Twitter | Search | |
Search Refresh
پویا Jan 24
Reply Retweet Like
Naser Armiyoun2 Apr 19
بنده ۸سال س و ب دانشجو،سرباز و شاغل بودم‌.. اول اینکه صورت مسیله رو پاک نکنین چرا استانی به اون‌پهناوری و وجود معادن و موقعیت مناسب دریایی_گردشگری و... باید مردمش فقیر باشن؟؟این سوال رو از و و سایر بزرگان بابت حمایت ها و جناح های سیاسی بپرسین
Reply Retweet Like
mohsen zarif 3h
قابل توجه محترم نظم آنجا درسی است برای مدیریت شورا
Reply Retweet Like
عیسی پیران Apr 11
سوالی که پیش میاد اینه که هزینه‌ی همون لباس رو که پوشیدن از جیبشون دادن یا به اندازه پول یه دست لباس هم از خودشون مایه نگذاشتن؟ انداختن گوشی‌های آمریکایی آیفون تو سطل زباله و فراخواندن فرزندانشون از پیشکش!
Reply Retweet Like
علیرضا رحیمی Alireza Rahimi Feb 26
آقای ولایتی طی ۱۶ سال دوره وزارت امور خارجه دو نوبت برای پاسخ به سئوال رسمی به رفت و آقای طی ۵ سال وزارتش ۱۸ بار برای پاسخ به سئوال رسمی نمایندگان در صحن مجلس حضور یافته است. در تمام ۱۸ سئوال طرح شده از دکتر ظریف از پاسخهای وزیر قانع شده اند.
Reply Retweet Like
سید علی طاهری Dec 29
یا کاسبی؟!!! امضاهای اولیه‌ی درخواست استیضاح‌ وزرا و بلافاصله منتفی شدن آن، این مطلب را در ذهن تقویت می‌کند که استیضاح از نظر برخی ، وسیله‌ای برای کاسبی شده است.
Reply Retweet Like
سیدحسین نقوی حسینی Jan 17
یک مزیت و یک عیب دارد، مزیت این است که کیفیت نمایندگان افزایش پیدا می کند و عیب هم اینکه ارتباط با حوزه انتخابی شان کمتر می شود. چون حوزه های کوچک محلی از بین می رود.
Reply Retweet Like
yaghmafashkhami II Mar 15
رئیس کل دادگستری استان تهران در گفتگو با میزان در رابطه با حکم دادگاه یکی از مجلس گفته است که این رای تازه و غیرقطعی است. پیشتر سایت رکنا خبر صدور حکم محکومیت این نماینده مجلس رامنتشر کرده بود که خدادادی در واکنش به آن گفته بود از منبع خبر "شکایت میکنم"
Reply Retweet Like
اعتراض مدنی بازار Apr 9
پاسخ یک هم‌وطن به مجلس: در ۲۰ روزی که بسته بود و کشور را برداشت، گاوداری‌ها باز بودند و به مردم خدمت ارائه می‌دادند، اما شما تعطیل بودید. اگر می‌خواهید با آمریکا مبارزه کنید فرزندان‌تان را به بازگردانید و گرین کارت‌های‌تان را باطل کنید#اهواز#کرج
Reply Retweet Like
شمسی خانوم Mar 23
چرا ملت تصمیم هایی واسه بهتر شدن اوضاع ملت و مملکت نمیگیرن ؟ مگه منتخبین خودمون نیستند ؟ چرا اینجوری شد؟ ( لیاقت ایران و ایرانی این نیست )
Reply Retweet Like
شیپورچی(مهربون) Apr 4
خبر هدیه 400 رأس گوسفند از سوی رهبری به مردم سیل‌زده صحت نداردچون مجموع فقط 290 نفر است!
Reply Retweet Like
عشرت شایق Dec 12
آمارهای رسمی اعلام میدارد، ذخائر کشوراز کالاهای اساسی پُره توزیعِ گوشت منجمد با تصمیمِ یک مدیر غافل یا جاهل شاید خائن هست! چرادرتوزیعِ سکه یادلار ۴۲۰۰ تومنی اینجوری تصمیم نگرفتند تا ، سوداگری و رانت خواری ارزی بوجودنیاد؟ دقیقا کجایند؟
Reply Retweet Like
yaghmafashkhami II Apr 7
علی مطهري در صحن مجلس: اکثر چند روز خود را به سیل زدگان اختصاص دادند.
Reply Retweet Like
Hamid Aboutalebi Dec 19
Replying to @DrAboutalebi
*معنای استعفای فردی،یاگروهی چیست؟ تهدید وبحران آفرینی برای حصول هدف یا اعلام قصوریاتقصیر؟ *احترام میان انسان‌ها برچه استوار است؟زور وقدرت برآمده ازمقام یارفتارپسندیده ونیکو؟ *حرمت امامزاده باچه کسی است؟ و... آیا درکشورداری از روش‌های پسندیده بهره می گیریم؟ و
Reply Retweet Like
⁦🇮🇷⁩ ارتش تک نفره ⁦⁦🇮🇷⁩ Apr 18
واقعا آقای شما و مابقی نمیدانید یا میخواهید برا دشمن گرا بگیرید؟؟؟!!!!
Reply Retweet Like
منم مجنون مهدی(عج) Apr 19
این اگر ذره ای اطلاعات علمی و منطقه ای و تجاری داشتند میدانستن گوشی آسیا ،افریقا، اوراسیا، تماما ساخت کشور چین است و شرکت اپل پول امتیاز اسمبل را پیشاپیش از چین میگیرد، شما مثل محمد رضا عارف هستید که عکس معدن را با جاذبه گردشگری اشتباه گرفت
Reply Retweet Like
Khabar Fori Apr 18
طرح برای تغییر زمان برگزاری نماینده مردم خمینی‌شهر در شورای اسلامی از طرح دوفوریتی برای تغییر زمان برگزاری کنکور سراسری خبر داد./ فارس
Reply Retweet Like
omidgolmakani Apr 17
خطاب به برخی که از نظر من بیسوادند. توصیه میکنم به جای طرح‌های بی‌فایده برای مبارزه با فساد، درحیطه وظایف خود شرایط رو برای تامین کامل زندگی 4 قشر فراهم کنید تا نتیجه اون رو در حداقل شدن فساد در جامعه ببینید. 1- 2- 3- 4- و نیروهای رسمی .
Reply Retweet Like
نقطــه صفــــر Apr 17
این است نمونه ای از سیاهه هایی از حکومتی که خوب و بد دنیا را بهتر میشناسد. و آن وقت سعی در تحصیل و تفهمیم ها برای تمام دنیا دارد. هنوز تفاوت برند یک گوشی و شرکت تولیدی آن را نمیدانند! نکته اینجاست آیا باز هم باید پرسید چرا وضعمان این گونه است؟!
Reply Retweet Like
مهدی امینی فرد Apr 17
واقعا در مدت ۳ ساله اخیرو ورزش و درمدت ۲ساله اخیر برای جوانان چه مشکلی (اشتغال،اصلاح رشته تحصیلی ، وام ،مسکن جوانان و تسعیل خریدخودرو) را حل کردند با تبریک توسط و چیزی حل نمیشود؟!!
Reply Retweet Like