Twitter | Search | |
Search Refresh
Iga P. Jun 22
Reply Retweet Like
Andrzej G. #FBPE 🇪🇺🇵🇱 #CSB Jun 18
The official Twitter profile of Polish neo-fascist coalition uses the logo to attract attention. Marvel, do you like it?
Reply Retweet Like
Andrea 🌬🌬 Jun 18
. : your Copyright has been infringed by the Polish ultra-rightwing by using your logo: Are you aware? You should sue them! Cc
Reply Retweet Like
Polska Racja Stanu Jun 18
Całkowicie nie znasz wspólnego programu
Reply Retweet Like
król szyderców 1h
Po odejściu Jakubiaka i Liroya z najbardziej prawdopodobny wynik dla nich to powtórka z poparcia dla w wyborach do PE. Poniżej 1%. może liczyć na 3% może 4%. Głównie będą to głosy . Te 4% to z dodatkiem .
Reply Retweet Like
Prawy Czerwcowy 👊🇵🇱🚜 2h
Rozmowa w : : Konfederacja była takim tworem na wybory do Parlamentu Europejskiego, nie udało się i teraz pańscy byli koledzy odchodzą z tej Konfederacji. Co pan na to? : Smuteczek... Krótko i treściwie 😂😂
Reply Retweet Like
Rafał Jerzy Nadolski 5h
Niestety, nie mogę się zgodzić. Wstąpienie do PR to moim skromnym zdaniem błąd. PR jest niestabilna, propisowska, a sam Marek Jurek już wielokrotnie dawał przykład powrotów do JK; służy jak najbardziej katolikom.
Reply Retweet Like
Kwiat Groszku 17h
Replying to @NarodowyKatolik
Zostałam zbanowana mimo iż prowadzę funpage, na którym modlę się za polityków między innymi za Jakubiaka i Liroya. Oczywiście popieram
Reply Retweet Like
Somdrate 17h
Replying to @KONFEDERACJA_
A to rzecznik chemtrails
Reply Retweet Like
Paweł Piotr 5h
Federacja Jakubiak,Liroj z ich rzecznikiem Maciejewskim po odejściu z przejęła główną grupę na facebooku z ponad 15 tysiącami sympatyków i usuwa nieprzychylnych im użytkowników. Tak właśnie zachowują się karierowicze i ludzie którzy chcą zbić kapitał cudzym kosztem.
Reply Retweet Like
Wiktor Jaźwicki Jun 24
A jednak po odejściu FDR z naszło mnie na przemyślenia. Tworzyłem i włożyłem serce i w 1 projekt i w 2. Cóż decyzje "co dalej" podejmę na dniach...
Reply Retweet Like
Jem makaron 🇵🇱 Jun 18
Deklaracja programowa to jest kompot ze ścierki, niestety. Jesienią trzeba będzie jednak zagłosować na PiS. Swoją drogą, ciekawa jest ta obsesja JKM na punkcie kary śmierci. Sprawa kompletnie marginalna, nawet w PRL skazywano na KS 5-6 osób rocznie. Po co to?
Reply Retweet Like
Ruch Narodowy Górny Śląsk 20h
Oficjalny komunikat prasowy w sprawie Marka Jakubiaka i Piotra Marca. Krótko mówiąc - robimy swoje, wierzymy w zwycięstwo na jesień. Polska Racja - Konfederacja!
Reply Retweet Like
Mariusz Morda 24h
Marek Jakubiak w akcji: Październik 2018 - Kukiz'15 Listopad 2018 - Federacja dla Rzeczpospolitej Styczeń - koalicja z Markiem Jurkiem Marzec - Konfederacja, koniec koalicji z Jurkiem Czerwiec - rozmowy z Kukiz'15, Federacja Jakubiak Liroy Lipiec - ? Cdn.
Reply Retweet Like
FighterRN Jun 24
Osobiście życzę Panu i powodzenia. Niestety oddzielnie będziemy boksować się o Wolną Polskę. W moim przekonaniu to projekt najlepszy z możliwych i ten projekt wspieram. Tylko , tylko wolna Polska ❤️🇵🇱
Reply Retweet Like
Mariusz Morda Jun 24
To chyba tylko polska specyfika, że każdy polityk chce mieć partie ze swoim nazwiskiem w nazwie. Potem ci sami ludzie krzyczą, że Polsce grozi duopol PO-PiS. Ano grozi bo plankton polityczny dzięki się na jeszcze mniejszy plankton. Niepoważni ludzie.
Reply Retweet Like
Ruch Narodowy Górny Śląsk Jun 22
Symboliczny obrazek z zeszłego tygodnia. Czy chcemy by takie osobniki z profanacją świętego obrazka i godła narodowego maszerowały w naszym kraju? Czy chcemy by my Polacy i Katolicy byli non stop obrażani przez środowiska LGBT?
Reply Retweet Like
Bartłomiej Pejo Jun 20
20 czerwca 1793 urodził się hrabia Aleksander Fredro.
Reply Retweet Like
Y1964 Jun 17
😂😂😂 A tu mamy kolejnego "antysystemowca, patriotę i wolnościowca"... Pawełek Kukiz! 😂 I teraz zastosuje swój plan "Bi"... 😂 Czyli rozmowy z opluwanymi wcześniej koszerniakami z 😂 Dzisiaj jest wesoło 😂
Reply Retweet Like