Leonardo Bittencourt!!!
Gracjan 2h
Borussia Dortmund Luciena Favre'a.
Szymon Piórek 1h
Jeżeli ktoś jest za meczami w poniedziałek to niech popatrzy na trybuny w Wolfsburgu. Zabijanie futbolu. Puste trybuny. Czas z tym skończyć na zawsze. Zaorać ten pomysł
Jakub Derfert Sep 22
Oglądanie BVB w takim gazie to czysta przyjemność 🔥
MateuszTrzpis Sep 21
Maciek Łanczkowski Sep 21
Zdjęcie Roberta Lewandowskiego przybijającego żółwika z najlepszym napastnikiem na świecie w tym sezonie. ⚽🇵🇱
Maciej Iwanow 2h
Wyjazdowe liczby w 5 kolejce BL (na zielono zaznaczono komplet w bloku gości).
Gracjan Sep 22
Szczerze, to nie podzielam zachwytów komentatorów nad gra BVB. Szarpana gra, niechlujna w wyjściach z kontratakami, a od około 35 minuty skupiona tylko na swojej połowie, dając tylko napędzać się Eintrachtowi.
Julia Kramek Sep 22
Reus w Sky: „Dajcie mi spokój z dyskusją o słabej mentalności. Gdy prowadzisz 2:1 we Frankfurcie, nie chodzi o mentalność. Chodzi o właściwą obronę i uzyskanie przewagi na linii mety.”
Patryk Nowak 5h
Sporo bramek ujrzymy dzisiaj na Volkswagen Arena? Wout Weghorst głównym bohaterem?
Sebastian Chabiniak Sep 21
Dokładnie cztery lata temu 5 goli w 9 minut. Teraz 9 goli po 5 kolejkach. Po prostu maszyna. .