Twitter | Search | |
Search Refresh
Recep Tayyip Erdoğan Sep 19
Reply Retweet Like
Sobirul haque Sep 19
Reply Retweet Like
Sinan Oğan Sep 19
Suriyeliler ülkemizde vergi vermeden, Türk vatandaşlarına karşı haksız rekabete girişip her türlü işyeri açıp, hatta Taksicilik dahi yaparken gıkı çıkmayanlar 80 yaşındaki teyzenin tarlasında üretip sattığı tezgahına elkoyuyorlar... Vicdanınız kurusun sizin!
Reply Retweet Like
Zehra Zümrüt Selçuk Sep 19
'nde 425 şehit yakını,gazi ve gazi yakınımızın kamu kurumlarımıza atamasını gerçekleştirdik. 2002’ye kadar 6.315 vatandaşımıza istihdam hakkı sağlanmışken, bugünkü atamamızla birlikte 42.536 vatandaşımızın istihdamını sağlamış olduk. Yeni görev yerleri hayırlı olsun.
Reply Retweet Like
Süleyman Karaman ⚡ Sep 19
19 Eylül münasebetiyle Erzincan Valiliğimizin düzenlediği Gazi ve Şehit aileleriyle yemekli programına katıldık. Bu özel günde yaptığım konuşmam aşağıdaki linktedir📌
Reply Retweet Like
Zehra Zümrüt Selçuk Sep 20
'nde gazilerimiz ve değerli aileleri ile bir araya geldik. Şehitlerimizi ve ahirete irtihal eden gazilerimizi dualarımızla andık. Rabbim vatana sahip çıkan kahramanlarımızdan razı olsun.
Reply Retweet Like
Zehra Zümrüt Selçuk Sep 19
’nde “Ölürsek şehit kalırsak gazi” şiarıyla, gözünü kırpmadan vatan savunmasına koşan kahraman gazilerimizi bakanlığımızda ağırladık. Allah onlardan razı olsun, cesaretlerini eksik etmesin.
Reply Retweet Like
Av.Dr.Rabia İLHAN Sep 19
Zeytinburnu ilçemizde yaşayan 1990 yılı Güneydoğu Şırnak gazimiz Uğur Eşin’i ziyaret ettik. Kahraman Gazilerimiz; Emanetinize sahip çıkacağız... Allah (CC) sizlerden razı olsun.
Reply Retweet Like
emre_erdem Sep 19
SOL cularin Din ve Dindarla problemi var dediğimizde kızanlar izleyin. (ALLAH korusun birde bu SOL zihniyetin iktidar olduğunu ) İzmir'in Foça ilçesinde 19 Eylül GazilerGünü töreninde başörtülü sunucu protesto edildi..
Reply Retweet Like
Doğu Perinçek Sep 19
Başta GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK olmak üzere, ülkemizin bağımsızlığı için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Emperyalist saldırılara, FETÖ ve PKK terörüne karşı vatan savaşında kanından kan veren kahraman gazilerimize şükranlarımı sunuyorum..
Reply Retweet Like
Gençlik Hizmetleri Sep 19
Ülkemizin dört bir yanında Gençlik Merkezleri gönüllüsü gençlerimiz, dolayısıyla vatan ve bayrak müdafaası için gövdesini siper eden kahraman gazilerimizi ziyaret etti.
Reply Retweet Like
Güvenlik-İş Sendikası Sep 19
Gaziler Günümüz Kutlu Olsun.. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal eden şehit ve gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyor, hayatta bulunan gazilerimize aileleri ile birlikte sağlık, huzur ve mutluluk diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyoruz.
Reply Retweet Like
𝓨𝓾𝓴𝓼𝓮𝓵 𝓨𝓾𝓶𝓪𝓴 ⚡️ Sep 19
töreninde sunucu olan öğretmenimizin tesettürlü olmasından rahatsız olan ve “kıyafeti Cumhuriyet değerlerine uygun değil, çok üzüldük” diyerek protesto eden , bilin ki sizin de bu yaptığınız insani değerlere uygun değildir. Biz daha da fazla üzüldük...
Reply Retweet Like
SON LAİK BÜKÜCÜ 🇹🇷 #BarışPınarıHarekatı Sep 19
Tanıştırayım. 15 Temmuz gecesi infaz edilen ancak hayatta kalan TEM Daire Başkanı Turgut Aslan. 5 ay komada kaldı ve bu süre zarfında 5 kez beyin ameliyatı geçirdi. Allah ömür vermişse onun önüne kimse geçemez.
Reply Retweet Like
Av. Mesut Can TARIM Sep 19
nün son twetide Bu bacakların sahibi sur gazi murat komserim için benden gelsin. Yürütme gazilik ünvanını KHK nedeniyle vermiyor. B5 fişlemesi varmış. Siz önce şerefli kahraman gazimize vatanı için feda ettiği iki bacağını geri verin. 6 yıl 3 ayı sonra düşünürsünüz
Reply Retweet Like
T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Sep 19
Reply Retweet Like
İsmail ÇATAKLI Sep 19
Minnet ve şükranla ...
Reply Retweet Like
Zehra Zümrüt Selçuk Sep 19
Gaziler Günü’nde Cumhurbaşkanımız Sn. , kahraman gazilerimizi kabul etti. Bizlere bu toprakları vatan kılan şehitlerimize, gazilerimize ve ailelerine minnettarız.
Reply Retweet Like
Av. Aydoğan Ahıakın Sep 19
1. Ordu Bölge Bando Komutanlığının dolayısıyla Kadıköy İskele Meydanındaki Bando Gösterisini Kadıköylülerle birlikte izledik. Vatandaşlarımızla sohbet ettik.
Reply Retweet Like
Sus Payı (böğürtlenrengi) Sep 19
Başta büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk silah arkadaşları şehitlerimize ahirete göç etmiş gazilerimize rahmet ve minnetle Bir Gazi kızı olarak başta babam ve tüm gazilerimizin ellerinden saygı ve sevgiyle öperim Allah hepinizden razı olsun inşAllah Kutlu Olsun
Reply Retweet Like