Twitter | Search | |
Search Refresh
Ogün Dönmez 🇹🇷 Jun 5
CHP adayı İmamoğlu, Beylikdüzü Belediye Başkanı olduğu dönemde korumalarına Gazeteci dövdürüyor !!
Reply Retweet Like
Ogün Dönmez 🇹🇷 Jun 4
Reply Retweet Like
🇹🇷 Cem Sahir Islam ✈️ Jun 8
İstanbullu, aklını başına devşir. İstanbul da bugün hayatını kolaylaştıran şeylerin yarısı demektir. Dahasını istiyorsan 23 Haziran’da 🗳 oyunu Cumhur İttifakı adayı Binali Yıldırım’a ver. Sözen pişmanlığını bir daha yaşama!
Reply Retweet Like
keremozcifci #Ast ⚡️ Jun 2
ERBAKAN HOCADAN İBRETLİK İSTANBUL AYARI!!! İYİ DİNLEYİN TABİ GERÇEKTEN DAVA SAHİBİYSENİZ.!!!
Reply Retweet Like
İbrahim Aydemir Jun 4
Bayramlaştık, kucaklaştık; kardeşlik ahdimizi güncelledik. Teşkilatımızla, dadaşlarla Yakutiye Meydanında İstanbul Belediye seçimlerini istişare edip, 23 Haziran’ı İstanbul Bayramı yapmada kavilleştik; ve millete hizmet aşkı olduğunda ittifak ettik.
Reply Retweet Like
Av. Mehmet Fatih KAYA 🇹🇷 Jun 2
Reply Retweet Like
𝓩𝓾̈𝓫𝓮𝔂𝓭𝓮 𝓡𝓣𝓔 𝓲𝓵𝓮 #𝓓𝓔𝓥𝓐𝓜 ⚡⚡⚡⚡ Jun 10
Şuraya bir başkan bırakalım , akşamınız sevgiyle geçsin ... 💙 ayrım yapmadan köy köy gezip milletle kucaklaşabilmek demek .. Tecrübe ,tevazu ,samimiyet demek
Reply Retweet Like
M. Turgay Bilge Jun 2
Türkiye Cumhuriyeti'ne Başbakanlık ve Meclis Başkanlığı yapmış bir kişinin bu laubaliliği kendisine yaptırmaya hakkı yoktur. Kazanılacak hiçbir seçim bu kadar hafifleşmeye değmez!
Reply Retweet Like
Melek Çetinkaya Jun 17
Açık görüste ogluma dedim ki;Bu hükümet sizden 19, 20 yasindaki Er den,askeri öğrenciden ne ister?neden bırakmaz.Annem; 19,20günlük bebekler cezaevinde,biz yatmişiz cok mu?
Reply Retweet Like
semra erol Jun 13
, elinize sağlık Çoook güzel anlatmışsınız, ediyorum, demek ,
Reply Retweet Like
okcan83 🇹🇷🇹🇷🇹🇷 Jun 2
Sokak röportajında, “Bir önceki seçimde Binali Yıldırım'a oy verdim. Bu seçimde CHP adayına oy vereceğim” diyen kişinin Kartal Meclis Üyesi Adayı Umut Daştan olduğu ortaya çıktı :) Ne kadar kolay yalan söylüyorlar değil mi?
Reply Retweet Like
Ömer Arısoy Jun 3
Binali Yıldırım'ı anlamak isteyenler için bazı ipuçları⬇️ 🛫İstanbul Havalimanı 🌉Yavuz Sultan Selim Köprüsü 🚇Marmaray 🚘Avrasya Tüneli 🚄Hızlı Tren 🌁Osmangazi Köprüsü ; Anadolu'nun maharetli elleri, gür sesi demek. İstanbul'a yeni bir nefes demek.
Reply Retweet Like
🇹🇷MURAT⚔REİS🇹🇷 Jun 2
Türkler eline kılıcını alsın, İsterse üzerine dünya gelsin. Bütün şer odakları iyi bilsin, Alemde şer,Oğuzda er tükenmez AK Parti Erzincan Milletvekilimiz Sn 'a takip Önemle arz olunur
Reply Retweet Like
A.Haşim BALTACI Jun 19
⚡ Gönlünde davası ❤ Vatanına sevdası olan demektir.🇹🇷
Reply Retweet Like
Rüy@_K. Jun 16
Ne Dediysek Yaptık Yine Biz Yaparız. Karşılaştır ve karar ver!
Reply Retweet Like
Av. Fatih ÜNAL Jun 7
Recep Tayyip Erdoğan'ın ve AK Parti'nin,İstanbul'a ve İstanbullulara ne derece önem verdiği adayımızdan belli değil mi... İstanbul'a Belediye Başkan Adayı olarak gösterilen Binali Yıldırım,her konuda rüştünü ispatlamış bir kişi. İnsan merkezli icraat demek...
Reply Retweet Like
Murat Aydın Jun 5
millete hizmetle geçmiş bir ömür, sayısız proje ve engin bir belediyecilik anlayışı demektir.
Reply Retweet Like
Ahmet Eşref Fakıbaba Jun 22
Küçükçekmece Söğütlüçeşme Mahallesinde esnaf ziyaretinde bulunduk. Hemşehrilerimize gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim. 23 Haziran zaferle sonuçlanacaktır inşallah. hizmet demek.
Reply Retweet Like
Aynur OĞUZHAN🇹🇷 Jun 23
Hayatın herşeye rağmen güzel olduğunu hissettiren insanlar vardır iyiki varsın Senin samimiyetin tevazun bizlerin gönlüne taht kurdu.
Reply Retweet Like
Emine Yavuz Gözgeç Jun 17
İstanbul- İzmir Otoyolu ve Dünyanın en uzun asma köprülerinden biri; ’ndeyiz. İşini hakkıyla yapan, bu memlekete sevdalı yiğit demektir. Ne dediysek yaptık, Sayın ile .
Reply Retweet Like