Twitter | Search | |
Search Refresh
🇹🇷MYWAY🇹🇷 2h
Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı,Sanatçılarımız ve hakkında“Cumhurbaşkanına alenen hakaret”suçundan 1yıl 2 aydan 4yıl 8aya kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.Her iki isme de ayrıayrı söz konusu hapis cezası istendi.
Reply Retweet Like
🇹🇷MYWAY🇹🇷 1h
Metin Akpınar’ın tost ekmeği… “Adliye koridorundaki banka oturmuş yargılamayı beklerken, Metin Akpınar'ın elinde ısırılmış ekmeği görünce ağladım…” -22 Aralık 2018 Müjdat Gezen
Reply Retweet Like
Cihan Dinçer 24h
Daha fazla bitirmeyin,bölmeyin, parçalamayın,ayrıştırmayın.... Yeter gerçekten yeter...
Reply Retweet Like
🇹🇷MYWAY🇹🇷 19h
Yargıtay, ‘Maşallah fıstık gibisin’ diyerek çalışanın kalçasına dokunmayı ‘Babacan tavır’ olarak gördü!
Reply Retweet Like
EFE BEY 💘kula kulluk yok🌲💘 Jul 3
ZOR KULLANMAK YASAKCI BASKICI YÖNETİM hiç bir toplumda yürümez Bknz:Dünya Diktatörlerinin sonu Ne olmuş
Reply Retweet Like
Kadir POLAT 2h
BARIŞ GÜVERCİNİ Dostluklar kurulsun insanlar gülsün Barış güvercini uçsun dünyada Yok olsun kötülük düşmanlık ölsün Barış güvercini uçsun dünyada Dostluklar kurulsun insanlar gülsün Son bulsun savaşlar kimse ölmesin Dünya cennet olsun yaşasın insan.
Reply Retweet Like
🇹🇷MYWAY🇹🇷 24h
Habertürk'de Türkiye’nin Nabzı programında “Çoklu Baro” düzenlemesinin konuşulduğu programda 'li AKP’li Torun’a “Yav sen ne kadar boş bir adamsın be”derken,Resul Torun da “Hakkaten saçmalıyorsun” dedi.
Reply Retweet Like
🇹🇷BirkanYILDIRIM🇹🇷#MaskeTak 😷 Jul 2
VicdanınızVarsa 'tan Korkuyorsanız. Gerçekten Mağdurun Yanındaysanız. FikirÖzgürlüğünün ArkasındaDuruyorsanız. Verdiğiniz NamusSözünüTutarak Bizi EkmeğimizdenEdenlerden HesapSorar GerekeniYaparsınız. 😡 😡 Hadi 'iniz Nerde.
Reply Retweet Like
ÖnceVatan Jul 5
GÜNAYDIN CANLAR 👍🏻 Sağlıklı bir hafta .. kavgasız gürültüsüz.. kazasız belasız.. cinayetsiz ..olaysız Bu mümkün mü acaba ‼️
Reply Retweet Like
Neşe Oruç🦋🌼 Jul 4
Her çocuğun eşit haklarda okuma, yaşama hakkı vardır... Bireyler doğarken yasalar önünde eşit doğarlar.Fakat eşitsizliği hayatlarını seçme şansı olmadan yaşarlar... GÜZEL YÜREKLERİNİZDEN ÖPÜYORUM SİZİN ÇOCUKLAR...
Reply Retweet Like
Mehmet Özgür ÜRETEN 7h
30. Asliye Hukuk Mahkemesi’nde devam eden Kazım Karabekir, Topağacı, Dumlupınar, Hekimbaşı ve İnkılap Mahallerimizde oturan vatandaşlarımızı ilgilendiren mülkiyet davasına katıldık.
Reply Retweet Like
Hasan Güler Jul 5
ADALET SİZLİK İÇİN ADALET, HAKSIZLIK İÇİN HAK ARAMAK, ŞEYTANIN EN BÜYÜK MAHARETİ, ŞEYTAN GÜÇ SÜZ İSE, SENİN KIYAFETİNE BÜRÜNÜP, SENİN SÖZLERİNİ TAKLİT EDER, VES VESE VERİP AKLINI KARIŞTIRIR, BÖYLECE BİR TOPLUMU KOLAYLIKLA, FİTNEYLE BÖLER DAGITIR,
Reply Retweet Like
Dersimin rüzgarı 34s
Replying to @mywayTurkey
Reply Retweet Like
s🅰️mur Jun 29
Ben bir anneyim.İTÜ'lü bir gencin annesi.N'olurdu bu zor dönemde bu çocukların şartlarını daha da zorlaştırmasaydınız. Hepiniz annenizin karnından ğdunuz dimi?Öğrenci olmadınız siz dimi?
Reply Retweet Like
aslıalpar Jul 3
Bugün baroları etkisiz hale getirecek çoklu baro teklifine karşı düzenlenen Savunma Mitingi'nin Valilik kararıyla yasaklanması üstüne kolluğun avukatlara saldırması... 'nin sayısı için çizdim.
Reply Retweet Like
Jade.,✈️ Jul 5
2 gündür tag üst sıralarda, Hala tutuklanmadı, avazım çıktığı kadar ‼️ diyorum.
Reply Retweet Like
Gülbey Kılıç Jul 4
Üç yıl önce Maltepe belediye başkanımız ⁦⁩’la Maltepe mitingine hazırlık yaparken.. ..
Reply Retweet Like
Nermin Kalaylı 14m
Reply Retweet Like
🇹🇷 TaRKaN 🇹🇷 13h
LAN..🤬 15 Temmuz’da Erdoğan’ın yerini söyleyen yaverler tahliye edildi | Tele1 aracılığıyla
Reply Retweet Like
Svlycelıkaslan Jul 6
Reply Retweet Like