Twitter | Search | |
Search Refresh
dariush araï Apr 26
Mozhgân was arrested ------------------------- Her crime: On International Woman's Day (March 8), she gave flowers to women on Teheran Subway
Reply Retweet Like
Shahram Beikpourian Apr 27
Reply Retweet Like
Idin_Persian Apr 26
اقلیتی ازشهروندان دائماً مبارزه می‌کنند و هزینه میدن تا به بخشهای دیگه جامعه بفهمونن که حق و حقوق ذاتی شما به مراتب بیش ازاینهاست که حتی حق انتخاب آزادانه پوشش خودرو نداشته باشید و مثل برده ها باشما برخورد بشه.اقلیتی مقابله به مثل میکنند و اصراردارند که برده باشند!
Reply Retweet Like
کراولی🏳 Apr 25
آی ملت سکوت نکینم تا شرمسار تاریخ نشویم، را جلوی چشمان دختر 9 ساله اش دستگیر کردند. در تاریخ آینده ایران خواهند نوشت نسلی بودند که میگفتند سرش تو کار خودش میشد تا دستگیر نمیشد. نمیگفتند او برای آزادی و بدست آوردن حق اولیه زندگی تلاش میکرد.
Reply Retweet Like
قهرمانان گمنام Apr 25
به جرم طلب حقوق اولیه انسانی و در بازداشت بسر میبرند، زنانی که به تنهایی و در خطرناک ترین شرایط، در دوران اسیدپاشها، آتش به اختیاران و آمران به معروف اکت مسالمت آمیز مدنی کردند. آزادی خواهان ترسی از زندان ندارند.
Reply Retweet Like
Manyjeh Nazem Apr 25
امروز بازداشت شد. مژگان آگاهانه خطاب به پرند زاهدی، ترانه علیدوستی، مهناز افشار و سلبریتی های تلویزیونی و سینمایی گفته بود اگر مرا زندانی کنند شما صدای من می شوید یا فقط در ایام انتخابات با دست های جوهری صدای سیاسیون می شوید و ما را فراموش می کنید.
Reply Retweet Like
محمد مظفری May 22
🔴 طبق اخباری که رسیده ، فعال حقوق زنان که چندی پیش بازداشت شده بود، مدت یک هفته ای است به مکان نامعلومی منتقل شده و از وضعیت او هیچ خبری در دست نیست. او به جای اینکه به بانوان اسیدپاشی کند بهشون گل داده بود و اسید پاشی در جمهوری اسلامی جرم نیست ولی گل دادن جرم است.
Reply Retweet Like
Hussein qashqaei 🏳️ Apr 25
هم بازداشت شد تا خدایی نکرده در مملکت امام زمان دیگر شاهد گل دادن زنان به همدیگر و از این دست بی حیایی ها و بی شرمی ها نباشیم.
Reply Retweet Like
abbas-mohammadpoor Jun 15
Reply Retweet Like
ensiyehdaemi Apr 26
تا میخوام از یک زندانی یاد کنم و اسمش رو توییت کنم،کلی اسم به ذهنم هجوم میارن که بی گناه توی زندان هستن،انسانهای مفید برای جامعه که از بودن کنارشون محرومیم.
Reply Retweet Like
انتظار May 8
● بازداشت های خودسرانه ● گروه‌های زندانی زندان‌های اوین و قرچک جرم آنها نداشتن روسری و یا انتقاد از قانون است. بازداشت ، ، و از جمله بازداشت‌های خودسرانه است و دولت ایران باید هرچه زودتر آنها را آزاد کند.
Reply Retweet Like
Majid Apr 26
كنش گران مدني و زندانيان سياسي معيار سنجش ازادي جامعه هستند. لبخند بزن تا انقلابيون از زندان ازاد شوند تا ديوارها از شعار ها خالي شوند تا مين هاي خطوط مرزي خنثي شوند تا اسلحه ها را به انبار باز گردانيم.لبخند بزن كشور من لبخند تو سرود ملي من است.
Reply Retweet Like
USA darFarsi Apr 30
سخنگوی وزارت خارجه: آمریکاسرکوب مدافعین حقوق زنان توسط رژیم ایران رامحکوم می کند. ، و اخیرابه دلیل اعتراض به قوانین حجاب بازداشت شده اند. حکم ۱۴۸ ضربه شلاق و ۳۳ سال زندان گرفته است. جهان نباید آزار ایران را تحمل کند
Reply Retweet Like
Shaparak Shajari 🏳️ May 30
۱/بیشتر از دو هفته ست از انتقال از زندان قرچک می گذره بیشتر از دوهفته ست مژگان با خانواده و دخترش تماسی نداشته بیشتر از دوهفته ست مژگان ناپدید شده و “هیچ کس عین خیالش نیست” بیشتر از دوهفته ست مراجعه خانواده و وکیلش به وزرا سودی نداشته و کسی نمی دونه مژگان کجاست
Reply Retweet Like
🏳️morteza esmailpour Apr 25
بی‌تفاوتی به بازداشت یاسمن آریانی و حالا از سوی فعالین زن اصلاح‌طلب و برخی از فعالان حقوق زنان نشان از بی‌مایه بودن فعالیت‌ آنان می‌دهد! آنان همچون بعضی روزماله‌نگاران در یک رویکرد گزینشی به سر می‌برند. بی‌تفاوتی به این بازداشت‌ها یعنی مرگ اخلاق و ماهیت واقعی فعالان
Reply Retweet Like
کیخون Apr 25
عده‌ای فکر می‌کنن با فراگیر شدن بد/بی‌حجابی می‌شه معضل حجاب اجباری رو حل کرد. ولی این تز اصلاحات گام‌به‌گام از پایین خام‌اندیشیه چون تا وقتی قانون عوض نشه هم مجری قانون و هم متعصبان مجوز اعمال زور بر افراد رو دارند. نمونه‌اش دستگیری و و
Reply Retweet Like
Masih Alinejad 🏳️ 4h
Replying to @AlinejadMasih
تو و ‌‌بقیه اصلاح‌طلبانی که به همین توییت لایک زدند، مثل علی شکوری راد اگر واقعا نگران خشونت هستید چرا در مورد خشونت علیه ، و که به زنان با حجاب در مترو گل دادن و به صورت حقیقی فرهنگسازی کردن و الان در قرچک هستند حتی یک خط هم ننوشتید؟
Reply Retweet Like
Masih Alinejad 🏳️ 11h
Replying to @AlinejadMasih
یکی از فعالان پیش از بازداشت رفت کنار سکوی اولین و‌ به حجاب اعتراض کرد. او بعد از بازداشت رفت در مترو و همه‌ی زنان را به چالش برداشتن حجاب از سر دعوت کرد، باید گروهی ‌‌و جمعی علیه ظلم ایستاد.
Reply Retweet Like
Masih Alinejad 🏳️ 11h
Replying to @AlinejadMasih
۲)اول ومادرش را بازداشت کردن. صدایشان بود، او را هم بردند. شد صدای مژگان، او را هم بازداشت کردن، سپس را بردند چون صدای بی‌صدایان بود و‌حالا را. از اتحاد کنشگران مدنی ترسیده‌اند.
Reply Retweet Like
ramin Jun 15
Replying to @ramin13379bc1
Reply Retweet Like