Twitter | Search | |
Search Refresh
ali khosravi Aug 15
نفت کش آزاد شد The oil tanker was released .. <--- besuz dirooz mige irania durugh migan
Reply Retweet Like
Nasim Aug 21
جوک: الحدث می گوید: آزاد شده ایرانی آدریان دریا که پیشتر گریس 1 بود به دلیل ترس از تهدیدات آمریکا در دریا گم شده است
Reply Retweet Like
Ali Nasri Sep 4
ایمیل برایان هوک به کاپیتان گریس ۱، دقیقا مثل آن ایمیلهای کلاهبرداری است که میگویند؛ "سلام من دختر رئیس بانک مرکزی نیجریه هستم و از شما یک کمک بزرگی میخواهم!...شماره حساب بدهید تا چند میلیون دلار در آن واریز کنم. خبر خوب اینکه بخشی از این پول متعلق به شماست..."
Reply Retweet Like
USA darFarsi Aug 20
هوک در یک جلسه پرسش و پاسخ با خبرنگاران در به موضوع توقیف حکومت در جبل الطارق اشاره کرد و گفت تا زمانی که رژیم ایران بخواهد به طور غیرقانونی به انتقال نفت دست بزند تا تامین منابع مالی برای گروه‌های تروریستی کند، ایالات متحده با آن مقابله می‌کند.
Reply Retweet Like
Mohammad Sep 7
این کیلیپ دقیقا داره میگه اون باید میرسید سوریه چون جمهوری اسهالی مامور و مزدور هستش...
Reply Retweet Like
🇮🇷🇮🇷🇮🇷 پـــــــادزهــــــــر🇮🇷🇮🇷🇮🇷 Jul 22
شوخـی مگه بزنی در ری نمونی/ ما رو بگیری کُـری بخونی😂😂
Reply Retweet Like
سازمان مجاهدین خلق ایران Aug 26
یک نفتکش قدیمی با ۲میلیون بشکه نفت ماهها در اقیانوس‌ها سرگردان است. سرگردان که متعلق به روسیه و در اجاره آخوندهاست پس از توقیف در جبل‌الطارق پرچم و اسمش را تغییر داد (درست مانند دزدان دریای کارائیب) اما باز هم مشکلش حل نشد. علت چیست؟
Reply Retweet Like
سازمان مجاهدین خلق ایران Aug 23
اول شهریور۹۸ انعکاس اعتراض ایرانیان علیه حضور ظریف درپاریس العربیه: پاریس صحنه اعتراضات علیه سفرظریف حمایت سناتورتدکروز از لیست گذاری حزب الله توسط پاراگوئه رژیم بزرگترین حامی تروریسم درجهان دولت آمریکا: ‌ها علیه رژیم سختگیرانه اجرامیشود
Reply Retweet Like
varesin.org Jul 25
:مهم این است که عموم مردم باید از پیروی علمای‌بی‌عمل دوری کنند؛ زیرا آنان به حاکمیت مردم، انتخابات و دموکراسی که آمریکاآورده است معتقدند وبه آن اقرار می‌کنند.در حالیکه بر واجب است که به حاکمیت خدا و پیروی ازامام مهدی (ع) اقرار کنند
Reply Retweet Like
king of kings {ربات199} Aug 18
1000000دلار پول نقد در چرا باید حمل بشه؟ ج.ا با وقاحت میگه مقصد گریس1 سوریه نبوده خب پس کجا داشت میرفت؟ خودشون هم نمیدونن! امت همیشه در صحنه بدانید خامنه ای قصد داشت 1میلیون بشکه نفت مجانی به دیکتاتور خونخوار بشار اسد تقدیم کنه بعلاوه 1میلیون دلار پول نقد از جیب شما
Reply Retweet Like
Amir Fakhravar Jul 28
چقدر این کاریکاتور گویاست با تمام جزییات دقیق، حتی دست رو هم داریم در تصویر
Reply Retweet Like
👁👁cheshm_abi Aug 31
رویترز: ایرانی آدریان دریا، ترکیه را از داده های مقصد خود حذف کرده و بدون مقصد مشخص حرکت می کند. 🔼نفتکش سرگردان 🔼نفت سرگردان 🔼رژیم سرگردان
Reply Retweet Like
Khallywood Jul 23
ای پهلوی کجایی داد از غم جدایی
Reply Retweet Like
Shayan👊 Aug 24
مطمئن باشید ج ا هنوز نمیدونه به دستش میرسه یا نه وگرنه اسمشو ذوالجنانی، امام غایبی چیزی میذاشت نه آدریان! از اون طرف مطمئنه با حذف سه صفر هم قطعا ریده میشه به ارزش پول ملی وگرنه اسمشو پارسه نمیذاشت! زمان اصلاحات و احمدی نژاد صحبت از نام اسلامی و عفیر برای پول جدید بود!
Reply Retweet Like
Haniyeh Movahed Aug 24
جناب ، نماینده ای که ادعا کرد در باعث لو رفتن اطلاعات گریس١ و توقیفش شده، گفته «برای ادعایم سندی ندارم؛ صرفا به عنوان مثال توی یک جلسه مطرح کردم». پس کی این تموم میشه؟!
Reply Retweet Like
Cinema Seven Films Sep 27
Replying to @nytimes
also British ship's freedom to be approved by Iran Following the announcement, Dominique Rob, the foreign minister said in a statement that Estina was illegally banned by Iran.
Reply Retweet Like
محمد حسين كريمي پور Aug 16
رویترز می گوید دولت آمریکا برای توقیف گریس ۱ ، حکم گرفته . حکم در دادگاهی آمریکایی و بر اساس قوانین داخلی آمریکا صادر شده ! اگر خبر راست باشد و نیروی دریایی آمریکا تلاش در اجرای حکم کند، می شود گفت تجاوز بحقوق ایران بمرحله خطرناکی وارد شده.
Reply Retweet Like
Independent Persian Jan 21
وکیل پرونده سانچی: مطمئنیم که تعدادی از خدمه سوار قایق نجات شده‌اند علی هریسچی در گفت‌وگو با ایندیپندنت فارسی: احتمال مرگ فوری کارکنان منتفی‌ست دنیس آژیری
Reply Retweet Like
(وزیر با کفایت)🌱 Jan 20
Replying to @ram_far199
آمارهای نشان می دهد سهم خاورمیانه از نفت هند از ۶۵ درصد در سال ۲۰۱۸ به ۶۰ درصد در سال ۲۰۱۹ کاهش پیدا کرده که پایین‌ترین میزان از سال ۲۰۱۵ بوده است. عرضه نفت از سوی آمریکا و کشورهای دیگری مانند روسیه به واردکنندگان هندی اجازه داد از منابع دیگر بهره ببرند.
Reply Retweet Like
خبرگزاری رکنا Jan 18
عکس های آتش گرفتن یک نفتکش ایرانی در حوادث رکنا : آتش نشانان در بندرعباس توانستند آتش سوزی که در موتورخانه یک رخ داده بود را مهار کنند.
Reply Retweet Like