Twitter | Search | |
Search Refresh
RGSL Nov 12
25 young professionals from 11 countries have started their studies at today. Welcome to Riga, we wish you successful studies and lots of fun :)
Reply Retweet Like
Zanda Kalniņa-Lukaševica Feb 6
Šodien sarunā ar reģionālo mediju pārstāvjiem informēju par 🇱🇻Latvijas prioritātēm 🇪🇺 ES daudzgadu budžeta sarunās, kā arī par pilsoņu tiesību aizsardzību ārvalstīs un breksita ietekmi uz mūsu tautiešiem, kas dzīvo Apvienotajā Karalistē.
Reply Retweet Like
RĪGATV 24 Apr 26
Kalniņa-Lukaševica: Latvija ir apņēmusies sniegt palīdzību 3 valstīm -
Reply Retweet Like
RĪGATV 24 Jan 23
Speciālizlaidums: Ikgadējās ārlietu debates Saeimā 1. daļa -
Reply Retweet Like
LV portāls Oct 30
Kāpēc Ķīna nav drauds Rietumu demokrātijai? LV portālam stāsta Dānijas Ālborgas Universitātes profesors un Starptautisko attiecību attīstības pētījumu centra direktors Li Sjins.
Reply Retweet Like
LV portāls Aug 15
Parakstot miera līgumu, Padomju Krievija bez ierunām atzina Latvijas valsts neatkarību un labprātīgi un uz mūžīgiem laikiem atteicās no visām suverēnajām tiesībām, kuras piederēja Krievijai attiecībā uz Latvijas tautu un zemi.
Reply Retweet Like
Anna Audere Oct 15
Oktobris ir ANO mēnesis un, atzīmējot , skolām ir iespēja iepazīt ANO tēmas, tai skaitā uzzināt vairāk par tieši ANO Bēgļu aģentūras darbu.
Reply Retweet Like
LV portāls Aug 27
Kādi dokumenti ir jākārto, lai trešās valsts pilsonis kā Latvijas pilsoņa laulātais varētu legāli dzīvot Latvijā? :
Reply Retweet Like
Laima Bakāne Jan 29
Kas jauns Latvijas un Itālijas attiecībās? Ir kādi lieli projekti?
Reply Retweet Like
Andris Skride Jan 26
Sveicu Latvijas starptautiskās atzīšanas (de iure) 99.gadadienā! 🇱🇻 Līdz ar mūsu valsts atzīšanu de iure kļuvām par pilntiesīgu daļu no plašās pasaules. Šodien godinām mūsu diplomātu veikumu pirms 99 gadiem un sakām paldies mūsdienu ārlietu dienestam.
Reply Retweet Like
Latvia in Israel Aug 27
2020. gada 26. augustā Latvijas vēstniecības Izraēlā telpās notika bukleta “Izcilie Latvijas ebreji – Izraēlas Valsts dibinātāji un attīstības sekmētāji” 2. daļas signāleksemplāra prezentācija. 🇱🇻 🇮🇱
Reply Retweet Like
Latvia in Israel Jan 22
Franks Godrons Latvijas vēstniecībā Izraēlā. 🇱🇻 🇮🇱 Foto: Juris Vīgulis
Reply Retweet Like
smartbsolutions ⚪️🔴⚪️ 17 Feb 19
Atis Klimovičs: 30 gadus pēc PSRS Tautas deputātu kongresa nozīmīgā lēmuma - DELFI
Reply Retweet Like
Juris Lipsnis Mar 17
Vai Latvijā arī nevajadzētu ieviest kaut ko līdzīgu? Zīmogs (vislabāk uz pieres) tiem, kuri repatriējas un apņemas ievērot 14 dienu karantīnu. Ja redz uz ielas - skaidrs, tiek pārkāpti noteikumi un vajadzīga likumsargu iejaukšanās. Būtu disciplinējoši.
Reply Retweet Like
LV portāls Oct 31
Katrai valstij ir jāmeklē savs attīstības ceļš un nav jāpieturas pie vienas pareizās formas, uzskata Dānijas Ālborgas Universitātes profesors un Starptautisko attiecību attīstības pētījumu centra direktors Li Sjins.
Reply Retweet Like
LV portāls Nov 3
Rietumu kritika mēdz būt ļoti vienpusīga. Reizēm to raksturo dubulto standartu klātesamība. Ar to domāju, ka Rietumi šajā ziņā dažkārt nav konsekventi principiāli pret visām valstīm.
Reply Retweet Like
LV portāls Aug 16
Lukašenko tēls lielā daļā Baltkrievijas sabiedrības saistās ar stabilitāti, taču šī gada vēlēšanas liecina, ka neapmierinātība ar valdības metodēm ir sasniegusi uzkrājuma efektu. LV portālā --> Lauras Jesaulkovas !
Reply Retweet Like
Latvia in Israel Nov 20
2019. gada 18. novembrī, atzīmējot vēsturiskās akcijas “Baltijas ceļš” 30gadi un Latvijas valsts 101. gadadienu, notika fotoizstādes “The Baltic Way that moved the world” atklāšana.
Reply Retweet Like