Twitter | Search | |
Search Refresh
Mohammad Keshvari Feb 19
واقعاً برام سواله آقای ، بجز سابقه مجریگری در صدا و سیما و یکی دو کتاب شبه داستان، چه سابقه کار جدی داره و یا برنامه‌ای برای حل مشکلات کشور [در یک حوزه تخصصی مشخص] ارائه داده که اولویتش می‌دید به بقیه!؟ بگذریم که از بَلّاکان* مشهور توییتر هم هستن. *بسیار بلاک‌کننده
Reply Retweet Like
Dani Feb 23
We love you very much Mr.yaminpour❤️ Personally I wish you seen in future parliament. But that's what happened, we shouldn't make consision.
Reply Retweet Like
حسن عباسی Feb 19
آقای دکتر عزیز، ماندن جنابعالی در عرصه رقابت انتخاباتی، نورامیدی در دل جوانان است برای مقابله با اشرافیت سیاسی. استقامت کنید.
Reply Retweet Like
S.Amir Sayyah Feb 20
میگویند رای ندادن به یکنفر از ، باعث رای‌آوردن مجیدانصاری میشود حرف درستیه ولی اگه آن یک نفر یا وحید باشد، هرکدام ۱۰ تا مجیدانصاری راحریفند بجای تقوی و اکبری که تعهدنامه راهم امضانکرده‌اند، به این دو انقلابی باسواد رای میدهم
Reply Retweet Like
مهدی اقبال بهابادی Feb 18
لیست وحدتی که امثال میرسلیم ۸۰ ساله در اون باشن ولی جوانان انقلابی و کاربلدی مثل در اون نباشن لیست سهمیه ای و زد و بند سیاسی است نه لیست ائتلاف انقلابی ای که از اون انتظار و متحول کننده داشته باشیم!
Reply Retweet Like
لگولاس Feb 20
دقیقا همون کسی که میخواست برا پیروزی کناره گیری کنه و کلی قهرمان بازی دراورده بود حالا داره لیستی رای دادن رو به شدت میکوبه...یه عده هم براش دست میزنن اگه همین کارو یه اصلاح طلب کرده بود کاری باهاش میکردیم که میرفت پناهنده میشد
Reply Retweet Like
کربلایی مهدی Feb 22
فکر کنم هنوز اینقدر شجاعت برام مونده که بگم: از رأیم به کاملاً پشیمانم و از درگاه خداوند طلب آمرزش میکنم.
Reply Retweet Like
مسعود یارضوی Feb 22
آقای و آقای عزیز، باخت انتخاباتی دلیل نمی‌شود کسانی که به شما رأی ندادند را متهم به ترس و... کنید! باخت انتخاباتی یک اخلاقیات ساده دارد: "پذیرش شکست و تبریک به رقبا" پ.ن: البته من با ابتنا به اکثریت ، به آقای یامین‌پور هم رأی دادم!
Reply Retweet Like
خرمگس Feb 22
سرنوشت ثابت کرد حداقل در این یک زمینه بصیرت بالایی داشت که کاندید نشد! این جماعت سست عنصر ارزشی رو خوب شناخته؛ ۴ سال داد و فغان که جوانان انقلابی بیاید نامزد شید بعد رفتند به میرسلیم و عزت‌الله تالارپشتی رای دادن! اهل کوفه کی بودید شما؟ 😂
Reply Retweet Like
مریم🌸گلی(جدید) Feb 22
سیب سا راست میگه ، کاش نفر ۳۱ نباشه . اگه باشه با عذاب وجدان و حس رکب خوردگی چه کنیم؟
Reply Retweet Like
مجید کریمی Feb 19
Replying to @divaneetar
چرا دمِ یادمون میفته جلوی قدرت‌طلبها و سهم‌خواه‌ها وایسیم؟ تا ۴ سال دیگه از امثال بخوایم یه حزب سیاسی قوی تشکیل بدن که مجبور نشیم به لیست آقایون رأی بدیم. الان وقت و وحدته، نه این چیزا!
Reply Retweet Like
🚩🇮🇷basereh banoo Feb 21
مطمین باشید از و دیالمه وآیت درنمیاد! اینها وقتی دیدند درلیست نیستند شروع کردند به بی اخلاقی وتخریب کاندیدها و تیکه تیکه کردن لیست تا خودشون را با زرنگی تو لیست جا کنند! این نشانه های یک فرد انقلابی نیست چه برسه به نماینده انقلابی!
Reply Retweet Like
امین میمندیان Feb 21
فکر کن رای بیاره بعدش انصراف بده بگه فقط خواستم بگم میتونستم
Reply Retweet Like
🚩‏‏‏جـــــواد،صـــــلـــــواتـــــ☫ Feb 18
من هم دلم بعضی از افراد لیست رو نمیخواد و دلم می خواد مثلاً آقای و هم باشند. اما گاهی برای قد کشیدن و بلند شدن باید پا روی دلت بگذاری.
Reply Retweet Like
فاطمه ناظریان ⁦🇮🇷⁩ Feb 20
سرعتی که برخی انقلابی‌ها از تمجید و تشویقِ به سوی تکفیر و تحقیرش داشتند، اهل کوفه از دعوت تا شکست بیعت نداشتند! خودتان گفتید شرکت کند، حالا حق یک نامزد است که در رقابت بماند، فحش دادن ندارد! بشخصه یامین‌پور را جایگزین اکبری تالارپشتی می‌کنم.
Reply Retweet Like
سرباز ولایت Feb 22
خوب بچه ها جنگ میان انقلابی ها و اصلاح طلب ها تموم شد حالا با هم درگیر بشوید حملهههههه :)
Reply Retweet Like
علیرضا افشار Feb 22
Reply Retweet Like
علی عباسیان Feb 21
Replying to @syjebraily1
در آن روزهای خوش شائبه‌ای بود که این سه مرد احتمالاً در یک لیست بدرخشند؛ اما الان دیدیم که حتی به توصیه و هم توجهی ندارد؛ بماند حاج آقا میرباقری، عابدینی، جاودان، پناهیان، رحیم‌پور و.. چقدر ما مجاهد ذوب در خدمت داریم: بماند! مجلس هست و جلوس!
Reply Retweet Like
داوود حشمتی Feb 20
حمله محافظه‌کاران به و را میبینم، یادروزهایی که هر روز به تلویزیون می‌آوردنشان تا علیه این وآن حرف بزنن می‌افتم. آخرتشان رافدای دنیای کسانی کردند که امروز همانها دنیایشان راهم دارند ازآنها میگیرند هرروز ازاین قطار، خودی‌های بیشتری به بیرون پرت میشوند
Reply Retweet Like
Kavarama - کاواراما Feb 21
Replying to @syjebraily1
ترمیم‌کنندگان با بصیرت رو عشق است!! نفاق تحت نام ترمیم. انگار ما به کم و کاست لیست وحدت آگاه نبودیم. اما تمام بزرگوارانی که با ادعای بصیرت به رای دادید! ایشان در یک قدمی ورود به مجلس و در پیشگاه همه مردم با عدم انصراف خلف وعده و دروغ گفتند. بصیرتتون رو عشق است!
Reply Retweet Like