Twitter | Search | |
Search Refresh
محمدمهدی یار آذری Mar 15
Reply Retweet Like
آقامیم Mar 16
صحبت های نژادپرستانه سناتور ی : مسلمانان خودشون مجرم هستن پاسخ یک نوجوان به صحبت های این سناتور رو ببینید واقعا برای همچین آدم اشغالی باید متاسف بود که اینطور به مسلمانان توهین می کنه.
Reply Retweet Like
محمد مهدي معنوي Mar 15
مسلمان را قتل عام میکنند ... در زمان فقد نبی ... و غیبت ولی آنها ... آری غریب گیر آوردنشان ... بی هوا زدند ... و در مسجد شهیدشان کردند ...
Reply Retweet Like
شقایق Mar 15
اولین نفری که در حمله تروریستی در مسجد به شهادت می‌رسد، به حمله‌کننده می‌گه: سلام برادر ! پیام دوستی و صلح و برادری رو با گلوله جواب می‌دن !؟
Reply Retweet Like
mahsam Mar 15
How distant should a human fall to proudly killing people and share the video
Reply Retweet Like
طْائِر اِبْنِ لاْاَحَدْ (#همدان) Mar 15
Why is , a safe country, that allows a individual to attack Muslims with weapons?
Reply Retweet Like
s.m Mar 15
Rest in peace I strongly condemn the Attack on Mosque in New Zealand 😭😭😭
Reply Retweet Like
پریماه Mar 15
خون مسلمونهای بی گناه ریخته میشه، و دوباره سکوت بر صفحات مجازی اصحاب هنر (بخوانید هنربندان)حاکم میشه.... +رو سیاهی بر زغال خواهد ماند!
Reply Retweet Like
Kermit Mar 15
یک سوال: فرض کنید پلیس خونه‌ی ضارب رو می‌گرده و توش یه دفترچه قدیمی پیدا میکنه که توش نوشته شده: “مسلمانان را هرکجا که یافتید بکشید، سرهایشان را قطع کنید تا اثری از آنان بر روی زمین باقی نماند” (ادامه در پایین)
Reply Retweet Like
علیرضا صلواتی Alireza Salavati Mar 16
جاسیندا آردرن نخست‌وزیر برای ابراز همدردی با بازماندگان حملات تروریستی با حجاب‌اسلامی حاضر شدند... جاسیندا آردرن: اغلب جان‌باختگان با وجودیکه پناهنده و مهاجر بوده‌اند از ما بودند ولی قاتل از ما نیست!
Reply Retweet Like
مِـــرسا🍃(آنفالو نکردم،لیمیت شدم) Mar 16
روزنامه شرقِ مملکتِ اسلامی برا کشته شدن مردم در حادثه تروریستی تیتر یک میزنه! اما برا شهادت ۴۲ مسلمان تو فقط به ۳تا دونه کلمه، اونم گوشه روزنامه اکتفا میکنه ...!
Reply Retweet Like
🚩Sadra1357 Mar 15
از روزی که دول پیروز در جنگ جهانی دوم، سازمان‌ملل‌ را بنا گذاشتند؛ مشخص بود که قرار نیست خروجی این سازمان چیزی برخلاف خواسته اونها باشه... حقوق بشر و مبارزه با تروریسم و ... همه ابزاری هستند برای اعمال این خواسته‌ها و ما درمیان این الفاظ و واژگان مسخ شده دنبال چه هستیم؟
Reply Retweet Like
مصطفی آخوندی (غیر رسمی) Mar 15
حمله تروریستی استانداردهای دوگانه غرب را ثابت کرد: اگرایرانی فراری اقدام ضد امنیتی ضدایران کند و دستگیر شود غربی ها می گویند تبعه کشور ماست چون تابعیت ما را دارد و دفاع می کند و ایران را به نقض حقوق بشر متهم می کنندولی اینجانگفتند تبعه اروپایی است گفتند استرالیایی است.
Reply Retweet Like
عبدالله السويني Mar 15
Reply Retweet Like
حسین امیدیان Mar 15
پولهای اختلاس شده بی درد سر به کانادا میرود ،صدها سیاه پوست در آمریکا کشته میشوند ،هر ۵ دقیقه یک تجاوز در انگلستان‌ رخ میدهد ، مسلمانان بی گناه و بی دفاع در که مستعمره ملکه خونخوار انگلستان است ترور میشوند و آنگاه : هنوز عده ای به دنبال تصویب FATF و ۲۰۳۰ و...هستند.
Reply Retweet Like
ABALFAZL(down with USA) Mar 16
شهادت نزدیک پنجاه مسلمان مظلوم در اروپا از کوچک تا بزرگ جنایتی است که فقط با انتقام آتش آن خاموش خواهد شد. بدتر از آن سکوت جوامع بین المللی است که نشان دهنده چهره اصلی آنهاست. ولی باز هم بعضی از مسئولین اصرار دارند نقاب چهره آنان را ببینند.
Reply Retweet Like
Rayan Mar 17
اخبار ساعت 14؛ آمریکا،فاشیستهای هوادار ترامپ،کشورهای غربی و داعش در حمله تروریستی به مقصرند... ادامه اخبار؛ یک جوان فلسطینی با حمله به مامور اسرائیلی اسلحه او راگرفت و ۳اسرائیلی را به هلاکت رساند،بعد از این حرکت صدای الله اکبر از بلندگوهای مساجد پخش شد.
Reply Retweet Like
ستاره🌠 Mar 16
تشویق محمد، پیامبر اسلام به قتل و ترورِ عصما، دختر مروان که در نقدِ اسلام شعر گفته بود !!! 📚 منبع: ترجمه سیرة‌النبویه، جلد2، صفحه 411 و 412
Reply Retweet Like
panahandegi_iran 7h
Reply Retweet Like
panahandegi Feb 21
ارسالي از مخاطبين كانون پناهجويان ايران اعتراض ايرانيان مقابل اداره مهاجرت نيوزلند اقاي علی علیرضایی ساكن بعد ١٠سال زندگي و با كار سفيد و پرداخت ماليات در شرف ديپورت به ايران قرار دارند اكنون در…
Reply Retweet Like