Twitter | Search | |
Search Refresh
Başka Sinema Feb 18
Lüleburgaz'da 'da 20 Şubat'ta Van Gogh: Sonsuzluğun Kapısında filmi var! Filmler hakkında detaylı bilgi, gösterim detayları ve bilet bilgileri 'da!
Reply Retweet Like
Başka Sinema Feb 18
bu Muğla, Edirne, Manisa, Uşak, Antalya, Bursa, Düzce, Eskişehir ve Kocaeli'de! Filmler hakkında detaylı bilgi, gösterim detayları ve bilet bilgileri 'da!
Reply Retweet Like
Başka Sinema Feb 17
Adana, Mersin ve Hatay'da 'da 3 adet Oscar adaylığı bulunan var! Filmler hakkında detaylı bilgi, gösterim detayları ve bilet bilgileri 'da!
Reply Retweet Like
Başka Sinema Feb 15
'da bu hafta: 20 Şubat'ta Antalya, Bursa, Düzce, Edirne, Eskişehir, Kocaeli, Manisa, Muğla, Trabzon, Uşak ve Kars'ta KEFERNAHUM var! Adana, Mersin ve Hatay'da Soğuk Savaş, Lüleburgaz Sinema topluluğunda ise Van Gogh: Sonsuzluğun Kapısında gösterimleri olacak!
Reply Retweet Like
Bağımsız Sinema Feb 13
ve ’nin yönettiği yol ve müzik belgeseli , 13 Mart’ta kapsamında İstanbul, Ankara ve İzmir’de aynı anda seyirciyle buluşuyor.
Reply Retweet Like
FilmLoverss Feb 13
Usta ressam Vincent van Gogh’un Arles’te geçirdiği son günlerini ele alan, Willem Dafoe‘nun etkileyici performansı ile dikkat çeken Van Gogh: Sonsuzluğun Kapısında, bugün vizyon tarihinden önce kapsamında seyirciyle buluşuyor. Detaylar:
Reply Retweet Like
Başka Sinema Feb 13
"Van Gogh Sonsuzluğun Kapısında" ön gösterimine yoğun ilgi üzerine, Altunizade Capitol Spectrum'da 21: 15'teki gösterime yeni bir salon eklendi. Caddebostan Cinemaximum (CKM Budak) 19:05'te; Nişantaşı Cinemaximum (City’s) ise 19:00'da birer ek seans gerçekleşecek.
Reply Retweet Like
Beyoğlu Sineması Feb 13
Vincent van Gogh’un kısa süren hayatının son dönemlerine odaklanan, usta ressama Willem Dafoe’nun hayat verdiği Van Gogh: Sonsuzluğun Kapısında, ön gösterimiyle bugün kapsamında 'nda! 📌 21:30 🎟
Reply Retweet Like
AltyazıSinemaDergisi Feb 13
Willem Dafoe'nun ünlü ressam Vincent van Gogh’u canlandırdığı bu akşam kapsamında izlenebilir.
Reply Retweet Like
SineBU Feb 12
🌌 : AT ETERNITY'S GATE / SONSUZLUĞUN KAPISINDA yarın 18.30'da ön gösterimiyle Sinebu'da!
Reply Retweet Like
juliette baikoğlu Feb 12
’de “Asla Gözlerini Kaçırma” seyirciyle buluşuyor! ’da 19.30’da Cinens Sinemasında🎬
Reply Retweet Like
FilmLoverss Feb 12
Deniz Tortum ve Can Eskinazi’nin yönettiği yol ve müzik belgeseli Anadolu Turnesi, 13 Mart’ta kapsamında seyirciyle buluşacak. 'nda gerçekleşecek gösterim sonrasında ise, seyirciyi rock ve saykedelikle dolu bir gece bekliyor.
Reply Retweet Like
Avşar Sinemaları Feb 12
Avşar Sinemaları'na Geliyor! Trabzon Varlıbaş AVM Avşar Sinemaları'nda gösterimleri başlıyor! İlk film bugün 19.30 seansında seyirciyle buluşuyor! Hemen biletinizi almak için;
Reply Retweet Like
BÜYÜLÜ FENER Feb 12
Vincent van Gogh'un Arles'teki son zamanlarını ve sanatçının bilinmeyenlerini mercek altına alan : 13 Şubat’ta 'nın etkinliği kapsamında 'de🖼 Detaylar için 👉🏻
Reply Retweet Like
Başka Sinema Feb 11
13 Şubat'ta 'da izleyeceğimiz , Vincent van Gogh’un Arles’teki son zamanlarını konu ediyor. Ünlü ressamının hayatının ele alındığı filmde, Van Gogh’u canlandıran Willem Dafoe sergilediği muhteşem performans ile En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ına aday
Reply Retweet Like
Başka Sinema Feb 11
13 Şubat Başka Çarşamba'da ANTALYA, BURSA, DÜZCE, ESKİŞEHİR ve KOCAELİ'de; En İyi Yönetmen, Yabancı Dilde En İyi Fİlm ve En İyi Görüntü Yönetmeni dallarında 3 Oscar adaylığı bulunan Soğuk Savaş / Cold War filmi var!
Reply Retweet Like
Başka Sinema Feb 11
ADANA, MERSİN, HATAY, EDİRNE, MUĞLA, UŞAK, MANİSA, KARS ve LÜLEBURGAZ'da 13 Şubat 'da, Yabancı Dilde En İyi Film ve En İyi Görüntü Yönetimi dalında Oscar adayı olan Asla Gözlerini Kaçırma / Never Look Away var!
Reply Retweet Like
Başka Sinema Feb 11
Başka Çarşamba gösterimlerine en son katılan şehrimiz Trabzon'da bu hafta hikayesi kadar görselliğiyle de etkileyen Soğuk Savaş filmi var! 13 Şubat
Reply Retweet Like
Başka Sinema Feb 10
Seyirciyi Van Gogh'un hayatının son döneminden karelere davet eden VAN GOGH SONSUZLUĞUN KAPISINDA / AT ETERNITY’S GATE ön gösterimi, 13 Şubat'ta Başka Çarşamba'da!⠀
Reply Retweet Like