Twitter | Search | |
Search Refresh
Ruch Narodowy Górny Śląsk 13h
Zapraszamy serdecznie na Marsz Powstańców Śląskich - obchody stulecia I Powstania Śląskiego które organizujemy razem z Śląska . Widzimy się 11 maja pod Pomnikiem Powstańców Śląskich!
Reply Retweet Like
Ruch Narodowy Apr 21
Życzenia od Zarządu Głównego ! Błogosławionych świąt Zmartwychwstania Pańskiego!
Reply Retweet Like
Aleksander Kowaliński Apr 20
Zapraszam na spotkanie z warszawską "jedynką" Konfederacji, Krzysztofem Bosakiem. 24.04.2019, 18:00, Rozbrat 26, sala 109
Reply Retweet Like
Ruch Narodowy Lublin Apr 20
Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy Państwu dużo radości, pokoju, rodzinnego ciepła i Błogosławieństwa Bożego.
Reply Retweet Like
Ruch Narodowy Lubuskie Apr 19
Wczorajsze owoce akcji plakatowej w Żarach 🇵🇱✌️ Nie zwalniamy tempa! 💪
Reply Retweet Like
Ruch Narodowy Apr 19
20 kwietnia 1873 urodził się Wojciech Korfanty, dyktator III , komisarz polskiej akcji plebiscytowej, poseł na Ustawodawczy, przywódca Chrześcijańskiej Demokracji, wicepremier, więzień brzeski. W latach 1901–1908 członek Ligi Narodowej
Reply Retweet Like
Wiesław Nowel Apr 19
Kandydaci na listach w wyborach 26 maja! (grafika W.Tumanowicz). Zachęcam do głosowania na działaczy i działaczki RN w najbliższych wyborach do PE w Waszym okręgu!!
Reply Retweet Like
Daniel Szkarupski Apr 18
Jak widać na załączonym obrazku jest istotnym filarem Ja również mam możliwość reprezentować ideę narodową w boju o europarlament. Życzę powodzenia wszystkim swoim kolegom i koleżankom.
Reply Retweet Like
Ignacy Łuczak 🇵🇱⚽️✝️ Apr 18
Reply Retweet Like
Krzysztof Tuduj Apr 18
Kandydaci w ramach wzmocnienia w ofensywie na UE! Głosując na nas głosujesz na sprawny i zgrany zespół. 100% za Polską i Polakami. Umiemy dobrze współpracować i nawzajem sobie pomagać. Odpowiedzialnie podchodzimy do zabezpieczenia interesów PL.
Reply Retweet Like
Krzysztof Tuduj Apr 17
się cały czas rozwija i wzmacnia. Co gorsza dla przeciwników, nie dzieje się to zrywem czy pospolitym ruszeniem, tylko konsekwentną i metodyczną pracą. Wzmacniamy tym samym swoją siłą dobry sojusz . Takie drobne złośliwości wrażenia na nas nie robią.
Reply Retweet Like
RN Warmia i Mazury Apr 17
Reply Retweet Like
Rafał Gierowski Apr 17
Oficjalne hasło mojej kampanii! Bo w UE najważniejsza jest
Reply Retweet Like
Ruch Narodowy Małopolska Apr 17
Zapowiedzi dot. sprawdziły się już dziś rano. Ten artykuł to dowód, że wynik uzyskany na drodze od dziennikarza do propagandzisty politycznego mierzyć będziemy od tej pory w Sakiewiczach.
Reply Retweet Like
Daniel Szkarupski Apr 16
TVN jak zawsze w swoim świecie. Nie ważne jak bardzo nas pomijają, zarejestrowała się jako trzeci ogólnopolski komitet wyborczy. Idziemy po zwycięstwo.
Reply Retweet Like
Robert Winnicki Apr 16
Ponoć jutrzejsza Gazeta Polska z otwartym atakiem na i już na okładce. Nowogrodzka pompuje słabnącego Kukiza, cenzuruje nas w TVP, wreszcie rzuca GazPola na front. Widać idzie nam coraz lepiej. Tym bardziej, Konfederaci - do boju!
Reply Retweet Like
Ruch Narodowy Górny Śląsk Apr 16
26 maja głosuje na Jerzego Janoskę! Kandydat który idzie walczyć z absurdami unijnymi.
Reply Retweet Like
Dariusz Nowicki Apr 15
Oficjalna lista na Śląsku. powodzenia! Dobry człowiek, świetny przedsiębiorca, szanowany działacz narodowy, człowiek który nie obija w bawełnę. Idealna osoba by powalczyć z absurdami unijnymi w Parlamencie Europejskim.
Reply Retweet Like
Rafał Gierowski Apr 15
Reply Retweet Like
Daniel Szkarupski Apr 14
Porzucenie własnej waluty to nie tylko symboliczna kapitulacja, ale przede wszystkim wyzbycie się realnego wpływu na kształtowanie suwerwnnej polityki monetarnej. Dlatego właśnie 26 maja wybór może być tylko jeden.
Reply Retweet Like