Twitter | Search | |
Search Refresh
Ibrahim Mukhtar May 25
Happy to be part of this short film by the . I thank , , and Mr. for putting this program together.
Reply Retweet Like
T.C. Cumhurbaşkanlığı May 27
Ülkemizin huzur ve güvenliği için, her şartta ve zorlukta mücadele eden kahraman 'mızın, Şırnak Gabar Dağı'ndan tüm Türkiye’ye selamı var!
Reply Retweet Like
T.C. Cumhurbaşkanlığı May 23
Ülkemizin daha güçlü, huzurlu, güvenli, birlik ve beraberliğimizin daim olması için savunma sanayii alanında yerli ve millî güçlerimiz; Hürkuş, ATAK, Göktürk ve ANKA’ların yapımında emeği olan TUSAŞ mühendislerinin tüm Türkiye’ye selamı var!
Reply Retweet Like
T.C. Cumhurbaşkanlığı Jun 1
Oxford’taki çocuklarımızın tüm Türkiye’ye selamı var!
Reply Retweet Like
T.C. Cumhurbaşkanlığı May 30
Doğal ve tarihî güzelliklerin şehri Bitlis Ahlat’taki vatandaşlarımızın tüm Türkiye’ye selamı var!
Reply Retweet Like
T.C. Cumhurbaşkanlığı May 28
Buhara, Semerkand gibi kadim şehirleriyle büyük bir medeniyetin mirasçısı Özbekistan’da, Türk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansı’nın () iftar sofralarına konuk olan Özbek dostlarımızın tüm Türkiye’ye selamı var!
Reply Retweet Like
T.C. Cumhurbaşkanlığı May 29
Fatih Sultan Mehmet’in, 566 yıl önce şanlı bir zaferle fethettiği kadim İstanbul’un gençlerinin tüm Türkiye’ye ve İslam âlemine selamı var!
Reply Retweet Like
T.C. Cumhurbaşkanlığı May 26
Farklı inançların barış ve huzur içinde yaşandığı, kadim kültürlere ev sahipliği yapan Mardin'deki Süryani kardeşlerimizin tüm Türkiye'ye selamı var!
Reply Retweet Like
T.C. Cumhurbaşkanlığı May 24
İnsani ve girişimci dış politikamıza önemli katkılar sunan Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı'nın ile ülkemizde eğitim gören uluslararası öğrencilerimizin tüm Türkiye’ye selamı var!
Reply Retweet Like
T.C. Cumhurbaşkanlığı May 25
Huzur ve bereket ayı Ramazan’ı yaşadığımız bu günlerde, Somali’deki kardeşimizin tüm Türkiye'ye selamı var!
Reply Retweet Like
T.C Cumhurbaşkanı May 27
Reply Retweet Like
Zafer KOÇ May 24
İlce başkanlıgımızın Cumhuriyet meydanında düzenlemiş oldugu iftar programına katıldık desteklerinden dolayı yüregir belediye başkanımız e teşekür ederiz
Reply Retweet Like
Av.Dr.Rabia İLHAN May 30
diyerek Fatih ilçemizde Ayten Hanım'ın evine misafir olduk. Sevgi dolu yüreğiyle bizleri misafir eden ailemize teşekkür ediyorum.
Reply Retweet Like
İbrahim Kayser May 29
“Gönlümüz bir Soframız bir” Bugünkü iftarımızda Selvilitepe mahallemizden Mustafa Tahmaz’ın sofrasına misafir olduk. Rabbim oruçlarımızı ve dualarımızı kabul eylesin..
Reply Retweet Like
Engelsiz Beştepe May 13
10-16 Mayıs Engelliler Haftası'nda, işitme engelli kardeşlerimizin tüm Türkiye'ye selamı var! Cumhurbaşkanlığı olarak da tüm engelli vatandaşlarımızın engelliler haftasını kutluyoruz.
Reply Retweet Like
Fahrettin Altun May 6
Mübarek ’ın manevi ikliminde Oruçla ferahlayan bedenlerimiz sıhhat, duayla genişleyen gönüllerimiz esenlik, paylaştıkça bereketlenen hanelerimiz huzur bulsun. Birliğimiz, beraberliğimiz, kardeşliğimiz daim olsun.
Reply Retweet Like
Evlad-i Osmanlı May 9
Ekrem İmamoğlu'nun halkın arasına karışarak iftar sofralarına katılması elbette olumludur :) Bence de çok halkçı Ah bir de tabldot yerine bi kaç tabak koyaydılar.. Çok daha güzel olurdu Hani Anadolu insanı evde tabldot kullanmıyor ya o yüzden şe ettim
Reply Retweet Like
Şeref ALBAYRAK May 29
Bu akşam öksüz ve yetim çocuklarımızla iftarımızı birlikte açtık; her zaman onlara destek vermeye ve yanlarında olmaya devam edeceğiz...
Reply Retweet Like
Şeref ALBAYRAK May 30
Bu akşamki iftarımızı vatandaşlarımızın yoğun katılımıyla ilçe merkezimizde kent meydanında açtık; Rabbim bu kardeşlik atmosferimizi; birlik ve beraberliğimizi daim eylesin...
Reply Retweet Like
Mehmet Hanefi Güler May 29
Kadın Kolları teşkilatımızla iftar programında bir araya gelerek çalışmalarımız hakkında istişarede bulunduk.
Reply Retweet Like