Twitter | Search | |
Search Refresh
Samira Amirchakhmaghi 4h
سخنگوی وزارت امورخارجه اشکال ترجمه‌ای در متن را رد کرد. قاسمی: نمیخواهم درباره توییت صحبت کنم. غلط تایپی در متن نبوده، نمیدانم چقدر همه نماینده‌ها به متن دسترسی داشته‌اند این چیزی نیست که پوشیده بماند و به زودی روشن می‌شود
Reply Retweet Like
سامان دارابی Nov 17
گفته مجلس سه مهم اشتباه ترجمه شده و فاجعه تر از این ترجمه مهر تایید مرکز پژوهش های بر این ترجمه است! ولی ماجرا به اینجا ختم نمی شود، در موارد مشابه مثل پالرمو نیز چنین شاهکاری را داشته اند! ماشالله به این سواد و اعتماد به نفس تون!
Reply Retweet Like
saeedmaaleki⁦⁦ Nov 16
تناقض یعنی حال حضور فعال آنهایی که حامی هستند در جاهایی مثل اینجا. جاهایی مثل وکسایی مثل . البته از تناقض گذشته است. تبدیل به چیزی شده که من نامی برای اش پیدا نمی کنم.خدا وکیلی!
Reply Retweet Like
Sh.Golzarfar Nov 14
در برنامه شبکه سه گفت ۶ عضو انتخابی ممکن است بگویند چرا ما باید با رای انتخاب شویم؟ ما باید از طریق انتخابات عمومی انتخاب شویم!!! ولی نگفت که آن ۶ نفر را رییس ق.ق به مجلس معرفی می‌کند. البته مشکل مخالفان آن ۶ نفر دیگر است.
Reply Retweet Like
PitpitaK Nov 14
: از این به بعد اعضای نباید پست و مقام رسمی دیگری را داشته باشند. معنی این حرف اینه که جناب آقای باید بین ریاست ، شورای نگهبان، یکی رو انتخاب کنه! البته اگه نگن اونای دیگه شغل محسوب نمیشه!
Reply Retweet Like
Yaser ebrahimi Nov 12
جناب ضمن ابراز ارادتم به نهاد متاسفانه نظر اون خانم دانشجو رو که گفت این شورا بزرگترین نقض کننده ی شده رو به هزار و یک دلیل میپسندم مصداق خواستین در خدمتم ضمنا پاسخ شما به سوالات بسیار ابتدایی عوام فریبانه و ضعیف بودن
Reply Retweet Like
sedamed Nov 12
Reply Retweet Like
Niloufar gachilou Nov 12
در عرصه اقتدار حاکمیتی یک نهاد نمیتونه مدعی عدم تحمیل باشه چگونه عدم تحمیل در عدم اجازه کاندیداتوری یک فرد تجلی داره؟ اگر درمورد این موارد در برنامه صحبتی نکردیم چون این موارد رو پاسخگویی نمیدونم ثبت در تاریخ میدونم
Reply Retweet Like
شفقنا Nov 12
سخنگوی شورای نگهبان: همه کشور فراملی نیستند / توجه و تکیه به منابع داخلی و همت خودمان قطعا می‌تواند در این راستا راهگشا باشد و به کمک آن می‌توانیم مشکلات اقتصادی را حل و فصل کنیم.‌توانیم مشکلات اقتصادی را حل و فصل کنیم.
Reply Retweet Like
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 Nov 11
🎥 سخنگوی : شورای از نظر ساختاری، الهام‌بخش شورای نگهبان در است و ایده اولیه از آنجا گرفته شده است
Reply Retweet Like
آخرین خبر Nov 11
: نظر خود را تحمیل نمی‌کند
Reply Retweet Like
Iranian Patriot 🇮🇷 Nov 10
Reply Retweet Like
حمیدرضا مهدیزاده Nov 10
امروز عصبانی بودم از عدم دعوتم به نگهبان قانون اساسی برای کنفرانس خبری سخنگو. یک پیامک تقریبا تند ارسال کردم به آقای کدخدایی، ساعتی بعد به گوشیم تلفنی داشتم. پس از احوال پرسی گفتند حمیدرضای عزیز فردا نامه ای ارسال کن برای مقدمات ورود. آقای سپاس از صعه صدر شما.
Reply Retweet Like
قربانعلی قائمی Nov 10
قابل توجه ؛ اگر اعمال سلایق شما؛ مانع نباشد، مشارکت مردم نیز حداکثری خواهد بود...وی با اشاره به تصویب یک فوریت گفته: از هر طرحی در چارچوب قانون اساسی و شرع، استقبال می‌کند، اما طرح‌ها نباید به کاهش در انتخابات منجر شود...
Reply Retweet Like
Hosein Nov 10
، سخنگوی شورای نگهبان: "بسیار زشت" است که موضوع اضافه شدن رای به آرای انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ دوباره مطرح شود. (یاد نازنین بیاتی افتادم توی سریال گلشیفته، تکیه کلامش همین بود،" خیلی کارتون زشت بود") 😃😁
Reply Retweet Like
تسنیم سیاسی Nov 10
عباسعلی در توئیتر نوشت:‌ هنگام بررسی کنوانسیون پالرمو، شورای نگهبان با ایراداتی در ترجمه آن مواجه گشت و مجلس آنها را اصلاح کرد؛ در CFT نیز واژه‌ی لیست سیاه محل ایراد بود درحالی که در اسناد چنین واژه‌ای وجود ندارد. اکنون باید سوال شود چگونه این مصوبات تصویب شدند؟
Reply Retweet Like
ايران اينترنشنال Nov 10
عباسعلی سخنگوی گفت:«ایرادات اصلی شورای نگهبان به لایحه مبارزه با تامین مالی (CFT) یازده مورد بود که اگر این ایرادات برطرف شود، یازده ایراد دیگر خود به خود برطرف خواهد شد.»
Reply Retweet Like
رشید داودی Nov 10
جناب آقای ! [فارغ از قضاوت درمورد ادعاها] بارها معترضین به نتیجه اعلام کرده اند حاضرند در محکمه عدل،مستندات خود راارائه نمایند وتاکنون نظام برپایی آنرا به مصلحت ندانسته است. و روشن است شورای نگهبانی که اکثریت اعضایش از رقیب حمایت کرده اند،صلاحیت داوری را ندارد
Reply Retweet Like
farid modarresi Nov 9
آقای نه من سخنگوی هستم و نه سخنگوی ؛ همچون شما هم نیستم اما می‌دانم در شرایط کنونی تمسخر رسانه‌ای و کَل‌کَل‌های سیاسی، گل به خودی است. شما نمی‌دانید؟!
Reply Retweet Like