🦅NK Triglav Kranj XI: Čadež, Rogelj, Šalja, Arh-Česen, Mertelj, Mlakar, E. Kryeziu, Tijanič, Udovič, Crnov, Majcen (K) 🦅Klop: Curanovič, Karamatić, Bojič, Hasanaj, Gajič, Kopač, Svraka
Reply Retweet Like
NK Triglav Kranj May 25
[GAME DAY] 🏆36. kolo 🆚 🕧17:55 ⚽️ZMAGA!
NK Triglav Kranj 18h
KONEC: - NK Triglav Kranj 2:2 (Tijanič, Majcen) Na zadnji tekmi sezone v Velenju rezultat ne odgovarja predstavi na zelenici, kjer so Orli dominirali, a tudi zapravljali priložnosti.
NK Triglav Kranj May 22
🎂Dobri, pozitivni duh slačilnice NK Triglav Kranj! Vse najboljše, Gašper Udovič!🥂
NK Triglav Kranj May 24
🗨"Ob polčasu smo izvedeli, da ostajamo prvoligaš in igralcem res ne zamerim za igro v drugem polčasu. Ko celo leto garaš za cilj, potem pa ga dosežeš, se telo izprazni in ne premoreš več energije," pravi Dejan Dončić. ▶
Replying to @nk_triglav
KONEC: Triglav - Domžale 1:4 (Udovič) Po tem, ko smo si zagotovili osmo mesto, na igrišču ni šlo več po načrtih.. Čestitke, fantje!
NK Triglav Kranj May 23
🦅Včerajšnja tekma je imela idealen scenarij, da smo se prav posebej zahvalili in ob tem iskreno čestitali kapetanu Luki Majcnu za uvrstitev v idealno postavo prvoligaške sezone 2018/2019.
NK Triglav Kranj May 18
[GAME DAY] 🏆34. kolo 🆚 🕧17:30 🏟Ljudski vrt 📺 🎯TOČKE!
NK Triglav Kranj May 17
[AKADEMIJA] Mlajši dečki so po dolgem času zaigrali v popolni postavi, kar se je poznalo tudi na igrišču. Mladi Orli so vodilno ekipe lige premagali s kar 4:1!
NK Triglav Kranj May 19
📽VIDEO: Triglav je v Mariboru igral preveč dobro, da bi bil poražen. In tudi ni bil! Super popotnica za zadnji tekmi sezone.
NK Triglav Kranj May 20
🗨"Tekma prinaša pomembne točke v luči obstanka, želimo gledati le nase in ne tekem ostalih konkurentov. Nekaj je jasno, kakovost zagotovo imamo," meni . 🦅V sredo ob 16:55 v Kranju gostimo !
[GAME DAY] 🏆35. kolo 🆚 🕔16:55 🏟ŠC Kranj 🎯TOČKE!
😶Sprva vremenske razmere kot iz grozljivke, nato odličen prvi del, v drugem pa so prevladala čustva. 🤷‍Poraz proti , ki se ga danes nihče več ne spomni. Saj je Triglav tudi matematično zadržal prvoligaški status! ▶
Konec polčasa: Triglav - Domžale 1:1 (Udovič) Zanimiv prvi polčas in zadetek na vsaki strani. Enako v nadaljevanje!
NK Triglav Kranj May 16
🦅Luka Čadež je presegel mejo tisočih minut na igriščih . Čestitke!
✌️Dve uri do zadnje domače tekme v aktualni sezoni ! Boš z nami?👊
NK Triglav Kranj May 21
✔Jutri ob 16:55 v Kranju gostimo ! Čaka nas zadnja domača tekma aktualne sezone , zato bomo s skupnimi močmi napadli nov uspeh. Ker, !
😆EKIPA, DA TE SKIPA‼️ Ko se trud, znoj in kri poplačajo, zavore popustijo. In prav je tako‼️
👏Luka Majcen je izbran v najboljšo enajsterico 2018/19 po izboru . Čestitke in naj se tu še ne ustavi!🦅 P.S. Dobra izbira barve!😊
Replying to @nkmaribor @NKDomzale
KONEC: - NK Triglav Kranj 3:3 (Arh-Česen, Tijanič, Majcen) Igrali za tri točke, sprijaznili se bomo z eno! V sredo doma z !