Twitter | Search | |
Search Refresh
من آنم 20h
ترجمه گفته ۳لایحه مهم در اشتباه ترجمه شده و فاجعه تر از اين ترجمه ،مهر تایید مرکز پژوهش های مجلس براین ترجمه هست. ولی ماجرا به اینجا ختم نمیشود، در موارد مشابه مثل نیز چنین شاهکاری داشته اند!!!! ماشاءالله به این سواد و اعتماد به نفس تون.
Reply Retweet Like
Mohamad Amjad Feb 12
از جناب عباسعلى استدعا داريم جواب اين دهن لق را بگذارند به عهده رعيت ستمديده اى كه برخى از آنان در دانشگاه اوين ! امثال شما هر چه بيشترسكوت…
Reply Retweet Like
توحید عزیزی 🇺🇸🇮🇷 Feb 1
ریشه‌یابب شرایطی که توش هستیم: ۵ مرداد ۹۲ | ، سخنگوی فعلی شورای نگهبان در گفتگو با روزنامه شرق: تایید صلاحیت با وساطت آیت‌الله انجام شد؛ رای لازم را نداشت، اما آیت‌الله جنتی، دبیر شواری نگهبان گفت من شناخت دارم از ایشان، می‌دانم که می‌توانند مفید باشند.
Reply Retweet Like
🇮🇷 Farhad Dec 29
:باز شماری آرا وقت زیادی میگرفت و امکان بازشماری کل آرا وجود نداشت سوال: چگونه شمارش آرا از ساعت ۱۲شب۲۲خرداد تا ۸صبح۲۳خرداد انجام شد و نتیجه قطعی اعلام شد؟
Reply Retweet Like
فارس پلاس Dec 16
یه "من چرا اینو تایید صلاحیت کردم؟!" خاصی تو چهره هست! 😂
Reply Retweet Like
Bamdad Lajevardi بامداد لاجوردی Nov 27
جناب برای اثبات سلامت انتخابات و بررسی صلاحیت‌ها نیازی نیست در برنامه ضبط شده با سه تا جوان فعال در توییتر بحث کنی! در یک برنامه زنده با که انتخابات برگزار کرده و کاستی‌ها را می‌شناسد مناظره کن! با تشکر
Reply Retweet Like
علی احمدنیا Nov 19
دربرنامه صدا و سیما دعوت شدم تا از مهمان برنامه آقای سوالاتی پیرامون شورای نگهبان بپرسم. سعی کردم در حد توان و دانشم از عدم بی‌طرفی شورای نگهبان انتقاد و دلیل رای دادن آقای جنتی با لیست اصولگرایان را از سخنگو جویا شوم
Reply Retweet Like
yaghmafashkhami II Oct 20
کدخدایی به : انتظار آن است که بیراهه نروید! آخوندی به : ترسم نرسی به کعبه ای اعرابی!!
Reply Retweet Like
🇮🇷ThisisNazanin🌱 Oct 10
: ایرادات شورای نگهبان نسبت به اصلاح قانون و کنوانسیون برطرف شد. هم چنین با عنایت به نظرات مجمع تشخیص مصلحت نظام مقرر شد این مصوبات به مجلس اعاده شوند. پ.ن: سلام دلواپس:)
Reply Retweet Like
احسان بداغی Sep 9
امروز آیت الله که چند هفته است به دلیل درگیری با بیماری حتی در جلسات مجمع هم حاضر نمی شود، برای رد یکی دیگر از لوایح مرتبط با به نامه نوشته. آقای که گفته بود دیگران به جای آقای نامه می نویسند، در این مورد نظری ندارد؟
Reply Retweet Like
سهند ایرانمهر Sep 9
کاش آقای اهل سینمابود. پاییون را که میگوید دوست داشت ببیند، می دید، شاریر را در داخل آن سلول،یا بی ثمری آن همه دستگاه عریض و طویل برای محدود کردن روح یک انسان محبوس در جزیره منفصل و آن شیرجه مرگبار شاریر(استیو مک کوئین) و آن فریاد که :"حرومزاده ها من هنوز زنده ام".
Reply Retweet Like
امیرعلی شریعت پناه 🏳 Sep 8
عباسعلی ، سخنگوی : 🔹 پدر اجازه نمیداد جایی برویم. 🔹سینما رفتن حرام و ورزش هم جزو خطوط قرمز بود.. 🔹با تفریح بیگانه بودم. 🔹بچه‌هایم نیز اگر خودم جایی ببرم‌شان،میروند،خودشان جایی نمیروند.
Reply Retweet Like
سيدعلی مجتهدزاده Sep 3
جناب ميدانند بسياری از مسئولان نظام نيز در ايراد سخنرانی از مشاورينی بهره ميگيرند که متن سخنرانی را برای آنان آماده ميکنند و اصولا وقتی کسی نامه ای را امضا ميکند تمام مسئوليت آن را پذيرفته است و سخنان اينچنينی از يک بعيد است
Reply Retweet Like
mohammad mohajeri Aug 15
ورود دکتر سخنگوی دوست داشتنی به عنوان چهره قانوندان قانونگذار قانونمدار به جمع ها از آن جهت مهم است که به گمانم به لحاظ عرف حقوقی و سیاسی، نسبت به آقای معاون همیشه فیلترخواه دادستان کل کشور،مقام بالادستی محسوب می شود.
Reply Retweet Like
مصطفی تاجزاده Jul 17
: « پس از هم افراد را رصد می‌کند.» معنای سخن سخنگوی شورا این است؛ "طبق تفسیر ما از ، هر نماینده‌ای که به نقد عملکرد و نهادهای منصوب او بپردازد، یا را زیر سوال برد، خواهد شد."
Reply Retweet Like
مازیار خسروی Feb 21
لبخندت این روزها دیدنی است میرمحصور! پاسخ نامه به را داد؛ پاسخ مهندس ناظر به شکایت پیمانکار متقلب.
Reply Retweet Like
مجید آذرپی 🇮🇷 Feb 21
چه میکنه این : شورای نگهبان بدون مهندسی انتخابات؛ انتخابات برگزار کند : احمدی نژاد در سال 88 خودش دنبال مهندسی انتخابات بود هشتگ مهدی کروبی هشتگ حصر
Reply Retweet Like
رشید داودی 3 Sep 17
در نیز مشت نمونه خروار است. :«اعضای شورا هیچگاه دردوره انتخابات علنا حمایتی از نداشتند» به امید اختراع
Reply Retweet Like
Omid Keshtkar 13 Jul 16
نکته‌ی روز: نمایندگان تَکرار کن ، تندرویی به اسم رو فرستادن . کاری که مجلس قبلی انجام نداد!
Reply Retweet Like