Twitter | Search | |
Search Refresh
جمعیت‌دفاع‌ Aug 3
۳ میلیون دانش آموز به سامانه شاد دسترسی ندارند.
Reply Retweet Like
sediqe mohammadi Aug 2
کودکان بی تذکره (شناسنامه) بیش از صد کودک بی سرپرست در هرات که پدران و مادران شان را در جنگ از دست داده اند از گرفتن تذکره محروم مانده اند. حکومت به علت نداشتن پدر و مادر به این کودکان تذکره نمی دهد.
Reply Retweet Like
مرد خوش‌خیال ساده Jul 29
افشاگری فرزند ژنرال اسرائیلی از روش های مختلف قتل عام توسط این رژیم! «میکو پلد»،نویسنده یهودی متولد سرزمین های اشغالی و فرزند ژنرال ارتش اسرائیل از برنامه ریزی دقیق رژیم برای کشتار حداکثری کودکان می گوید اتفاقاتی که وی از آنها به عنوان "ننگین ترین روز تاریخ یهودیاد می کند
Reply Retweet Like
NoushinIzadpanah 2h
می‌گه: «اگر به خود نیاموزیم که برای خود فکر کنند، به زودی کسانی پیدا خواهند شد که به جای آن‌ها فکر خواهند کرد.»
Reply Retweet Like
Davoud Lotfi Aug 3
این است دلیل هر سال کوچک‌تر شدن سفره‌ی معلمان و کارگران ایران و ماه‌ها حقوق معوقه‌شان ــ این است دلیل ۱/۶ میلیون کار و رشد در ایران ــ این است دلیل رشد تصاعدی دانش‌آموزان ایرانی ــ این است دلیل لشگر در ایران ــ این است دلیل پر 👇
Reply Retweet Like
sasan Aug 3
جای این است نه کولبری در جاده مرگ جانشان را گذاشته‌اند برای یک لقمه نان و حکومت هر روز به اسم دفاع از مرز به آنها شلیک میکند. نان در خون کولبران میزنند این قاتلان.
Reply Retweet Like
Tamoz Aug 4
کسی که در کودکی تحقیر شود ؛ عمرش صرف این می شود که مدام به اضطراب های خود رسیدگی کند!! را تحقیر و سرزنش نکنید!!!
Reply Retweet Like
Avishan Aug 4
هر چقدر که بخواهیم درباره زمان درست برای شروع تصمیم‌گیرنده باشیم، این تصمیم آنهاست و سوال‌‌هایی هستند که فکر کردن به آنها می‌تواند در تصمیم‌گیری به آنها کمک کند. دکتر نادین ثورن‌هیل، _جنسی متخصص
Reply Retweet Like
گپچه مرکز مشاوره آنلاین Aug 3
استعداد به معنی توانمندی و علاقمندی درونی هر فرد در انجام برخی کارها یا فعالیت‌هاست. ممکن است شما هم از آن دسته والدینی باشید که دغدغه استعدادیابی و پرورش تان را دارید. ادامه مطلب:
Reply Retweet Like
Ashna.NGO 8h
صفحاتی را در فضای مجازی به اسم ساخته و عکسهای مختلف تبلیغاتی یا غیر آن، از خود در آن بارگذاری می نماییم در واقع شخصیت کودک را به این عکس‌ها وابسته و متکی می‌کنیم.
Reply Retweet Like
بادکنک سفید Aug 4
ماده ۳ قانون حمایت از اطفال و نوجوانان دولت را موظف به حمایت قانونی از کودکان در برابر وضعیت ناشی از فقر دانسته و ماده ۲۴کنوانسیون حقوق کودک بر تامین کامل برای تاکید دارد. اما کودکان کار در ایران به دلیل از سو‌ء تغذیه و عدم وضعیت سلامت رنج می‌برند.
Reply Retweet Like
BLACK.ROZ Aug 1
به حقوق اینکه به کودکان یاد دهیم که در صورت عدم باور به اعتقادات ما برای آن‌ها اتفاق بدی می‌افتد (مانند سوختن در آتش جهنم !)تجاوز به حقوق کودکان است.
Reply Retweet Like
soroushclinic Aug 4
. 💎 کودک من می تواند از دهانشویه استفاده کند؟ 📌به طور کلی، دهان شویه در کودکانی که قادر به تف کردن و شستشوی دهان نیستند، توصیه نمی شود – مهارت هایی که در حوالی سن ۶ سالگی کسب می شود. در بزرگتر، دهان شویه های…
Reply Retweet Like
meshkatasadi Aug 3
رویداد‌های آموزش ویژه در مدرسه تابستانی با قوت در‌حال اجراست. تنها سختی ماجرا این هست که نمیشه روی ماه بچه‌ها و برق چشم‌هاشون موقع یاد‌گیری را تماشا کرد.
Reply Retweet Like
Honareh Zendegi Aug 2
اوقات فراغت پر کردن اوقات فراغت کودکان در تابستان یکی از دغدغه‌های والدین و به خصوص مادران است. اوقات فراغت زمانی است که کودک باید به فعالیت‌های لذت بخش و مورد علاقه خود بپردازد و در این راستا خلاقیت او نیز بهبود یابد. = منبع
Reply Retweet Like
Sina Saad Jul 31
دوستان سلام کمک کنید این پست بیشتر دیده بشه و برسه به دست ایرانی های خارج از کشور. هر چی بیشتر دیده بشه، کمک بیشتری برای کودکان جمع آوری می شه و ما موفق می شیم چهار طرحی که تعریف کردیم رو به مرحله اجرا برسونیم. (طرح ها در توئیت بعدی)
Reply Retweet Like
بگونه Jul 31
کودک که از شدت فقر از تشخیص میوه عاجز است! نامش عثمان و از جنوبی است نمونه ای است از فقر و محرومیت ایرانی در سایه شوم حکومت آخوندها.
Reply Retweet Like
Arashlock Jul 29
شاید در آینده به جای حمایت از بدسرپرست قانون "گواهی صلاحیت بچه‌دار شدن والدین" جایگزین بشه
Reply Retweet Like
optix Aug 4
گربه رباتیک جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس لینک زیر مراجعه فرمایید
Reply Retweet Like
بابک خطی Jul 29
داروهاي برای آری؟ نه؟
Reply Retweet Like