Twitter | Search | |
Search Refresh
Fabricio Werdum 33m
👇👇👇 1. Destruction (, , , , 2. Target Killings (, ) 3. Blackmailing (Paid Billions of dollars to theocratic regime) 4. Mass Destruction (Let Bastard Bashar Assad to kill over half a million people
Reply Retweet Like
Salad Malicha Jul 8
Replying to @habibi_tingz
Morsi was willing to give a listening ear to Palestinian cause and establish rapport with Iran among other things. These are some of the uncharted paths in politics of Middle East & Saudia, UAE and Israel were unsettled and the putschists were organized and overthrown.
Reply Retweet Like
Sikz Jul 10
Reply Retweet Like
Raw Travel TV Jul 11
Photos from our travels to Southern Ethiopia to visit the Mursi, Hammer, and Karo tribes are up.
Reply Retweet Like
*Asırlık* Jul 14
Replying to @SedefKabas @sivasbeltr
Sizin Allah belânızı versin, pis Atatürk düşmanı ne kadar leş olduğunuzu kanıtladınız tebrik ederim sizi, Kurtuluş savaşında onca Şehidin bir kez daha kemiklerini sızlattınız. Alın size 'nin örnek icatları, inşallah onurlu Sivaslılar buna tepki gösterir!!
Reply Retweet Like
TC.mustafa ışık Jul 14
Bu Şerefsiz Sapık Piç İsmini Sivas İstiklal Caddesine Verenleri Kınıyorum.. Cumhuriyet Sivas'da Kuruldu Bunuda Unutmayın Gün Gelir Devran Döner..
Reply Retweet Like
NE MUTLU TÜRKÜM Pırıltı Aksesuar Jul 14
Türkiye Cumhuriyeti için büyük utanç, iblisinin adını e veriyor,Cumhuriyet yerine şeriat demek istiyor
Reply Retweet Like
Mavi_Düş Jul 14
böyle birinin adını nasıl laik görürsünüz İstiklal caddesi yerine mursi caddesi.Bu kadarı çok saçma kadını 2.Sınıf vatandaş yerine koymayan kızları çocuk yaşta evlenmesini doğal karşılayan yobaz sapık birinden bahsediyoruz.Çok yazık ülkem de bu tarz şeyleri görmek çok acı.
Reply Retweet Like
Rock Kaya Jul 14
o kadar Ermeni Yahudi İngiliz isimler var karşı çıkma Mursi olunca arapmis ne anlamı varmış ?biz Türk'üz diyor bunu diyenin çocuğu fransiz okulunda okur amerika veya İngiliz şirkette çalışıyor😭😭😭🖕🖕😂😂😂
Reply Retweet Like
Temel Karamahmutoğlu 🇹🇷 Jul 15
Şuraya birAdan resmi koyalım. ta sevicilerine tokatgibi karar aldıran Sivas Valisi ı kutluyorum. Sivas İstiklal Caddesi İstiklalin sembolüdür...
Reply Retweet Like
Ghazi Sid~ Jul 14
فرعونیت کو روند کے موسیٰ گزر گیا مرسی حیات پا گیا اور سیسی مر گیا Tarana released by "ISLAMI JAMIAT TALBA KARACHI" Mursi Hayat pa gaya (Tribute to Mursi)
Reply Retweet Like
Səmalarında qartal,torpağında qurduq biz. Jul 15
Sivas'taki "İstiklal Caddesi"nin adı "Şehit Muhammet Mursi Caddesi" olarak değiştiriliyormuş! "Arvadı öldükten sonra s*kenler" olarak değiştirin, daha uygun olur. Tüm pislikler AKpkk da toplandı.
Reply Retweet Like
Sonay Mutlu  1881-193∞ Jul 14
Kurtuluş savaşı... VE‼️ Cumhuriyet’in kuruluşunun temellerinin atıldığı... 4 Eylül kongresine ev sahipliği yapan SİVAS‼️ İSTİKLAL Caddesi nin adının‼️ Şehit Muhammet Mursi Caddesi olarak değişimi üzücü değil mi⁉️
Reply Retweet Like
Demet  ARPA Jul 15
Sivassssss ,İstiklal adını değiştirip bunun adını vermekte ne demek !!! bırakın şu Arap seviciliğini ,illaki değişecekse ,şehit TÜRK isimleri verin
Reply Retweet Like
Ahmet Tarıkahya Jul 14
insan memletinden utanir mı?ben utaniyorum.sivaslı olmaktan utaniyorum. caddesi nedir lan?
Reply Retweet Like
شيراز Jul 14
hanimiş ✋ bir bodoslama değil topraklama 😂
Reply Retweet Like
fthtnc Jul 14
Replying to @DrSinanOgan
40 yıllık "istasyon caddesi"ne "istiklal caddesi" diyerek algı kasan boş kafaların boş çabaları..ha "istasyon" ! olacaksa da olsun.. gurur duyarız..
Reply Retweet Like
ali rıza yaşar Jul 14
Belediye tabelalarına TC'nin eklenmesine karşı çıkan zihniyet, İstiklal Harbimizin simge şehri Sivas'da "İstiklal" caddesinin adını, “Şehit Muhammed Mursi Caddesi” olarak değiştiriyor! Türkler için bir anlam ifade etmiyor, ya İstiklal? İhvancılar ne bilsin!
Reply Retweet Like
Serdar Tuna YILMAZ Jul 14
Onu bunu geçin Burası benim ülkem benim tarihim benim geçmişim benim bağımsızlığım. Bunu hiçbirşey ile değiştirmem. İstiklal’in adını Hz İsa yapsanız yine kabul etmem, yine söverim.
Reply Retweet Like
VİVACOMMUNİSM Jul 14
'nin ülkemiz için anlam ve önemi var mı? nedir bu arap aşıklığı anlamıyorum. Mursi yerine bize Kıbrıs Barış harekâtında yardım eden tek lider Muammer Kaddafi'nin adını koysanız daha anlamlı olurdu aklı başında olan tek Arap desek Kaddafi için yeridir zaten.
Reply Retweet Like