Twitter | Search | |
Search Refresh
سيدناصرموسوي لارگاني Jul 21
پشتوانه مدیر بازنشسته کیست که به راحتی فسادهای مالی، اخلاقی ومدیریتی را پشت سرگذاشته ودر جدیدترین اقدام، اسلام را مضر و لایق های ظالمانه می‌داند؟چه منبع قدرتی این منبع ثروت را حمایت می‌کند؟
Reply Retweet Like
🇮🇷 Saba Azarpeik 🏴🏴🏴 Nov 3
جناب رحمانی یک‌بار دیگر از وزارت صنعت زنگ بزنند که بیایید با هم حرف می‌زنیم، صدا رو ضبط می‌کنم و منتشر(با اینکه غیراخلاقی‌ه) ۱۵۰ صفحه اسناد متقن از مکاتبات درونی که چرخ‌دنده‌های فساد بوده چیزی نیست که بابتش حرفی داشته باشم از شریعتمداری بپرسید قابل خرید و فروش نیستم
Reply Retweet Like
عبدالکریم حسین‌زاده Oct 2
در خصوص ضعف عملکرد وزیر و لزوم معرفی چهره جدید توسط رییس جمهور با رسانه‌ها مصاحبه کردم. خبرنگارا زنگ زدند گفتند نمی‌توانیم کار کنیم، به چند جای دیگر هم نقطه نظراتم را ارسال کردم و در نهایت آنها هم گفتند معذورند...رفیقم که بغل دستم بود، گفت انگار بد جور نمک گیر هستند...
Reply Retweet Like
🇮🇷 Saba Azarpeik 🏴🏴🏴 Nov 2
Replying to @sabaazarpeik
بخش اول مستندات در وزارت ۳ آقای رضا رحمانی ، چرا با اینکه از جعل خبردار می‌شوید، سکوت می کنید؟ 🔻جناب وزیر شما خبر دارید که مدیرعامل شما قرارداد جعلی را به عنوان معرفی نامه خود به سفارت آلمان در تهران می فرستد؟ چنین بی آبرویی بین المللی را چطور پاسخ می دهید؟
Reply Retweet Like
Saman Matin🏴🏴🇮🇷🏴🏴 Jan 1
دروغگويي محض در مجلس و قانع شدن نمايندگان! ٤ تا قطعه نام ببره كه داخلي سازي شده! استاد عوامفريبي و باج دادن و لابي. ضمناً ايشان نه دكتر است و نه مهندس!! ليسانس حقوق قضايي از دانشگاه آزاد تبريز!
Reply Retweet Like
🇮🇷 عطاالله حافظی Jul 5
۱) حضور هفته گذشته در کنار وزیر کار در سفر ژنو و حضور امروز وی در کنار رحمانی در سفر به پاکستان اگرچه حاشیه ساز شد اما بنظر می‌رسد بصورت سازمان یافته خبری شده است. البته حضور زاهد با دکترای تاریخ در این جایگاه خود جای سئوال دارد.
Reply Retweet Like
مهدی رحمتی Mar 29
صف کامیون ها در مرز پرویزخان برای صادرات و به خارج از کشور. ✍️: دقیقا نقش و به ویژه چیه !؟ مجوز صادرات در زمان نیاز مبرم بازار داخلی!!؟ دوربین مخفیه یا سنجش رو در دستور کار دارین ؟
Reply Retweet Like
👑🐆Scorpionofiran🌞👑 14 Dec 18
❌باز هم یک ژن خوب دیگر پست گرفت 👈اینبار داماد روحانی! داماد حسن " امروز رسما به عنوان معاون و رییس سازمان زمین‌شناسی منصوب شد!! بقیا جوونامون باید برن بمیرن چون حالا حالاها آقا زاده داریم.
