Twitter | Search | |
Search Refresh
Butterfly 19h
مردم !دولتمردان! درصورتی میتوانید،پاسخگوی اقشارمعترض ازجمله بازنشستگان به وضعیت اسفبارمعیشتی آنهاباشیدکه👇 درمعرفی وکوتاه نمودن دست مفسدان اقتصادی ازبیت المال،بااهمال ومحافظه کاری ومصلحت اندیشی خود،کوتاهی نکنید! بازنشستگان باحقوق یکمیلیون ودویست هزار تومان زیرخط فقرند
Reply Retweet Like
SHOXINO2 20h
کسی از حال و اوضا خبر داره؟؟
Reply Retweet Like
Moanna Sep 17
در مملکتی که دزدها قاضی،نظامیان تاجر،حاکمان , ورزشکاران ومردم سیاستمدار،قضات با دزدها شریک،نمایندگان قاچاقچی،مداحان و سکسیولوژیست،بانک مرکزی دلال ارزی میشوند،دور از ذهن نیست که کارگرش بیکار،فقیروسرکوب،روزنامه نگار،دانشجو،وکیلش زندانی و خاورانش لعنت آباد شود.
Reply Retweet Like
Reza Khodadadi Sep 17
پس از رد فوریت طرح تاکنون ۸۹ نماینده‌ اعلام کرده‌اند که آراء خود را داوطلبانه و شفاف اعلام می‌کنند. اما فقط نام آقای دکتر نماینده مردم در مجلس در این لیست دیده می شود. دیگر استان هم نظر خود را در این مورد صریح اعلام کنند .
Reply Retweet Like
مدافع حقوق بازنشستگان Sep 16
محترم مجلس 📌لطفا را سر کار نگذارید! لطفا قانون مدیریت خدمات کشوری مصوبه سال ۸۶را اجرا کنید زیر خط فقر قانون مدیریت خدمات کشوری
Reply Retweet Like
Ipharzan Sep 15
برای انتخابات بعدی چه وعده ای میخواین بدین که مردم بهتون اعتماد کنن؟
Reply Retweet Like
R.RezaeiChianeh Sep 14
، وهر که امکان ارسال پیام رابسته ویا پاسخگو نیست راآنفالو کنیدماحرف ها شماراهر روزازطرق مختلف می شنویم اینجامحلی است که و دهیداگر پاسخگوییدبمانیددرغیر این صورت وقتتان را دردنیای واقعی به وضع سابق صرف کنید
Reply Retweet Like
ایران فردا Sep 14
محترم مجلس با سلام و احترام خواسته ما بازنشستگان همسان سازی قطره چکانی نیست ما خواستار اجرای # مواد ۶۴ ، ۱۰۹ ، ۱۲۵، ۸۵ و سایر مواد مربوط به بازنشستگان در قانون مدیریت خدمات کشوری مصوبه ۸۶ هستیم ؟ چرا هیچ نماینده ای از قانون مدیریت خدمات کشوری سخن نمی گوید ؟
Reply Retweet Like
سيدعلی مجتهدزاده Sep 13
يک راه مقابله با کانديداتوری تک دوره ای است که در همان دوره حضور از ترس دوره بعد تبديل به موجودی بیخاصيت و ترسو نشوند و وظايف نمايندگی را در همان يک دوره چهار ساله شجاعانه به جا آورند
Reply Retweet Like
پیر بجستانی Sep 12
از وقتی مجلس رفتند مرخصی اوضاع کشور اروم تر شده دلار و سکه اومده پایین و مرغ 3000 تومان ارزان شده فکر میکنم اگر کلا مجلس و دولت برای چند سال برند مرخصی اقتصاد کشور خود به خود درست میشه.
Reply Retweet Like
مدافع حقوق بازنشستگان Sep 12
محترم مجلس آیت الله نوری همدانی: اولا این که کردن یک قانون مهم است ولی مردم باید در اجرای آن هم باشند، نظارت برای اجرای قانونی که مصوب می‌ شود هم بسیار مهم است بنابراین شما علاوه بر قوانین سالم و جدیت کامل در اجرای آن قانون داشته باشید.
Reply Retweet Like
علیرضا رحیمی Alireza Rahimi Sep 11
برای یک فوریت طرح شفافیت آراء ، دکتر لاریجانی اول رای گیری کرد که برای فوریت، رای گیری علنی و شفاف باشد یا مخفی. رای گیری علنی ۲۶ درصد رای آورد و رای علنی به فوریت طرح را رد کرد. فوریت طرح هم فقط ۳۰ درصد رای آورد و رد شد.
Reply Retweet Like
abolghasem seyfi Sep 11
لیستی شامل اسامی موافق اعلام داوطلبانه پخش شده،فقط 2نفر از ؟!!!مگه در تهران چه خبره؟ ضمنا آقای نماینده اسم شما هم نیست!!!
Reply Retweet Like
احمدامیرآبادی فراهانی Sep 9
روز یکشنبه ازطریق خط شخصی خودم و سیستم پیامک مجلس متن بالا را برای همکاران فرستادم تا الان ۶۲ نفر به من پیامک دادن و اعلام آمادگی کردند که خود را اعلام می نمایند فردا لیست محترم منتشر می نمایم.
Reply Retweet Like
Mohsen Erfanian Sep 9
طبق قانون اساسي هر نماينده در برابر مردم بايد پاسخگو باشد
Reply Retweet Like
Reza ZamaniPour Sep 9
مجلس بدانند هر زمانی طرح رای بیاورد، مطالبه عمومی این خواهد بود که تبصره‌ای از طرح به تصویب برسد که آراء نمایندگان در مصوبات ادوار گذشته مجلس در دسترس عموم مردم ایران قرار بگیرد. قاعدتا آراء روز جزء این قرار خواهد گرفت.
Reply Retweet Like
Mrnanik Sep 9
یه تشکر بدهکاریم! به محترم که با شروع مرخص هاشون، دلار در کانال‌کاهشی قرار گرفته! ممنونم مرسی
Reply Retweet Like
Rastakhiz Sep 8
به رفتند! در یکی از حساس ترین برهه های کشور به تعطیلات دوهفته ای آخر تابستان رفتند! «البته خیلی هاشون وقتی بودن هم انگار نبودن»
Reply Retweet Like
Mos Sep 8
ما پا برهنه ها حمایتت خواهیم کرد
Reply Retweet Like
محمد کهولی Sep 8
روزهای سخت طاقت فرسای اقتصادی کشور هر روز ملت ایران فقیرتر می شوند عیبی ندارد نمایندگان مجلس برای رفع خستگی به مرخصی رفته اند اقتصادی
Reply Retweet Like