Twitter | Search | |
Search Refresh
پایگاه خبری تحلیلی رویداد۲۴ 5h
: تاکنون مصوبات مربوط به شورایاری‌ها در دیوان عدالت اداری ابطال نشده است لذا بر این اساس و نظر به اسناد لازم الاجرای فوق، وزارت کشور به لحاظ قانونی در برگزاری شورایاری‌ها در حدود مصوبات هیات وزیران همکاری خواهد داشت
Reply Retweet Like
heidarimohsen1 Jul 16
ستاد انتخابات کشور بطرز عجیبی بر "بی طرفی" در انتخابات۹۸ تاکید می کند تا آنجا که این را شعار امسال معرفی کرده است. این شعار "ماست، سفید است"، توجیهی ندارد مگر آن را نوعی عملیات روانی علیه نهاد انتخابات یا علیه شورای نگهبان یا علیه انتخاباتهای قبلی بدانیم.
Reply Retweet Like
بسیل الیاس 💏 Jul 11
سخنگوی : انتخابات مجلس برای اولین بار با قانون جدید برگزار می‌شود پیش بینی مان این است که در این دوره از انتخابات مجلس در بسیاری از حوزه های انتخاباتی در مرحله اول تکلیف انتخابات روشن شود ➕حاجی این فرمول پیش‌بینی‌تون و میشه به ماهم بگین ؟😉
Reply Retweet Like
Akbar Roshanzamir Jul 10
گسست دانش بزرگترین آسیب مدیریت دانش در سرمایه انسانی است که از طریق کوچینگ و منتورینگ صورت میپذیرد.
Reply Retweet Like
حسام الدین مطهری Jul 10
سناریوی نخ‌نماشدۀ «شرایط حساس کنونی» معاون سیاسی هستند
Reply Retweet Like
مـعـزولِ سِـنِگال Jul 16
Replying to @Mazolesenegal
... با این توضیح ایشان ، بررسی این ادعا و اثبات بی اساس و دروغ بودنِ افزایش ٨ میلیون رای در ،به سادگی و بدون هزینه قابل اثبات بوده ، فقط کافی بود که صورتجلسه های صندوقها گردآوری و مجددا تجمیع میشد و این کار شدنی بود اگر اراده ای وجود داشت و...
Reply Retweet Like
hazim Jul 11
Replying to @haaziim
همایش سراسری استانداران و فرمانداران با موضوع انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ۱۳۹۸
Reply Retweet Like
asma erfanifar Jul 14
کاش و نمایندگانی که برای ۴تا رای بیشتر سال آخر مشغول به گند کشیدن مدیریت ادارات هستن رو کنه...
Reply Retweet Like
خبرآنلاين Jul 10
Replying to @khabaronlinee
از سوی دیگر حتی شوراها باید به سازوکاری برای نظارت بر مصوبات شوراهای شهر و روستا داشته باشند. ما به اعلام کرده‌ایم که آماده برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی هستیم، اما باید تضمینی برای امنیت آرای مردم که حق الناس است، وجود داشته باشد.
Reply Retweet Like
Reza Bardestani Jul 12
سرپرستی 40 روزه؟! خبرهای ضد و نقیضی می گوید عمر سرپرستی 40 روزه است یعنی تا پایان ! گویا در مورد مجاب نشده است و رأی بر بازگشت فرماندار بر سرپست قبلی داده است
Reply Retweet Like
Mehrdad moazemi Jul 13
حجم شوخی های جنسی تو کنسرت خنده انقد بالاست که حتی زوج های جوان هم از شنیدنش خجالت می کشن چه برسه پدری که دخترش رو همراه خودش اورده! جالبه که این کنسرت تو تالار برگزار میشه!
Reply Retweet Like
KayhanLondon کیهان لندن Jul 8
ایران رتبه نهم جهان از نظر تعداد رئیس سازمان امور اجتماعى و معاون گفته است: در شأن کشورى مانند نیست که از نظر تعداد زندانى در جایگاه نهم دیده شود.
Reply Retweet Like
Atife Karimi.D (عاطفه) Jul 10
Replying to @AtifeKd
!! شاهکار جدید و . تغییر نام تاریخی منطقه‌ی "آواجیق" به ترجمه‌ی اشتباه و غلط فارسی "دشتک"! باید از وزارت کشور و فرهنگستان زبان فارسی سوال کرد؛ واقعا چرا !؟
Reply Retweet Like
خبرآنلاين Jul 11
امروز میزبان فرمانداران و مهمانانی ویژه از و بود تا پیش از ورود به ضرورت ها و توصیه های لازم به فرمانداران گوشزد شود.
Reply Retweet Like
ehsan Jul 11
حالا که بحثش داغ‌ه، اینو هم بگم که دولت اعتدال هم سال گذشته آمار تفکیکی صندوق‌های انتخابات ۸۸ رو (بعد از ۹ سال) از سایتش حذف کرد. تاریخ دقیق رو نمی‌دونم، اما در زمانی بین ۹۷/۳/۲۲ تا ۹۸/۳/۲۲ اتفاق افتاد. ممکن‌ه مربوط به دادگاه خاتمی باشه یا نباشه.
Reply Retweet Like
pirzadeh_r 2h
زمزمه های رفتن از استان خراسان شمالی گرفته است. شنیده ها حاکی از این است به معاونت امور و توسعه منطقه ایی میرود... ۱۴ ساله با۱۱ استاندار!!!
Reply Retweet Like
Riza Asghari Jul 16
ایسنا: نماینده شیراز از بررسی موضوع نامگذاری روز در خبر داد. قطعات پازل را که کنار هم بچینیم،اعم از طرح ،حبس طولانی مدت فعالین تورک،توقیف رسانه‌های و این‌بار ثبت روز کوروش،چیزی جز تسلط رسمی بر حاکمیت مملکت قابل مشاهده نیست!
Reply Retweet Like
Akbar Roshanzamir Jul 10
با ۳۱ و ۴۳۶ و ۱۰۷۹ دارای تاثیرگذارترین سرمایه انسانی در کشور است که عدم توجه به ترمیم به موقع آن، موجب آسیب جدی به نظام در حوزه وظایف است.
Reply Retweet Like
آستان فرهنگ Jul 9
آقاي گفته چرا متوازن نبوده و منفعل نشان داده شده؟ بزرگوار! توليد فيلم مثل انتخاب وزراي کابينه نيست که هر حزب و گروهي سهمِ از قبل تعيين شده داشته باشه. يکي ، يکي ، يکي و... . بزرگوار! واقعيه، راستي راستکي!
Reply Retweet Like