Twitter | Search | |
Search Refresh
Yacine Vandenbossche Aug 2
Interesting view from Forbes about orienting AI projects around Customer Experience.
Reply Retweet Like
BRANDMAP Sep 2
Reply Retweet Like
Yacine Vandenbossche Jul 17
Leverage insights from this new Medallia research to improve how you collect and act on customer feedback. Your bottom line will thank you.
Reply Retweet Like
SHERPA Blog Jan 25
, iş yapılan toplumun kültürel kodları, siyasi konjonktürü, harcama alışkanlıkları ve beklentileri gibi bir dolu sosyal parametrenin analizi sonucu oluşturulmalıdır. Peki bunu yaptığınızdan emin misiniz? Nilay Ocak, SHERPA Blog için yazdı.
Reply Retweet Like
Pisano Türkiye Jan 7
Pisano müşterileri arasına yüksek enerjisi ile katılan ’e hoş geldin diyoruz!
Reply Retweet Like
Yacine Vandenbossche Jul 30
...what is that S all about? Make sure to focus on the System over the Score!
Reply Retweet Like
Turkcell Global Bilgi Nov 18
Geleneksel iletişim yöntemleri ile dijitalleşmenin nimetlerini anlamlı biçimde buluşturmak, yani kesintisizliğin esas olduğu bir omni-channel stratejisi sektör bağımsız her şirketin gündeminde yer alıyor.
Reply Retweet Like
Oracle Türkiye Sep 23
Oracle, Yeni Yeniliklerinde Önce Yaklaşımını Benimsiyor: Oracle Bulutu ile ilgili güncellemeler, markaların müşteri verilerini bir bütün haline getirmelerine ve etkileşimleri kişiselleştirmelerine yardımcı oluyor.
Reply Retweet Like
Deneyimliyorum Sep 25
Sberbank ATM’lerinde kişiye özel menü dönemi....
Reply Retweet Like
MELTEM KARATEKE May 8
80'den fazla ülkede gerçekleştirdiği pazar araştırmalarıyla,yerli markaların uluslararası alanda markalaşma sürecine katkıda bulunan AGS Global'in İcra Kurulu Bşk. tecrübelerini araştırma sonuçları ışığında aktaracak. 15 Mayıs, Fairmont
Reply Retweet Like
Dr.Hakan Tetik Aug 22
Müşteri deneyimi nedir? Kimler neden müşteri deneyimi danışmanlığı almalıdır? Bu danışmanlık çalışmasından ne gibi kazanımlar elde edilecektir? Müşteri deneyimi danışmanlığı hakkında bütün soruların cevabına bu videodan erişebilirsiniz...
Reply Retweet Like
Inspark Team Sep 2
İyi müşteri deneyimi, iş hedeflerinize daha hızlı ulaşmanızı sağlar. Müşteri deneyimini iyileştirmek içinse geri bildirimleri anlık olarak takip edebilmeli ve bu bildirimlere göre hızlı aksiyon alabilmelisiniz. |
Reply Retweet Like
İsmail H. Polat Jun 2
İlginç, 542 numaralı hattından müşteri temsilcilerine ulaşabileceğim bir seçenek bulamadım. Vodafone için kargadan başka kuş, kafasına göre tanımladığı 15-20 şablonun dışında bir sorun yok mudur? Olanlar ne yapsın? Ölsünler mi?!
Reply Retweet Like
Artiwise Aug 20
Müşteri deneyiminde fark yaratmak müşteriyi doğru anlamaktan geçiyor. Müşteri sayısı ve temas kanalları arttıkça deneyimini yönetmek zorlaşıyor. Bu noktada Artiwise yapay zeka çözümleri devreye giriyor. Devamı Call Center Life röportajında
Reply Retweet Like
SAS Turkey Jun 20
SAS Ortadoğu, Türkiye ve Doğu Avrupa Pazarlama Direktörümüz , dergisinin bu ayki sayısında yapay zeka teknolojisinden faydalanarak sağlanan kişiselleştirme uygulamalarının müşteri deneyimine olan etkisinden bahsetti.
Reply Retweet Like
Çağrı Merkezi Teknoloji Zirvesi Apr 11
’nin en yoğun yaşandığı bankacılık sektöründe önemli bir isim; Dialog Bölüm Müdürü Kadriye Çimen Bozacı, “Müşteri Deneyiminde Çözümler ve Proaktif Hizmetler” başlıklı konuşmasıyla 5. Çağrı Merkezi Teknoloji Zirvesi sahnesinde.
Reply Retweet Like
Ipsos Türkiye Sep 17
Duygusal bir müşteri-marka bağlantısının beş yapı taşını belirleyen en son araştırmamızın bulgularını ile işbirliğinde düzenlediğimiz webinarda dinleyebilirsiniz. Webinara katılmak için:
Reply Retweet Like
bulent fidan Jan 17
Reply Retweet Like
bulent fidan May 13
Reply Retweet Like
Tuba Ç. Mar 22
Siparişimi iptal ettiğini, sipariş tarihinden 3 gün sonra bildiren ve gerekçe açıklamaya ihtiyaç duymayan takımını tebrik ederim. İçtenlikle özür dilemişsiniz, sağ olun. İlk kez alışveriş yapmıştım ancak anlayışınız iyileşmedikçe ikincisi olmaz. 👎
Reply Retweet Like