Twitter | Search | |
Search Refresh
Shagayeg AV 3 Feb 19
Replying to @Shagayeghavareh
، ، .. سبب میشودک افرادقادربدیدن واقعیتهانباشندوبرای توجیه کاستیهاوکجرویها ب تئوریهاوشعارهای بیمعنی متوصل شوند هم از ،عدم سازماندهی اجتماعی و حداکثرسودرابرده،تبلیغات وداستان سراییهای غریبی براه میاندازند👇🏻
Reply Retweet Like
linda rasekhi Jan 13
از تاریخ درس بگیریم چراحرف طاغوتی؟چرا تکرارنشخوارهای شاه وسلطنت طلبان؟ پیشینه ات چه شدزن؟ اهل کدام خاکی؟ چه خونی دررگهایت جاریست؟ وای ازابلهی که تریبون بدست توداده؟ آوخ ازسرمایه هایی که خرج تفرقه افکنی وایجاد شکاف بیشتر میشوند!
Reply Retweet Like
علم بهتر است یا مذهب ؟ 17 Jan 19
اگر الان علی خامهای یا حسن کلید یا هر کس دیگری بود این کودکان همین عکس العمل را نشان می دادند. یعنی در فرهنگ ما هر کسی که رفت جلو دوربین و معروف شد ، ملت کاری به گذشته ، ذهنیت ، سواد ، تجربه ، دیکتاتور بودن ......طرف ندارند .
Reply Retweet Like
Mohamad Sadegh bahrani Apr 12
بی سوادی و بسیار بدتر و خطرناک تر! استاد الاساتید ما را باش که استناد به صحیح مسلم و لیست کردن اسناد، می خواهد که درد را نبینیم.
Reply Retweet Like
مرد دیوانه 🇮🇷 Apr 2
کوتاهی و از یا نمیاد از یه و درونی میاد ، عقده دیده شدن یکی از اینهاست .
Reply Retweet Like
fahimeh tabatabaee Mar 13
به جای قهرمان سازی از معلمی که آنلاین را میگوید آیلان، باید از آموزش و پرورش پرسید که چرا هیچ نهاد نظارتی بر ای رصد مستمر سطح علمی معلمانش در طول ٣٠ سال خدمت تعریف نکرده ؟ چرا برخی معلمان هم از نظر سلامت روانی و هم سطح سواد دچار نواقص جدی هستند؟
Reply Retweet Like
👑🏴تیمسار سپهبد بدره ای (مایکل) Jan 24
تعجب است که چنین فرد کم سوادی میهمان دائم است خلاصه سخن ایشان این است که تفاوتی بین دیکتاتوری در قالب پادشاهی و دیکتاتوری در قالب جمهوری وجود ندارد و لائیسیته-سکولاریسم در پادشاهی و جمهوری یکسان است! خیر گرامی اصلا چنین نیست؛ بین این دو، دریا ها فاصله است
Reply Retweet Like
امیر Jan 18
Replying to @omid_dana
دولتی فیلم بازی می کنند مالیات نمی دن کف و سوت هم براشون زده می شه آخرش هم می رن برای سینه می زنن اینا همش به خاطر مردم هست وگرنه این جماعت عین علف هرز رشد نمی کردند
Reply Retweet Like
X Y 25 May 19
P2 و آیا هست که به بررسی هر ارگان بپردازد، وقتی جدی برای نیست باید هم برخی خودشون رو ندونند،بنا بر پشت برخی میزها ، ، ، جاری شد اما!
Reply Retweet Like
X Y 22 Apr 19
در ایرانی زندگی می کنیم که حاصل سال ها عدم بر امور یی را موجب شد، که شاید اگر و برای هر فرد ساده تر بود و امروز شاهد بالا بودیم و نه گسترده ، و ها
Reply Retweet Like
sina hosseini 2 Mar 19
اساتید در به جای اظهارنظرهای غیر کارشناسی و احساسی به فکر شناخت کامل از قواعد و مقررات باشید، این اتفاقات نشان دهنده و ارکان قضایی است که به هیچ وجه با همخوانی ندارد!
Reply Retweet Like
bahman khalafi 22 Feb 19
کلا تلویزیون نگاه نمیکنم هیچی ! اما وقتی صدا و سیما اینقدر برای کپی کردن هزینه میکنه ، به قول خود داور که چی ! مثلا میخواهیم چیکار کنیم؟!
Reply Retweet Like
حمید طاهری (فلانی) 24 Jan 19
به نظرت تصادفیه؟ یا ناشی از یا کم غیرتی و کم ارقیه؟ کی می تونیست شمشیر از شیر بگیره و بعد رو تا پایین بیاره. اومدیم و فردا عنکبوت در شرف انقراض بود، باید عنکبوتی بشیم یهو؟ این هم گردن ؟
Reply Retweet Like
یا مولانا یا اباصالح ادرکنی/سطح پایه 🏴 2 Sep 18
بیشتر چیزی که امروز وجود دارد حاصل دستپخت است که حتی مدیر قبلی سازمان هم نتونست گندکاری هاش رو جبران کنه بخاطر ارتباطات خارج گود و اما اثرات مخربش در فرهنگ و سیاست هنوز جاری و باقی
Reply Retweet Like
پیروز شرمنده مولا 30 Aug 18
احمق هستی و کم سواد:))) چه کنم بزرگترین شهر شیعه نشین سبزوار رو یادت رفته ؟بغداد و کوفه بصره کاشان و.... انگار خوابی یا که رو شکم حرف می زنی.
Reply Retweet Like
پیروز شرمنده مولا 30 Aug 18
آخه بدبخت تو حتی اینقدر سواد نداری که اکثر کتب اصلی شیعه تو قبل صفویه نوشته شده،شیخ صدوق و مفید علامه حلی و.... تو دوره صفوی بودند؟ علی ولی الله به کوری چشم منکر
Reply Retweet Like
🎭 نقابدار 🎭 27 Jun 18
والا ما از هر کی میپرسیم میگه اون سالا من شعار ندادم و در عنقلاب ۵۷ شریک نبودم . احتمالا اونایی که شعار میدادن و بدون درک از آخوند و اینکه چی به سرشون میاد با اعتماد به نظام دینی ، از مریخ اومده بودن . چرا یکی پرید بقیتونم پریدین ؟
Reply Retweet Like
سلطان طلب 🚩 28 Apr 18
در و قاطبه جماعت شکی نیست. اما آیا با و نتیجه ای حاصل می شود؟
Reply Retweet Like
Iraj RM 23 Apr 18
Replying to @Iraj_RM
چه شد قبح به و اظهار فضل توخالي در اين مملكت ريخت؟ خطر به مراتب از خطر بيشتره.
Reply Retweet Like
Ehsan385 20 Apr 18
Replying to @amiralisafa @kazeruni
مشاهدات هر روزه من این نتیجه رو نشان می دهد که ضابطان دادگستری در کنار متخلفان باعث شکل گیری چنین حوادث ناگواری می‌شود!
Reply Retweet Like