Twitter | Search | |
Search Refresh
osta bana Jun 11
محمد جعفر کبیری معاون تعاون وزارت کار سرباز فراری است و کارت پایان خدمت ندارد این استعلام را امروز برام فرستادن این در سال ۹۴ برای کارشناسی ارشد معافیت تحصیلی گرفته و با تمام شدن سنوات تحصیلی الان سرباز فراری است اما تو وزارت خونه پنهان شده
Reply Retweet Like
رضا رشیدپور 8 Aug 18
یک نفر به آمار بیکاران اضافه شد.
Reply Retweet Like
yaghmafashkhami II 22 Oct 18
محمد شریعتمداری گفته در صورت کسب رای اعتماد مجلس‌ ( شدن) هم و هم شنونده همراه و همدل برای و خواهم بود. همراه با آنها و با گفتگو و شنود با این عزیزان مسایل و مشکلات آنها را احصاء و پیگیری خواهم کرد. پ ن: ما هیچ ما نگاه ؛))
Reply Retweet Like
مسعود باستانی 18 Nov 18
نخستین وزیر کار ایران بعد از انقلاب بود. می گفت: من وزیر هستم ،نه وزیر کار! راستی الان کیست؟!
Reply Retweet Like
شهروندیار 8 Aug 18
گوشه ای از فساد گسترده در دستگاه حاکم که امروز در جلسه مطرح شد. این فایل صوتی پاسخی ست واضح به این که چرا عظم راسخی برای برخورد با فساد وجود ندارد، چرا که همه در نظام به نحوی درگیر آن هستند و از این سهم میبرند.
Reply Retweet Like
🇮🇷 Saba Azarpeik 🏴🏴🏴 11 Jan 18
ربیعی با سفیر دیدار کرده و به اونها توپیده که چرا اطفاءحریق شبانه روزی نبوده و پیگیر وضعیت شده تا اطفاء 24ساعته بشه پ.ن:در شرایطی که افکار عمومی نسبت به چین منفی شده، سفیر قول داده مراتب اعتراض ایران رو به مقامات کشورش برسونه
Reply Retweet Like
fateme Apr 30
و رییس جمهور فرمودند که علاقه‌مند به اجرای سیاست‌هایی هستند که کارگران در کارخانه‌ها سهم داشته باشند. آسیب چنین واقعه‌ای بیش از آن است که با یک پرچسب «شعار » از کنار آن بگذریم. این رشتو می‌خواهد در کمال کظم غیظ! در این باره توضیح دهد
Reply Retweet Like
خبرآنلاين Jul 7
،داماد ، و امور اجتماعی. او یکی از آنهایی است که در انتظار حکمش از مانده است. در یکی دوماه اخیر بارها نامش در نشریات مختلف سر زبان‌ها افتاد.
Reply Retweet Like
رسول🚩🚩🚩🚩 15 Sep 18
کشور در یک جنگ اقتصادی است و امریکا تلاش میکند صادرات نفت را به صفر برساند ولی در کشور های چین و هند که نیمی از نفت ایران را میخرند نداریم! در داخل کشور هم نداریم با توجه به اینکه دولت میداند اوج بیکاری در چند ماه اینده با تحریم های جدید امریکا شروع می شود.
Reply Retweet Like
سارا 3 Jan 18
معاون دكتر احمد ميدري اضافه ميكنم كه به جاي تلگرام و انستگرام اينارو فيلتر كنن خيلي از مشكلات حل ميشه
Reply Retweet Like
Meysam_zlf 8 Aug 18
ببینید کار خدا رو! دولت لیبرال که همسو با عملیات روانی پمپئو، برای خالی کردن دل مردم و کشاندن دوباره ایران به مسلخ مذاکره، و تسلیم ، گفته بود با شروع تحریم های جدید یک میلیون نفر بیکار میشن! خودش امروز بیکار شد! ید الله فوق ایدیهم که میگن دقیقاً همینه!
Reply Retweet Like
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 12 Jul 17
:ماجرای قتل "" ما را تکان داد و بی‌اختیار یاد "" افتادیم/بررسی این پدیده‌ها بر عهده است
Reply Retweet Like
روزنامه پیروزی 20 Jan 17
وزیر کار: به دارندگان کارگاه‌های تولیدی در پلاسکو با هماهنگی استانداری وام ۱۰۰ میلیونی با بهره ۴ درصد داده می‌شود.
Reply Retweet Like
مهدي تاجيك 21 Jan 17
فاجعه آنجاست كه نمي داند يك دهه است كه از توليدي ها به بيرون انتقال يافته؛ با اين اطلاعات مي خواهند بحران را مديريت كنند!
Reply Retweet Like
فاطمه دولتی 27 Oct 18
همان هایی که را از وزارت انداختند، را به وزارت بازگرداندند. کسی که صنعت معدن تجارت کشور را ویران کرده چگونه میتواند برای کار و رفاه اجتماعی مفید باشد؟! چه کاری را ربیعی انجام نداد که شریعتمداری میخواد آن کار را انجام دهد؟!
Reply Retweet Like
علیرضا وهاب‌زاده 8 Aug 18
از فردا چهار چشمی باید مراقب جدید بود اگر تحت فشار، درِ خزانه و صندوق‌ها را به روی چاه ویل باز کند ورشکستگی و بحران بیمه‌ای حتمی است.
Reply Retweet Like
Mohammad Gharagozloo Feb 25
مجانی واگذار کنید! امروز نئولیبرالیسم اسلامی به سیم آخر زد! دستور به برای واگذاری زیر مجموعه تامین اجتماعی( ) غارت سرمایه هایی ست که با دستمزد کارگران انباشت شده!
Reply Retweet Like
Tavaana توانا 28 Feb 18
اعتراض تجمع کننده در وزراتخانه تعاون کار و رفاه اجتماعی با ورود نظام. «فریاد فریاد از این همه بیداد» فقر، حقوق_بشر و عدالت جهانی ایران: گسترش فقر، کاهش حقوق کارگری
Reply Retweet Like
IRANNC 28 Oct 18
پیشنهاد عجیب ۵۰/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومان برای یک پُست! افشاگری سابق و سوال مجری تلویزیون؛ چه ساده وزیر چنین اعترافی می کنه و هیچ کس هم پیگیر نیست که کدام خودی چنین پیشنهادی کرده!
Reply Retweet Like
Edward Montgomery Feb 2
برگشته میگه از فاصله‌ی زیاد بین حقوق پایه و کف هزینه‌ی معیشت راضی نیستم. خب الاغ ما باید راضی نباشیم، تو باید کنترلش کنی. دیوانه‌ای؟
Reply Retweet Like