Twitter | Search | |
Search Refresh
Adventure Uncovered Film Festival Mar 5
We're delighted to announce that submissions for this year's Adventure Uncovered Film Festival are now open! All info and entry info can be found here:
Reply Retweet Like
Ankara Uluslararası Film Festivali May 15
kapsamında klasik filmlerinden oluşan retrospektifi izleyiciyle buluşan dünya sinemasının usta ismi Werner Herzog, Avrupa Film Akademisi’nin Yaşam Boyu Başarı Ödülü’nü alacak!
Reply Retweet Like
Fiyab Apr 30
Fiyab üyelerimizden Sinan Sertel ve Turgay Şahin'in yapımcılığını yaptığı "Güvercin Hırsızları" filmi Ankara Film Festivali'nde "En İyi Film" ve "En İyi Kurgu" ödüllerini aldı. Tüm ekibi kutluyor ve başarılar diliyoruz.
Reply Retweet Like
FilmLoverss Apr 27
30. Ankara Uluslararası Film Festivali ödülleri sahiplerini buldu. Ulusal Uzun Film Yarışması’nda En İyi Film ödülünü Osman Nail Doğan imzalı kazandı.
Reply Retweet Like
PAZ Apr 27
'un ödülleri belli oldu! Ulusal Uzun Film Yarışması’nda "En İyi Film" ’ın ’na giderken; En İyi Yönetmen ödülünü ’la aldı.
Reply Retweet Like
birsenaltuntas Apr 27
Ulusal Uzun Film Yarışması "En İyi Erkek Oyuncu Ödülü" filmiyle 'in, "En İyi Kadın Oyuncu Ödülü" ise filmiyle 'un oldu. Tebrikler.👏👏
Reply Retweet Like
Lavarla Apr 27
Replying to @fusundemirel
En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu: Füsun Demirel 👏
Reply Retweet Like
TRT 12 Punto Apr 27
30. Ankara Uluslararası Film Festivali’nde Ulusal Uzun Yarışma "En İyi Film" ve “Ayhan Ergürsel En İyi Kurgu Ödülü” ödüllerini kazanan TRT ortak yapımı Güvercin Hırsızları ekibini tebrik ediyoruz.
Reply Retweet Like
Kardeşler Film Apr 27
30. Ankara Film Festival’inden ödüllerle dönüyoruz 🐈🏆🏆 En iyi Sanat Yönetmeni ‘’Kardeşler’’ Meral Efe Yurtseven & Emre Yurtseven En iyi Görüntü Yönetmeni ‘’Kardeşler’’ Emre Tanyıldız
Reply Retweet Like
Sinan Sertel Apr 27
Replying to @sinansertel
“En İyi Film” - Güvercin Hırsızları Ankara Uluslararası Film Festivali
Reply Retweet Like
Sinan Sertel Apr 27
"Karpuz Kabugundan Gemiler Yapmak" Ankara Uluslararası Film Festivali'nde En İyi Film, En İyi Kurgu ve Umut Veren Oyuncu ödüllerini almıştı.
Reply Retweet Like
Halil İbrahim Sağlam Apr 26
Ulusal Yarışma filmleri beğeni sıralamam; 1) Görülmüştür 2) Kardeşler 3) Saf 4) Güvercin Hırsızları 5) Babamın Kemikleri 6) İçerdekiler 7) Nebula 8) Yuva 9) Son Çıkış 10) Suç Unsuru 11) Güven
Reply Retweet Like
Kerem Akça Apr 24
Adam ve Evelyn ufuk açıcı bir ilk film. Berlin Duvarı'nın yıkılışı öncesi ütopyasıyla; Bertrand Blier Loss of Sexual Innocence'ı çekmiş dedirtiyor adeta. Doğu Almanya'ya evrim teorisi ve absürd komedi üzerinden yaklaşım, yetkin bir 'dramedi' tonu sunuyor (6.4/10).
Reply Retweet Like
Kardeşler Film Apr 24
30. Ankara Uluslararası Film Festivali gösterimimiz, Ankara seyircisiyle yaptığımız keyifli ve kalabalık sohpetle sona erdi. Teşekkürler Ankara 🐈 🎥    
Reply Retweet Like
Kardeşler Film Apr 23
30. Ankara Uluslararası Film Festivali gösterimimiz oyuncularımız ve film ekibimizin katılımıyla 24 Nisan Çarşamba, Büyülü Fener Sineması’nda ⏰ 16:30’da 🎥 🐈  
Reply Retweet Like
Kino 2019 Apr 23
’da için yarışan ve Angela Schanelec’e En İyi Yönetmen ödülünü getiren, seçkisinden / , bugün 19:00'da 30. kapsamında Kızılay 'de izleyiciyle buluşuyor.
Reply Retweet Like
Özgür Mercan Apr 22
Güvercin Hırsızları ekibi ile keyifli bir söyleyişi oldu.
Reply Retweet Like
Tolga Karacelik Apr 22
Bu tatlılık için teşekkür ederim. Ankara Uluslararası Film Festivali’nde film gösterimi öncesi doğumgünümde kutlandı. Uslu efendi bir jüri başkanlığı yapacağıma emin olunuz
Reply Retweet Like
Saf Film Apr 22
SAF 23 Nisan Salı günü Ankara Film Festivali Ulusal Uzun Film Yarışması gösterimleri kapsamında seyirciyle buluşacak 📽
Reply Retweet Like
Serpil Yılmaz Dizdarlar Apr 19
Siz hiç belgesel izleyip ağladınız mı? Üstelik tüm sinema salonu birlikte ağladı. "Bir Rüya Gördüm Anlatsam da Anlamazsınız" İlk gösterim. Çoğalsın dilerim böyle çalışmalar.
Reply Retweet Like