Twitter | Search | |
Search Refresh
Vida Aug 13
را از چین کمونیست وارد و آگاهانه آنرا در کشور منتشر کردند تا مردم، مبتلا، بیمار، درمانده و در نهایت بمیرند حالا، نوکر صفتانه از واکسنِ مشکوک ضد کرونای ساخت روسیه استقبال میکنند تا پروژه مرگ ایرانیان را کامل کنند ایرانیان دشمنی خطرناک‌تر از ندارند.
Reply Retweet Like
Phoenix Project of Iran پروژه ققنوس ایران Aug 12
فازهای مختلف برای و وضعیت واکسنهای مختلف برای در جهان چگونه است؟ بخش سوم:دكتر هوشنگ لاهوتى، عضو کادر علمی و پزشکی دانشگاه سیدنی نسخه کامل:
Reply Retweet Like
Phoenix Project of Iran پروژه ققنوس ایران Aug 10
به چه معناست؟آیا مصونیت در برابر وجود دارد یا موقتیست؟ بخش سوم:دكتر هوشنگ لاهوتى، عضو کادر علمی دانشگاه سیدنی نسخه کامل:
Reply Retweet Like
👑رضا👑 Aug 13
را وارد#ایران کردند تا از بیماری مردم و هزینه کفن و دفن هر متوفی کسب درآمد کنند یکشنبه ۱۵ تیر ۹۹ بیمارستان طالقانی آبادان:همسرم را در سن ۳۵سالگی از دست دادم مبلغ ۴۵میلیون هزینه بیمارستان است جنازه همسرم سه روز در سردخانه بود خواهش و تمنا کردیم که جنازه را تحویل دهند
Reply Retweet Like
گزارش‌‌گران بدون مرز Aug 10
توقیف روزنامه و سرکوب رسانه‌ها و روزنامه‌نگارانی که تلاش در انتشار مستقل اطلاعات را دارند، محکوم می‌کند. پنهان‌کاری در باره‌ی شمار قربانیان با سرکوب اطلاع‌رسانی مستقل افزایش ِ خطر مرگ را در پی دارد.
Reply Retweet Like
_F.khodabakhshi1975 Aug 12
برگزاری آیین "گل مالی" محرم در لرستان ممنوع شد استاندار لرستان: با توجه به شیوع و ضرورت حفظ سلامت مردم، محرم امسال برگزاری آیین سنتی گل مالی روزهای تاسوعا و عاشورا در استان ممنوع است.
Reply Retweet Like
Mia Aug 12
آقا چین بعد روسیه خطرناک‌تر از این ترکیب بود بم بگین.
Reply Retweet Like
Ahmad Batebi #اعدام_کنی_انتقام_می‌گیریم Aug 8
معلم بچه‌هام زنگ زد که یک مورد پیدا شده بیاین بچه‌هارو ببرید و همه آزمایش بدید. هرکدوم از همکلاسی‌های بچه‌هامو که میشناختم جواب آزمایش خودشون و خانواده شون مثبت شد. جواب آزمایش خانواده ما اومد. همه منفی بود. از هیچی شانس نیاورده باشم، از شانس شانس آوردم.
Reply Retweet Like
Phoenix Project of Iran پروژه ققنوس ایران Aug 7
جهش و ۱۴ نوع از آن که تاکنون در و کشف شده و اثرات آن بر بخش دوم:دكتر هوشنگ لاهوتى زيست شناس سلولى. تماشای نسخه کامل:
Reply Retweet Like
Soheil Khataminejad Aug 13
Replying to @isna_farsi
الان خوبه ، آل مکتوم بگه روابط دیپلماتیک شما با کمونیست های ساز یک حماقت راهبردیه؟؟! جمهوری اسلامی بهتره اولا آداب دیپلماتیک رو رعایت کنه، ثانیا سعی کنه به جای قهوه ای کردن شلوارش ، به فکر متحدانی بهتر از روسیه و چین بگرده! البته اگه فرصتی براش باقی باشه...
Reply Retweet Like
مهدی ابراهیمی 22h
آیا انتقال از طریق غذا ممکن است !
Reply Retweet Like
روزها Aug 8
۹ اوت ⁧⁩ است. هر سال در این روز دوستداران کتاب دور هم جمع می‌شدند و کتاب‌خوانی راه می‌انداختند که امسال به‌خاطر شیوع این روز به صورت مجازی برگزار می‌شود
Reply Retweet Like
VOA Farsi Aug 14
زخم‌های عمیق به جای مانده از همه‌گیری بر صنعت گردشگری جهان؛ بیم‌ها و امید‌ها سازمان جهانی گردشگری وابسته به سازمان ملل متحد تخمین زده است شیوع ویروس کرونا طی پنج ماه، ۳۲۰ میلیارد دلار هزینه برای صنعت گردشگری داشته است.
Reply Retweet Like
ایران وایر 3h
☑️ پاسخ به سوالات شما درباره با دکتر کاویان میلانی 👈 دکتر هر یکشنبه ساعت ۱۶:۳۰ به وقت تهران در لایو اینستاگرام ایران‌وایر به سوالات شما درباره پاسخ می‌دهد. آدرس صفحه اینستاگرام ایران‌وایر:
Reply Retweet Like
اطلاعات روز | Etilaatroz Aug 7
در بیست‌وچهار ساعت گذشته ۷۸ مورد مثبت در کشور به ثبت رسیده است. شمار مبتلایان به کرونا به ۳۷ هزار و ۱۵ نفر افزایش یافته. همچنان تا کنون ۲۵ هزار و ۹۰۳ مریض «کووید۱۹» بهبود یافته و یک‌هزار و ۳۰۷ نفر جان داده‌اند.
Reply Retweet Like
Independent Persian Aug 9
رئیس انستیتو پاستور: یک ماه زودتر از تاریخ اعلام شده رسمی وارد ایران شده است
Reply Retweet Like
Payam. DD Aug 13
اگر این واکسن روس‌ها که تو این فیلم دارن به دختر پوتین میزنن ، قرار کار کنه، دیگه این همه تدابیر بهداشتی چیه؟؟؟؟
Reply Retweet Like
بزدل Aug 12
و ممنونم ازشون برای اینکه بر خلاف سگ های آمریکایی که رو ساختن و در جهان منتشر کردن و اصلا درمانش براشون مهم نیست ، یک واکسن موثر ساختن و میخوان در اختیار جهان قرار بدن. ریدم به گیس مادر اونایی که دارن گُه خوری میکنن و به روسیه فحش میدن.
Reply Retweet Like
منوتوخبر Aug 14
شلوغی و ازدحام در قبرستان‌ها ...⁣ ⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣⁣شما هم گزارش‌های خودتان را به ارسال کنید⁣⁣⁣⁣ ⁣ ⁣⁣⁣⁣ایمیل: Gozaresh@Manoto.news⁣⁣⁣⁣⁣ ⁣⁣⁣⁣شماره تلگرام و واتس‌اپ: 00447590899999
Reply Retweet Like
CameliaEntekhabifard Aug 14
بیچاره خفاش ها... حتما باید ثابت کنند که منبع انتشار خفاش ها بوده اند.
Reply Retweet Like