowe wszystkich radnych oraz Pana Burmistrza wysłaliśmy list otwarty który można przeczytać pod tym linkiem ➡️
Reply Retweet Like
Michał Maliński Jul 8
Wybierzcie Radio Opole 2 i od 12:00 słuchajcie audycji, w której będę gościem u dra Tomasza Greniucha. Będziemy mówić o literackim ujęciu stu milionów ofiar komunizmu. A także podsumować sezon Wszechnicy Opolskiej.
Reply Retweet Like
Artur Jul 8
Replying to @True_Poland
Popieram tylko kandydatów z
Reply Retweet Like
Ruch Narodowy Łódzkie Jul 8
Kolejna niedzielna zbiórka pod . Jako jesteśmy świadomi wagi wychowania naszych dzieci wg. zdrowych zasad moralnych i etycznych opartych o naukę Chrystusa. Nie walczymy z homoseksualistami, ale z lobby i deprawacją proponowaną przez ekstremistów
Reply Retweet Like
Paweł Usiądek Jul 9
Przypomnę, że wsparcie małych i średnich miast poprzez przeniesienie części centralnych instytucji państwowych poza Warszawę jest od dawna jednym z elementów programu Ruchu Narodowego. Cieszy, że rząd czerpie inspirację z dobrych źródeł😉
Reply Retweet Like
Michał Nieznański Jul 15
Okres wakacyjny to świetny czas na edukację. Dziś w siedzibie trwa wykład kol. na temat idei ruchu narodowego. 🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱
Reply Retweet Like
Paweł Usiądek Jul 15
Szkocka szkoła wyrzuca za twierdzenie, że są tylko dwie płcie. POLSKA szykanuje ucznia, za twierdzenie, że Bandera był bandytą⁉️ Czy POLSKIM nauczycielom trzeba przypominać, że , który organizował akcje terrorystyczne przeciw Polsce⁉️
Reply Retweet Like
Aleksander Kowaliński Jul 14
na obchodach rocznicy ludobójstwa na Polakach popełnionych przez ukraińskich szowinistów z UPA i OUN.
Reply Retweet Like
Kajtek Jul 14
To coś na wzór PiS-u , który szczuje i obrzuca oszczerstwami i . Z jednego pnia wyrósł PiS i PO.
Reply Retweet Like
Piotr Warszawa Jul 13
Już w poniedziałek ! Nasz kolega zaprezentuje ważne zagadnienie z historii ruchu narodowego Podajcie dalej ! Przybywajcie tłumnie ! Zaproście znajomych !
Reply Retweet Like
Michał Maliński Jul 12
Bardzo udany wyjazd delegacji i na wojewódzkie obchody upamiętnienia rocznicy . Działamy aktywnie. Pamiętamy o Kresach!
Reply Retweet Like
Michał Nieznański Jul 12
Mimo, że działalność w środowisku narodowym rozpocząłem już ładnych parę lat temu to dokładnie 12 lipca 2018 wstąpiłem do . Za mną okres dwóch kampanii wyborczych, wielu inicjatyw itp. Działamy dalej dla dobra Ojczyzny. Czołem Wielkiej Polsce!
Reply Retweet Like
Ruch Narodowy Łódzkie Jul 12
Marsz Pamięci Ofiar Rzezi Wołyńskiej. Dziękujemy: Klub Romana Dmowskiego, , , i innym. Modlitwa, pamięć i PRAWDA, jesteśmy zobowiązani naszym rodakom i innym ofiarom pomordowanym przez oprawców z na II RP.
Reply Retweet Like
Michał Maliński Jul 12
Dzisiaj delegacja i bierze udział w wojewódzkich obchodach rocznicy . Działamy aktywnie!
Reply Retweet Like