Reply Retweet Like
🇮🇷کَل کِلِی🇮🇷 21 Jan 19
:اگر پراید صرفه ندارد محصول دیگری تولید کنند!!! جناب وزیر اگر صرفه داشت و کیفیت نداشت چه؟باز هم می‌گفتید محصول دیگری تولید کنند؟ جیب خودرو سازان مهم تر است یا جان مردم؟
Reply Retweet Like
🇮🇷 عطاالله حافظی Nov 13
در حالی‌که واعظی اعلام کرده بازرسی ریاست جمهوری به پرونده تخلفات ورود کرده جناب با اعتماد به نفس فرمودند مدارک منتشر شده کذب و دروغ است آنها را برای من ارسال کنید 📌ایشان باید همزمان با برکناری، پاسخگوی مراجع قضایی و باشد
Reply Retweet Like
🇮🇷 Saba Azarpeik 🏴🏴🏴 Dec 10
Replying to @sabaazarpeik
🔴 جزئیات فساد با هم دستی ۴ پشت پرده : هیچ یک از نهادهای نظارتی خبردار نمی‌شوند که خریدار اصلی جنس چینی، دلال آلمانی نیست! بلکه زنوزی اسپانسر وزیر صمت(در انتخابات مجلس)در تبریز است که در ترکیه هم دفتر دارد و او از تبریز جنس چینی می‌خرد
Reply Retweet Like
سرباز ولایت 🇮🇷 Sep 19
: من دست کسانی را که در استان در بخش شهرک های صنعتی فعالیت می کنند میبوسم. تفاوت دو نگاه، دو تحلیل و دو مسئول همین است:یکی از تهران میگوید ما محروم هستیم و فلان و بیسار و نامه نگاری میکند! یکی از نزدیک با تمام کمبودها قدردان ما است و واقع گویی میکند.
Reply Retweet Like
رضا بهرامى 17 Dec 18
اگر عصاره فضائل ملت است، می‌بایست بابت ماجرای ، را برای ارائه توضیح فرا بخواند.
Reply Retweet Like
رضا بهرامى 17 Dec 18
با تایید خبر انتصاب بعنوان معاون خود گفت: داماد رییس‌جمهور بر اساس شایستگی معاون شد. داماد رییس‌جمهور بودن فاکتور انتخاب نبوده است.ارتباط داشتن با یک شخصیت مهم جرم نیست! پ.ن: احتمالاً فاكتور انتخاب، نداشتن بوده است!
Reply Retweet Like
Behrooz Shojaei Apr 30
یکی به من بگه اصلا بود و نبود و در حال و روز مردم و این وضعیت آشفته تاثیری داره؟ آقای به نظرم دو تا رو جای این دو وزیر بگذارید فایده‌شان بیشتر است! و...
Reply Retweet Like
ebrahim alizade Nov 25
سخنان در یک هفته اخیر ۲۷آبان هیچ افزایش قیمتی در کالاها نخواهیم داشت. ۲۹آبان افزایش واقعی قیمت برخی کالاها اجتناب‌ناپذیر است. ۴آذر قبول داریم تاثیر واقعی روی قیمت کالاها دارد اما خواستیم اصناف به تدریج نسبت به افزایش قیمت اقدام کنند.
Reply Retweet Like
keyvan azimi Mar 6
جناب آقای بابایی نماینده مدیرعامل شرکت#سایپا این خوبه که سریع گزارش تهیه می کنید که گرفتیم تعلیق کردیم و ... اما لازم است صورت مسئله را یک دور مرور کنید که اگر سایپا به تعهدات خودش عمل می کرد شاهد اینگونه بداخلاقی ها نبودیم
Reply Retweet Like
Barani.zahra Oct 22
30 مهر شد ولی و به تعهدات معوق خود عمل نکردند؛ حالا قرار است از وزیر صمت در مجلس سوال پرسیده شود. چون پاسخ‌های و گزارش‌هایی که از خودروسازی‌ها ارائه شده است قانع‌کننده نبوده، سوال از وزیر صمت در را در دستور کار داریم(فاطمه حسینی_ )
Reply Retweet Like
طاها مجیدی Dec 6
بعد از گران شدن ، گران شد که نباید می‌شد
Reply Retweet Like
hamed shafiei Feb 20
برای مراسم آغاز بهره‌برداری ازیک معدن به شهر بابک سفرکرده است.این کاروان عریض وطویل مسئولان ملی،استانی ومحلی است که با هرکدام باید ماه‌ها در انتظار ماند؛هزاران گره‌ای که به دستشان بازمی‌شود،معطل مانده تا وزیر را مشایعت کنند عکس:محسن رجب‌پور_مهر
Reply Retweet Like